החידושים של AMD: תאריך ל-Radeon Vega ונייד Ryzen מרובע בהופעת בכורה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החידושים של AMD: תאריך ל-Radeon Vega ונייד Ryzen מרובע בהופעת בכורה

Recommended Posts

AMD הימרו על הסוס הלא נכון (HBM) לטעמי.

אין כל ספק שהפוטנציאל שטמון ב-HBM הוא עצום, אבל לדעתי הם יכלו לחכות עוד דור אחד לפחות ואז לשלב אותו עם המוצרים שלהם.

אם הם היו מיישמים את ה-GDDRX ב-, יכול להיות שההשקה הייתה מגיעה בזמן שיכל לתת תחרות לחבר'ה בירוק.

אני לא חושב שניראה משהו לפני אוגוסט ואני לא מגזים אפילו רק באזור החגים (לא שלנו כן)...

עצוב וחבל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי איך לא בנו תוכנית מגירה לאכלס זכרונות gddrx במקרה והhbm יהיה בעיה כמו מה שקורה כרגע.... בקשר לווגה אני קונה אותו גם אם לא יהיה הכרטיס החזק ביותר שיהיה במחיר טוב עם ביצועים שיריצו לי את חלק ואני מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברנו פה על בעיות ה כבר לפני חודש פלוס (מעניין מי...  אייקון של מגרד את הראש)

והסבנו את תשומת הלב, לתכנון ניהול סכונים לקוי אצל - שאינם מכינים תוכנית מגרה למקרה ש... מקרה בו לא יצליח.

היו צריכים לפתח שני שבבים:

אחד עם בקר ל- ושני עם בקר ל- GDDR5X על מנת להשיק מהר יותר מה שדופק ראשון יעיל ומוצלח.

להגיב היום שנה פלוס באחור (שוב אייקון של מגרד את הראש),

נו מה נגיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי סיבה נוספת לעיכוב בהשקת הVEGA הוא בשל תמיכה תוכנתית, מראש מכוונים אותו לעולם המיקצועי ולכן הם לא רוצים להיסתכן בשיחרור מוצר מבלי שיש תמיכה מלאה מצד כל התוכנות החשובות ולכן הם עובדים עם כל החברות הגדולות שידעו כיצד לנצל את הטכנולוגיה החדשה של ואז בהשקה הוא יקבל ביקורות מצויינות והם יקבלו הרבה הזמנות לכרטיסים המקצעויים, עולם הגיימינג ממש לא מישתלם כמו העולם של הכרטיסים המקצועיים, עם כל הכבוד לעולם הגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^שותף להערכתך בריישת דבריך - בעיקר מהזווית של הבשלת למשחקים השונים בשוק.

משימה שאורכת זמן על מנת להשלימה לרוחב הגזרה (יש מאות כותרים בשוק שצריך לאפטמז).

אך לא בטוח אנכי שסייפת דבריך מהבחינה הכלכלית נכונה ואסבירה:

בעוד שסגמנט המאיצים לתחום המקצועי מוסכם על ידי כולם, הוא רווחי יותר (באחוזים פר מוצר שנמכר),

עלינו לזכור כי היקף המכירות של מאיצים לשוק הפרטי (שמשמש בעיקרו לגיימינג), הוא היקף גדול יותר כמותית.

מה גם שצרכני גיימינג משדרגים את המאיץ בתדירות תכופה יותר - בעיקר בשל בורות מקצועית ואי ההבנה ששיפורים

קטנים מדי דור עוקב לרוב אינם מצדיקים את שדרוג החומרה. 

מנגד המגזר המקצועי בוחן זאת בצורה שונה, עם עשיית מתמטיקה וניפוק ראציונאל להשקעה הכספית הנדרשת לשדרוג,

ומגלה בדר"כ וכצפוי שכדאי לשדרג רק אחת ל 2-3 דורות ולא לפני כן.

כך שאפילו היה והרווחיות בסגמנט הפרטי/משחקים תהיה נגיד רק שליש פר מוצר (באחוזים), עדיין בשל היקף

מכירות שהוא גדול עשרות מונים לעומת המקצועי, הוא בסה"כ הכללי רווחי יותר נומינאלית (במחזור המכירות הכולל עבור היצרן).

ניתן לאשש/להפריך את הערכתי זאת באמצעות קריאה דקדקנית של הדוחות העסקיים של היצרניות בתחום, בכדי

לראות כמה נתח תופס כל סגמנט בעוגה הכללית ומהי תרומתו לשורת הרווח. ואז להיות בטוחים אם הערכה זו נכונה או לא.

נראה לי בלי שבדקתי, שהיא תצא נכונה. אתפלא אם היא תצא שגויה. הכפפה הורמה למי שיש לו הכוח לכך - לנבור בדוחות הכספיים

ולשוב אלינו עם ממצאים ו- print screen עם מספרים. זה לבטח יהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אכן צודק, שוק כרטיסי המסך אכן גדול יותר, אבל לדעתי הסיבה שAMD מכוונת אותו לשוק העיסקי בתור התחלה כניראה לאחר חקר שוק שבו מצאו שמבחינת כרטיסי המסך HIGH END כניראה הרוב כבר עם כרטיסי 1070/108/1080TI ולכן לא יהיה המון אנשים שירוצו ליקנות, מדובר בלקוחות שיש להם כסף לכן הם הפסיקו להמתין וקנו כבר את הכרטיסים, אבל בשוק המיקצועי כניראה יש נתח גדול יותר של חברות שממתינות לטכולוגיה חדשה שתציאה עוד טכנולוגיות שכרגע חסרות או פשוט מאוד יקרות בNVIDIA ולכן הVEGA מאוד קורץ להם, לאחר מכן שכבר יהיה יותר כסף לפיתוחים+ שיתופי פעולה עם מפתחי המישחקים הם יחזרו להיתחרות על הכתר מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...