איפה כדאי לקנות מחשב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה כדאי לקנות מחשב?

tomer yaul

Recommended Posts

אני הולך לקנות מחשב גיימינג. 

כסף יש ואני אוהב להתלהב. אבל אני קצת עצלן ואין לי כח להרכיב את הכל בעצמי.

המפרט יהיה משהו בסגנון של i7 דור שביעי, gtx 1080 או titan x (או 1080ti אם אני אקנה בזמן שהוא יצא לשוק). ולא משנה איזה סוג, זה יהיה 2 ב-SLI

מארז מפואר, ספק כח של 1000+ וכמובן מערכת קירור נוזלית. תוסיפו מקלדת ועכבר מפוארים ואולי אפילו יכולת בכרטיס נוסף סתם כי בא לי.

מסך כבר יש. (ace predator)

אני פה לשאול המלצות לגבי מקומות אמינים שיודעים להרכיב מחשב ולא רק למכור אותם. KSP אני לא כל כך סומך ומאיבורי אני בורח כמו ממגפה (אולי תאור קצת מוגזם אבל יש לי את הסיבות שלי)

חשבתי אולי במקום לפנות למקומות שמוכרים מחשבים אולי לפנות למעבדות שמתקנות אותם ודרכם לקנות.

מחשבות, הערות, טענות, טיפים, עצות, המלצות, אמירות, שאלות, תשובות, בקשות, פירוטים, החלטות והסברים יתקבלו בברכה. כל דבר אחר לא! B|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלא את זה:

ציטוט

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתחום אז את המפרט אני יכול לבנות בעצמי.

אני פשוט שואל לגבי אמינות ומוניטין של המקום בהרכבות קצת יותר מורכבות של מחשבים כמו לדוגמא עם מערכות . אם לא עושים את זה כמו שצריך זה יכול להיות אסון.

אבל סתם בשביל הכיף :):

1. מה התקציב המקסימאלי?

30,000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

לא צריך לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

לפי בדיקות שלי לא נראה לי שאני אגיע לסכום זה 

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

גיימר עד הסוף, קצת עריכות , מספר מערכות וירטואליות ותוכנות שקשורות לאנשי סיסטם

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

המחשבה היא gaming enthusiast (מודה אני מכור :) ) 

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

יותר מידי לציין, מדובר בעיקר על המשחקים הכי כבדים שיש בשוק

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

ace predator 27 4k

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

מקלדת מכאנית של גיימינג ועכבר. לא צריך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

שאלה לא מובנת computer said no

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

נחמד אבל לא חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

קל עד בינוני

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

win10 pro

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אני מירושלים ולא אין העדפה זאת בעצם חלק מהשאלה שלי

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מינימום כמה שבועות, גג חודשיים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

מינימום 3 חיבורי 3.0 מקדימה

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

לא, המחשב הולך להיות בשימוש בין 5 ל-7 שנים לפני החלפה. השידרוג יהיה מינימלי וגם רק אחרי כמה שנים

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

נהנתי לענות על השאלות אבל קצת מיותר, יש לי את הידע לבנות מפרט

הסיבה שאני לא רוצה להרכיב בעצמי היא את המחשב היא מערכת הקירור.

אני לא מתמצא בזה מספיק להיות בטוח בעצמי בהרכבה. אם זה היה אוויר ולא נוזלי בקלות כבר הייתי מזמין חלקים ומרכיב.

אבל הצינורות של הנוזלי גורמים לי לחשש אני מעדיף שאנשים שכבר התנסו בזה יתעסקו עם זה בעיקר כשהמחשב הולך להיות מעל 20 אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TITAN X נמכר רק דרך אתר NVIDA

מומלץ לחכות לGTX 1080 TI סביר שיוצא בחודשיים הקרובים במחיר 700$ והולכת להיות ירידה במחיר של GTX 1080 ל500$-550$

לגבי מסך לא ממליץ על תלך על Acer Predator X34 x34' 21:9 2K 3440 x 1440 100Hz G-SYNC

מעבדי 8 ליבות של יוצאים ב2 למרץ 2017 אנחנו קרובים מאוד מומלץ לחכות לראות את הביצועים ואך תגיב בירידת מחירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שצינתי כבר יש לי,

רוב הסיכויים שהקנייה תהיה בערך בזמן שה-1080ti יצא לשוק אבל המחיר 700$ הוא רק ניחוש עדיין יכולים לתקוע לנו מחיר גבוה (אם בטעות הם יחליטו על 1000$ עדיף לי כבר לקחת את ה-TITAN)

הייתי מסתכל על ה-VEGA אבל תמיד אהבתי את יותר (סתם העדפה אישית)

מעבד 8 ליבות באמת לא צריך. כולנו יודעים שזה לאנשי מקצוע בתחום העריכה והגרפיקה. 

אבל תודה על הרצון הטוב :) 

לגבי מה ששאלתי אני חושב שאני אעשה את זה אולד-סקול. טלפונים וטיולים למקומות לדבר איתם בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שGTX 1080 TI יוצא מעבדי יהיו זמינים לרכישה.

לגבי יש חשיבות למהירות הליבה על פי מספר ליבות וגם לIPC יש חשיבות רבה בדרך כלל מעבד יותר חדש יתן FRAME TIME יותר טוב ועקבי במשך כל המשחק לדוגמה במשחקים כמו WATCH DOG 2 ואפילו CRISIS 3 את צריך I7, 

מעבד I5 7600K במהירות 5GHZ עם TITAN X לא יכול לתת 60FPS נעול...

לגבי מעבד למשחקים לא יהיו ברמת או KABYLAKE בIPC אבל לעריכה ולמשחקים יהיו מספיק טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tomer yaul

אני הולך לקנות מחשב גיימינג

כסף יש ואני אוהב להתלהב. אבל אני קצת עצלן ואין לי כח להרכיב את הכל בעצמי.

המפרט יהיה משהו בסגנון של i7 דור שביעי, gtx 1080 או titan x Pascal (או 1080ti אם אני אקנה בזמן שהוא יצא לשוק). ולא משנה איזה סוג, זה יהיה 2 ב-SLI

מארז מפואר, ספק כח של 1000+ וכמובן מערכת קירור נוזלית. תוסיפו מקלדת ועכבר מפוארים ואולי אפילו יכולת Bluetooth בכרטיס נוסף סתם כי בא לי.

מסך 4k G-SYNC כבר יש. (ace predator)

אני פה לשאול המלצות לגבי מקומות אמינים שיודעים להרכיב מחשב ולא רק למכור אותם. KSP אני לא כל כך סומך ומאיבורי אני בורח כמו ממגפה (אולי תאור קצת מוגזם אבל יש לי את הסיבות שלי)

חשבתי אולי במקום לפנות למקומות שמוכרים מחשבים אולי לפנות למעבדות שמתקנות אותם ודרכם לקנות.

מחשבות, הערות, טענות, טיפים, עצות, המלצות, אמירות, שאלות, תשובות, בקשות, פירוטים, החלטות והסברים יתקבלו בברכה. כל דבר אחר לא! B|

לא מומלץ אלא אם אתה עושה benchmarking, עידן הSLI תם לפחות לעכשיו.

ספק כוח מספיק לך להיום גם 750 גם אם תחליט לעשות , ככה שמעבר לשנות אחראיות המספרים הגדולים לא עושים רושם על אף אחד שמבין.

לגביי השאלה שלך אם היית בארה"ב הייתי ממליץ לך לקנות מחשב דרך Digital Storm שעושים בניות איכותיות על כל מחשב שנקנה ולא זורקים עליך ז', בארץ לא מכיר חנות כזאת ששמים דגש על אסטטיות בבניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

תתפלא, אבל יש.

קטנות כגדולות.

צריך רק להדגיש את העניין, ואולי גם בקשיש.

בחו"ל אני מכיר כמה. אבל בארץ גם אני לא מכיר.

אם אתה יודע יודע על מקום ששם דגש על ההרכבה אני אשמח לדעת. :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...