Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל

Recommended Posts

היה הייפ שנגמר ברגע שכל העולם עשה בנצים הגיעו למסקנה הבאה... רייזן הוא מכונת עבודה לא משחקים שמשאיר לכל המאבדים אבק ביחס למחיר שלו... אז הוא לא מכונת משחקים... אבל הוא גם לא יאכזב מבחינת הfps בהם .... אין מצב שאני קונה מעבד שיודע רק לשחק.... אני לא יודע מה איתך אבל לצערי אני כבר לא ילד? ואגיד לך עוד משהו הייתי קונה אם הם היו יותר זולים במכלול כולו ובנוסף לא בא לי להחליף משחות בשביל להוריד טמפ במעבד... אז כרגע אני לא בעד בעתיד... מי יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של הראל בן ישי

אמרתי "בביצועי ריבוי ליבות" שם הryzen 7 קורע את ה7700k

ממש קורע... במיוחד שמדובר במעבד 4 ליבות בלבד.

כדאי מאוד לAMD לשפר את הביצועים בתכנה חשובה כמו . זה פשוט אכזבה למשתמשי וגיימרים.

בדוק את הממוצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ מסכים עם הקביעה שהוא fanboy.

יכול להיות שהתכנה הזאת ספציפית לו חשובה מאוד (והיא חשובה להרבה אחרים אני בטוח), ובלי שום קשר הוא כתב גם לגיימרים שזה המון אנשים :D 

לא להיות כל כך over protective אין לנו אחוזים לא באינטל ולא בAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מכניס את עצמך לדיון הזה? אני אמרתי שאתה פאן-בוי?  אתה מניח או רומז שיש לי אחוזים בAMD או אינטל? אגב, הלוואי.

כשבן אדם, פעם אחר פעם, מגיע תמיד עם אותו הבנצ' אחרי שכבר הבהיר שלדעתו זה גרוע ש נכשלת בנושא, מה הערך המוסף של אותו הפוסט פעם אחר פעם בדיוק אותו ציטוט ואותו הבנצ'?

נראה לך שכולנו פה חסרי יכולת הבנה שבחלק מהביצועים בחלק מהמוצרים של אדובי AMD והרייזנים מתפקדים פחות טוב? שנביא לך בנצי'ם על רינדור ב במוצרים של אדובי שבהם נשארים מאחור?

גם לך יש בעיה בהבנת הנקרא או מה? חסרות פעמים בהם אני וגם אחרים ציינו בצורה מאוד ברורה, שאם אדם שהעיסוק היחידי שלו זה משחקים וזה מה שהוא מחפש אז אין בכלל ספק שה 7700 נותן את התמורה הכי מעולה בנושא? בלי קשר ה 7700 הוא מעבד מעולה ומצויין ובאפליקציות ומשחקים הוא אפילו עובר את ה 6900.

בוא, וננסה להצמד לעובדות. מה שהופך אותו לפאנבוי זאת ההתעקשות להמשיך עם אותו הפוסט פעם אחר פעם ובלי להביא שום מידע חדש ולהתעקש שזה עושה את המעבדים של לגרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שנכון להיום מוקדם מדי לשפוט את הRYZEN, כי עדיין אין לו תמיכהברמת הדרייברים ומערכת הפעלה כמו שצריך, וגם מצד החומרתי צריכים לצאת ביוסים עם תיקונים - לכן לא ניתן לדעת כרגע מה המקסימום ביצועים שהם מסוגלים לתת בתוכנה כזאת או אחרת.  מה שבטוח, יש פוטנציאל, יש תחרות ויש מקום לאופטימיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של CyAn1de

אני חושב שנכון להיום מוקדם מדי לשפוט את הRYZEN, כי עדיין אין לו תמיכהברמת הדרייברים ומערכת הפעלה כמו שצריך, וגם מצד החומרתי צריכים לצאת ביוסים עם תיקונים - לכן לא ניתן לדעת כרגע מה המקסימום ביצועים שהם מסוגלים לתת בתוכנה כזאת או אחרת.  מה שבטוח, יש פוטנציאל, יש תחרות ויש מקום לאופטימיות!

מה שבאמת מרגיז אותי אישית, זאת העובדה שיצרניות החומרה/לוחות אם מוציאות ביוס אחת ליום ולפעמים פעמיים ביום. זה משהו שהיה צריך להסגר לפני ההשקה.

זה לכל הדיעות לא משהו שהיה צריך לקרות. לגבי הפוטנציאל של רייזן, בלי ספק המון המון פוטנציאל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של wizi

למה אתה מכניס את עצמך לדיון הזה? אני אמרתי שאתה פאן-בוי?  אתה מניח או רומז שיש לי אחוזים בAMD או אינטל? אגב, הלוואי.

1. אתה אמתי? אני צריך ממך רשות להיכנס לדיון בפורום? 

2.איך אני רומז משהו אם אני אומר במפורש שאין לנו אחוזים... אם יש לך זה עניינך.

3. תשתה כוס מים קרים אתה מה אתה עצבני. כולה מעבד מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כדי לא לגלוש למשהו שיהפוך דיון פורה ונכון, לטראש ,

כשכתבתי למה אתה מכניס את עצמך לדיון הזה, התכוונתי לנושא ה fanboy ולא יותר. לא קראתי לך פאנבוי ולכן לא ברור לי למה אתה ממהר להתערב ולקבוע שהוא לא כזה. ברור שאתה לא צריך שום רשות מאף אחד להגיב כאן. עולם חופשי ופתוח.

לגבי כל השאר.. מיותר להגיב. מוצה הנושא. אגב, שתיתי מיץ תפוזים קר, מקווה שזה בסדר איתך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

אין לרייזן שום בעייה עם פוטושופ זה FUD להגיד את זה.

פוטושופ לא חי מהרבה ליבות לכן 4 ליבות בתדר גבוהה מעולות לו.

הi7 7700 יקח את i7 6900k בפוטושופ.

די נו.. אני עובד יום יום עם ...

הנה באנצ׳ם שלי על פרו מעבד זאון 6 ליבות 12 תרדים, בבקשה:

שימו לב לכל הליבות.

Screen Shot 2017-03-20 at 3.09.05 PM.png

Screen Shot 2017-03-20 at 3.11.07 PM.png

Screen Shot 2017-03-20 at 3.13.54 PM.png

Screen Shot 2017-03-20 at 3.02.36 PM.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה רואים שה7700k עוקף את כולם והרייזן קצת אחרי ה8 ליבות.

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Photoshop-CC-2017-AMD-Ryzen-7-1700X-1800X-Performance-907/

ופה רואים שפוטושופ בכללי 'אוהב' 4 ליבות, לפעמים עד 6 ליבות, מ6 ליבות ומעלה ההבדל זניח.

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Photoshop-CC-Multi-Core-Performance-625/

לפי ההגיון שלי בכל אופן לפוטושופ שווה ה7700k ואם לעוד דברים הרייזן מתחרה ראוי שגם בפוטושופ לא הרבה אחרי ה7700. לכן אם קוטלים את הרייזן לps צריך לקטול גם את ה6900k לפוטושופ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...