צריך עזרה להגדיר ברידג׳ וראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה להגדיר ברידג׳ וראוטר

dror_gh

Recommended Posts

שלום לכם.

רכשתי ראוטר חדש EA8500 של linksys ועכשיו אני רוצה להגדיר אותו כראוטר ואת הWD9970 של TP-Link כ- bridge

אתמול הסתבכתי עם זה המון ואיכשהו (אני עד עכשיו לא מבין איך פתאום זה כן הצליח) בסוף הצלחתי.

ואז כעבור כמה שעות שוב כלום לא עובד. לא , לא גישה לממשק, של אף אחד מהראוטרים שציינתי. פשוט כלום.

אז הגיע הזמן שאבין איך באמת זה אמור לעבוד ואשמח לעזרתכם.

חשוב לציין יש לי גם switch אז אשמח לדעת:

1. איך אני מחבר (פיזית) בין הראוטר למודם? איך ביניהם לסוויץ?

2. כדי ששוב תהיה לי גישה לממשקים אני די משוכנע שאצטרך לעשות להם reset ואז ילכו כל ההגדרות. האם יש צורך לדעת משהו לגבי כתובות שיהיו לכל אחד מהם? אם הראוטר יהיה לדוגמה 192.168.1.1 אז מה אמור להיות הכתובת של המודם?

בקיצור אני צריך את כל העזרה שתוכלו לספק, המון תודה

Sent from my using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dror_gh

שלום לכם.

רכשתי ראוטר חדש EA8500 של linksys ועכשיו אני רוצה להגדיר אותו כראוטר ואת הWD9970 של TP-Link כ- bridge

אתמול הסתבכתי עם זה המון ואיכשהו (אני עד עכשיו לא מבין איך פתאום זה כן הצליח) בסוף הצלחתי.

ואז כעבור כמה שעות שוב כלום לא עובד. לא אינטרנט, לא גישה לממשק, של אף אחד מהראוטרים שציינתי. פשוט כלום.

אז הגיע הזמן שאבין איך באמת זה אמור לעבוד ואשמח לעזרתכם.

חשוב לציין יש לי גם switch אז אשמח לדעת:

1. איך אני מחבר (פיזית) בין הראוטר למודם? איך ביניהם לסוויץ?

2. כדי ששוב תהיה לי גישה לממשקים אני די משוכנע שאצטרך לעשות להם reset ואז ילכו כל ההגדרות. האם יש צורך לדעת משהו לגבי כתובות שיהיו לכל אחד מהם? אם הראוטר יהיה לדוגמה 192.168.1.1 אז מה אמור להיות הכתובת של המודם?

בקיצור אני צריך את כל העזרה שתוכלו לספק, המון תודה

מישהו ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...