OnePlus 3T - האם הוא באמת טוב כמו שאומרים ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OnePlus 3T - האם הוא באמת טוב כמו שאומרים ?

GodLike

Recommended Posts

יש לי G2 כבר כמעט 3 וחצי שנים. הוא מתחיל להראות סימני עייפות ( מתחמם, איטי וכו ) באופן טבעי. 

מכל המכשירים שבדקתי ברשת ה 3t עושה רושם שהוא הכי משתלם ביחס למחיר. 1800 שקל בארץ. 

האם הוא באמת שווה את המחיר ביחס למכשירים אחרים ? אני מאוד מתלבט מאחר ואני מאוד מעוניין במכשיר שיחזיק לי למעלה משנתיים ויתן תמורה לכסף. כי ה G2 מבחינתי היה מושלם. 

אשמח אם בעלי 3T יגיבו ויתנו דעה אמיתית על המכשיר. כי ברחבי הרשת בעלי המכשיר מאוד מרוצים ממנו. 

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בoneplus 3 כבר תקופה ארוכה , שזה בעצם אותו מכשיר , אבל עם מעבד טיפה חלש יותר מהt.

אני מרוצה במיוחד , יותר מכל מכשיר אחר שהיה לי לפני של חברות כמו וlg , דגמי הדגל.

החברה משקיעה המון על הצרכן , ועל שיפור חווית השימוש.

עדכונים תכופים , מערכת מעודכנת לגרסה העדכנית ביותר במהירות גבוהה.

מצלמה איכותית , אומנם לא הטובה ביותר בשוק , אבל מהטובות ביותר.

בניה טובה וחזקה , מרגיש מאד יוקרתי ועמיד.

אפשרות לרוט עם תמיכה של החברה.

הסוללה מחזיקה סה"כ יפה , כי יש איזון בין חומרה חסכונית לגודל .

החסרונות מבחינתי הן חוסר תמיכה בכרטיס , אין עמידות למים (אבל מדובר במכשיר עמיד) , וחוסר השקעה באפליקציות ייעודיות כמו החברות הגדולות.

מה שכן , בחודש הקרוב צריכה להיות השקה של הדגם החדש , אז הייתי מחכה קצת לראות מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו. אחלה תגובה !!! עזרת לי המון !!! תודה רבה !!! אני אחכה עוד קצת אם יוצא דגם חדש בקרוב.

קראתי על הדגם החדש : 5 ... מפרט מרשים מאוד ! אני כמעט 100 אחוז יקנה אותו כשהוא יוצא בקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחכה באמת ל- 5. שמעתי שהמצלמה ב3 לא משהו בכלל ויש בעיות עם הרשת דור רביעי, היא לא נתמכת בהרבה אזורים בארץ.

בכל מקרה, בדיוק ראיתי כתבה היום על ה- 5:

https://www.geektime.co.il/oneplus-5-will-arrive-this-summer/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...