הסמארטפון, הסלפי וסופן הבלתי נמנע של מצלמות הכיס - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסמארטפון, הסלפי וסופן הבלתי נמנע של מצלמות הכיס

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף לקנות סינים.

כל עוד חברות כמו ימשיכו להוציא מוצרים טובים במחירים שוברי שוב.

וכל עוד ממילא כל הרכיבים מיוצרים בסין.

ובגלל שהם עושים להכל REVERSE ENGINEERING.

ובעקבות כך שדורות המוחות הידע והטכנולוגיה שם מתקדמים בקצב מהיר.

והרובוטיקה בתנופה אדירה.

וכל עוד הם מחזיקים ביכולות דואר עצומות היקף, בה יעילות מופלאה, ותחרותיות אינסופית.

כן, אני מהמר על הסינים.

שייצרו את הצ'יפ של המצלמה שאני רוצה, שירכיבו אותו במכשיר הסיני עם החומרה שאני רוצה.

שילכו לעזאזל החברות הגלובליות כמו וLG, וSONY.

עם זמני התמיכה הקצרים לכל דגם.

עם הדפקטים הסדרתיים שמתגלים אחר כך שוב ושוב ושוב ללא הרף.

עם ההגבלות המרושעות על מספר הסימים ועל אפשרות כרטיס הרחבת .

עם התמיכה הנצחית שלהם בשחקניים ראשיים(יבואנים רשמיים/חברות סלולר) בתחום הסלולר, שדופקים את הקהל המקומי שלהם TWICE OVER בחוזים(עלויות) ותמיכה(הוצאות), ותומכים בתורם בבריונות חקיקתית מקומית והערמת קשיים על יבוא משני / אישי.

אני יושב כצופה וכלקוח ומעודד את המותגים הסינים להגיע לרמות מצוינות בינלאומיות.

ולעשות זאת במחירים שוברי שוב, ובהקשבה לצרכי השוק ולב הציבור.

אם מישהו/מישהי מחברה סינית גדולה קוראים את הדברים, ומעוניינים לשלם לי משכורת גבוהה על קידום המוצרים והמותגים שלהם לשוק המערבי/הגלובלי והשגת ניצחון מול מותגים מובילים בעולם, שלחו לי הודעה/אמייל.

מחר אני מתחיל ללמוד סינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהיה נציג השטן כאן.

ציטוט של Art Tatum

עם זמני התמיכה הקצרים לכל דגם.

כמה נסיון יש לך עם בנושא? רוב הדגמים שהם מקיאים מקבלים עדכוני תוכנה נטולי עדכוני מערכת. מה שאתה מקבל זה מה שיש אלא אם תצא מהקופסא ותתקין רומים לא רשמיים, מה שלא הכי קל בחלק מהמכשירים הללו.

ציטוט של Art Tatum

עם הדפקטים הסדרתיים שמתגלים אחר כך שוב ושוב ושוב ללא הרף.

גם כאן אין יוצא מן הדופן. מלא מכשירים סיניים פופולאריים קיבלו תקלות רציניות. בעיות טאצ' במכשירי , בעיות במגוון רחב של מכשירים, התחממות ומה לא. כולם שותפים לתקלות האלה באופן שנראה שווה למדי.

ציטוט של Art Tatum

עם ההגבלות המרושעות על מספר הסימים ועל אפשרות כרטיס הרחבת זיכרון.

1 או 2, אין כאן יכולת להיות מרושע מדי. גם לגרסאות המתקדמות של מכשירי דגל קיימות גרסאות דואל-סים אגב, שאותן ניתן להזמין מחו"ל כמו כל גרסה אחרת.

לא בא להגן על סמסונג או , אבל כשסיניות רוצות להתחרות במוצר בעל איכות מסויימת (קח את ה-S7 Edge למשל, המכשיר הכי טוב שאני מכיר היום, לפחות לשימושים שלי כצרכן מדיה), הן שמות את הכל בהנדסה, מגיעות למכשיר נחות יותר מבחינת יכולות ועוצמה כללית, ומבקשות 500+ דולר.

ה-Xiaomi Mi Note 2 הוא דוגמה קלאסית. מכשיר סיני נטול יכולת שדרוג זיכרון, בעל מסך פשוט יותר, שבחלקל מהמדינות עולה כמו או יותר מה- S7 Edge, המכשיר שקיבל עכשיו בגרסה 7.0 לפני רוב היצרניות האחרות, ויקבל 7.1 באביב הקרוב. לא רוצה אפילו להזכיר דברים כמו ההגנה המעולה מול נזקי מים וסביבה.

נראה שתמיד יש משהו חסר בספינות הדגל הסיניות שעולות 500+ דולר. חולשה בצילום, חולשה בעמידות מול נזקים מסויימים, חולשה בעדכוני תוכנה, חולשה בהרחבת , חולשה בסוללה. זרוק קוביות, אין לך מספיק צ'יפים לשים על כל אלו

מכשירי ספינת דגל טובים של חברות גדולות הם לא זבל, רחוק מזה. חוויית השימוש היא מדהימה לחלוטין.

עוצמת הסינים? לדעתי בעיקר בקטגוריית 150-250 דולר, שם הם חזקים. אולי במהלך השנה הזאת נראה תחרות אמיתית של מכשיר בעל מאפיינים טכניים של קצה-עליון במחיר הוגן, מכל הכיוונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח למה אתה מתכוון מכל הכיוונים, אבל השמועות טוענות שהמחירים השנה מכיוון החברות הגדולות יעלו בעוד 50 דולר. אני אתבדח ואומר שזה כנראה על מנת להתחרות באפל. לפחות הם טרחו להשאיר את שקע האוזניות. בכל אופן, היתרון הראשי של מכשיר ב1000 שקל זה שבוכים פחות אם הוא נשבר. זה למה אבא שלי קיבלו מוטו G4 פלוס שממנו הוא מאוד מרוצה. :) לרוב האנשים לא אכפת מהרחבת , כמה פיקסלים יש פר אינץ' או מתי מקבל המכשיר עדכונים, רק שיעבוד בלי בלבולי שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זניחות למי?

בימינו כמעט כל המכשירים משתמשים באותו SoC ככה שהביצועים דיי זהים בין כולם, כל ההבדלים ביניהם זה הדברים "מסביב".

יש לו סוללה דיי חלשה (3100) יחסית למסך (QHD בגודל 5.7), אין לו יציאת , אין לו הגנה נגד מים.

פעם לא היה אף מכשיר דגל "מושלם". לא משנה כמה כסף היית מוכן לשלם, לא היה קיים שום מכשיר שמסמן V על הכל.

היום יש.

אז נכון שהם עולים פי-2 מאותם סינים, אבל עדיין מדובר בסכומים שאנשים יכולים להוציא (בוא ניכנס לפרופורציות, הפרש של 300$ זה 3-4 חודשים של מנוי מיותר ב-YES/HOT ואנשים משלמים את זה בלי למצמץ), ואני לא מכיר הרבה אנשים שבמצב של money no object יבחרו דווקא בסינים האלה. היתרון שלהם זה המחיר, ופה זה מסתכם.

אלה מכשירים של "כמעט", במחיר זול.

אה, ביום שהם יציגו חדשנות אמיתית ויהיו טובים יותר מהחברות המובילות, אתה תראה איך גם המחירים פתאום עולים לאותה רמה... (ע"ע שיאומי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה - אם אתה מתעקש דווקא על הגנה נגד מים כנראה שתשלם פי שניים. מי שמוכן להתפשר על דברים צדדיים יכול למצוא ביצועים מדהימים בפחות מ200$. בחברות המובילות מקבלים מעבדי ביניים ומעט בסכום הזה. דווקא חוסר יציאת האזניות זו העתקה מפגרת מאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לוקחים הרבה כסף על המותג.

ומבזבים המון על פירסום.

לא תודה.

הכל שקר ממילא.

הפירסום שלהם לא שווה גרוש.

אין בפרסום אמת.

אין בכך תועלת צרכנית.

אני לא רוצה לשלם 3000 שקל על ששווה שליש או רבע מזה תוך שנתיים.

ולקיים תרבות ביזבוז של תאגידים שנלחמים בעצמם למען עצמם, ולא למען הלקוח.

אני לא רוצה לשלם דמי משלוח יקרים, ודמי סחיטה ע"י כל מיני גורמים בדרך.

אני לא רוצה לעודד חברות שפועלות בהפרד ומשול.

שמקשות על יבוא מקביל.

על שירות והחלפה שלא דרך יבואן ראשי.

שמוציאות דגם שונה לכל מדינה כדי לתמוך בהתנהגות מונופוליסטית של ספק מסויים.

מבחינות רבות רוב החברות הגדולות בתחום מכשירי הסלולר הם כמו אוליגופול פלאפון/סלקום/אורנג'.

כשלא כופים עליהם תחרות אגרסיבית ומחוקקים הגבלות קשות על דרך פעולתן, הטבע האנטי צרכני הקיצוני וחסר הבושה שלהם מתגלה.

והם הוכיחו זאת בעבר כמה וכמה פעמים באופן בוטה, וממשיכות להוכיח זאת עד היום בכל מיני דרכים.

מודל הריכוזיות נכשל בכל כך הרבה ענפים.

זה הבסיס לסך עוגמות נפש בלתי נתפסות.

הציבור זועק בנסיונו להשתחרר ממודל הריכוזיות בכל תחום ותחום.

הסינים לא משחקים באותם החוקים, אך הם משחקים באותו המגרש.

יש להם את הכלים לשחוק ולמוטט את השוק הגלובלי.

זה רק עניין של זמן.

זה יהיה רע לכלכלות, וטוב לצרכנים.

כי מה שקרה זה שטובת הציבור וטובת ה"כלכלה"(שמוחזקת בת ערובה ע"י מוקדי כוח מונופוליסטים), הופכים לניגודים בהדרגה כבר כמה וכמה דורות.

הכל מסתכם במלחמות שליטה.

אז שיבושם להם.

מלחמת השליטה הגדולה בדרך.

סין תשלוט בכלכלות המערב.

היא כבר עם רגל ויד עמוק בתוכו.

אפילו תנובה כבר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

1) מכשירי ספינת דגל טובים של חברות גדולות הם לא זבל, רחוק מזה. חוויית השימוש היא מדהימה לחלוטין.

2) עוצמת הסינים? לדעתי בעיקר בקטגוריית 150-250 דולר, שם הם חזקים. אולי במהלך השנה הזאת נראה תחרות אמיתית של מכשיר בעל מאפיינים טכניים של קצה-עליון במחיר הוגן, מכל הכיוונים.

1) היא לא מדהימה בכלל.

היא פשוט חצי שנה/שנה קדימה בטכנולוגיה.

בפי 2-3 מחיר.

בארץ פי-4-5.

2)

אני דיברתי בעיקר על הקטגוריה הזו.

למרות שיש כמה יצרנים/מכשירים סינים שנכנסו לתחרות הTIER העליון ומתמודדים היטב.

ציטוט

3) עוצמת הסינים?

3) דיברתי על הסינים גם בנושא הסמארטפונים ומוצרי , וגם ברמת הכלכלה הגלובלית שם מוצרים אלו באים לידי ביטוי.

הם משתלטים על העולם לאט ובטוח.

תראה כמה סחורות יוצאות מסין.

מתי בפעם האחרונה בדקת כמה נדל"ן במערב בבעלות סינית?

הסינים שולחים חינם לכל העולם.

יש לך מושג איזו אימפריית ספנות/משא/ותעופה יש לסינים?

מעצמת ייצור ויצוא.

רוב היצרנים הגדולים בעולם כיום מייצרים במפעלים בסין.

וזה כולל המון תחומים, אלקטרוניקה, עבודות מתכת, פלסטיק, זכוכית, כימיקלים, **אורז?(*אני אפילו לא בטוח אם אמרתי זאת כבדיחה או לא).

והם לאט לאט נכנסים גם להנדסה ותוכנה והופכים להיות אם לא מובילים, אז לא רחוקים מהאפשרות לדריסת רגל מורגשת בקידמת התחום.

זו לא עוצמה?

בזמן שאצלנו ובמערב כל מיני חברות ממשלתיות וחברות סוחטות אותנו עשרות דולרים ויותר על כל חבילה קטנה, וממציאות סעיפי חיוב הזויים.

והדואר של ה"מדינה" עובדים כחברה ממשלתית(כשנוח להם לזלזל בציבור) מצד אחד, וכחברה פרטית מצד שני(כשהם גם ממציאים עמלות כדי לנסות להגדיל רווחים).

ותוך כדי מחבלים ביבוא מקביל ויבוא אישי בכל רמה אפשרית.

**הדבר הראשון שעולה לי בזיכרון על , זה אורז, ועיניים מלוכסנות, אז רק בגלל זה הוספתי אורז.

*אגב בדיחות לא ברורות ועיניים מלוכסנות, אתה לעולם לא יודע אם המלצר הסיני במסעדה הסינית רציני או סרקסטי כשהוא מדבר עם עיניים מלוכסנות, מבטא כבד, ולובש חיוך מעושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שהפלאפונים הגיעו לרמה של מצלמות דיגיטליות יותר גדולות זה כמו להגיד שהSSD כבר הגיע לרמה של הRAM. יש חידושים גם בעולם הצילון היותר מקצועי. התמונות של היום בסמארטפונים אוליי יותר טובות מתמונות לפני 20 שנה(גם לא בטוח) אבל יש טווח לפוקוס שלא יכול להתחרות אפילו במצלמות עתיקות משיקולים אופטיים. עוד משהו, חלק מהצילומים נהיים אפילו יותר גרועים כשעכשיו יצרניי פלאפונים מוסיפים כל מיני DIGITAL ENHANCEMENT אוטמטיים לתמונות. כמו החלקות למינייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול התחלתי לדבר בדיון על העוצמה הסינית.

היום כתבה בכלכליסט: http://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3707165,00.html?ref=ynet

ציטוט

כיצד תנצל לטובתה את השינויים במאזן הכוחות?

"היא כבר עושה את זה. טראמפ אומר שהוא רוצה להשיב את אמריקה לגדולתה, אבל כבר איבד השפעה אמריקאית מסיבית באוקיינוס השקט בעקבות נסיגה חד־צדדית מהסכם הסחר הטרנס־פסיפי. רבות מהמדינות באזור מודאגות מאוד מהתרחבות סינית, והן נמצאות כעת במצב מאוד בעייתי".

המערב עם כל השחיתות הון שלטון וריכוזיות והתנהגות קרטלית, עסוק בלהעלות מחירים.

להעלות נדל"ן, שכירות, ארנונה, משכורות, נסיעות, משלוחים.

להעלות תקציבי פרסום, את הוולגריות וההומור בתשדירי הפרסום בטלוויזיה, ואת מספר המנהלים הבכירים שסיימו קורס באיך להתייחס ללקוחות שלך כמו משאב סטטיסטי, במודל המעלים מהצרכנים את מי שהם, ומחליפו בבולשיט שיעילותו הסטטיסטית ניתנת למדידה.

המערב עסוק עם עצמו בנסיון להגדיר גבולות חדשים של חוסר יעילות ובירוקרטיה כלכלית.

עסוק בלאכול את עצמו ואת האזרחים של עצמו.

בלנסות לשחזר "הצלחות" מפוקפקות בעבר.

חברות שמחרבנות על הצרכנים סך הכל.

שברגע שהצליחו וגדלו, הפכו לעוצרות קידמה במקום למובילות.

תרבות בה המוטו הוא: "פראיירים לא מתים, רק מתחלפים".

תרבות שמשווקת את החלום האמריקאי ומתעלמת מהנזק הסביבתי שהחלום הזה יוצר להמונים חסרי הכוח לעצרו.

בעוד שהסינים מבינים היטב שכדי לנצח בכל קנה מידה, בכל זירה, בכל שלב, בכל תחום,

צריך תשתיות מהירות וזולות.

שיעודדו מסחר והתייעלות.

שינגישו את כל לסין.

את כל לעולם.

את כל העולם לסין.

המערב נסוג מהסכמי סחר חופשי.

מוסיף מיסי יבוא מכסים והגבלות.

ובשביל השילוש המושלם גם מאפשר לחברות משלוחים גדולות שהפכו להיות אוליגופוקרטל להתעמר בלקוחותיהם ללא ענישה.

בישראל "דואר ישראל", מה שהיה פעם חברה ממשלתית, בעצמם כבר חלק מהאוליגופוקרטל משלוחי חבילות ודואר.

ארץ אוכלת יושביה, בה העשירים עושקים את העניים כפרות חולבות ותרנגולות מטילות במשק ובלול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

להגיד שהפלאפונים הגיעו לרמה של מצלמות דיגיטליות יותר גדולות זה כמו להגיד שהSSD כבר הגיע לרמה של הRAM. יש חידושים גם בעולם הצילון היותר מקצועי. התמונות של היום בסמארטפונים אוליי יותר טובות מתמונות לפני 20 שנה(גם לא בטוח) אבל יש טווח לפוקוס שלא יכול להתחרות אפילו במצלמות עתיקות משיקולים אופטיים. עוד משהו, חלק מהצילומים נהיים אפילו יותר גרועים כשעכשיו יצרניי פלאפונים מוסיפים כל מיני DIGITAL ENHANCEMENT אוטמטיים לתמונות. כמו החלקות למינייהם.

איך הם עושים מצלמות על טלפונים היום?

שמים .

שמים צ'יפ.

שמים או שניים.

ואת השאר כבר יפתרו אחר כך בתוכנה... :facepalm:

בכלל זה הפך להיות הבדיחה הגדולה של הסמארטפונים.

GPS מזייף, מסתנכרן לאט ומאבד סינכרון מדי פעם?

עדכון תוכנה.

מתחמם מדי?

עדכון תוכנה.

מבזבז מדי בטריה?

עדכון תוכנה.

בטריות מתפוצצות?

עדכון תוכנה.

מוציאים בלי לבדוק, ואחר כך שוברים את הראש איך לצמצם את הנזקים והיקף ההוצאות על החזרות ותיקונים בעזרת עדכוני תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לבעיות הטכניות... ולרמאויות...

קשה לי להאמין שהעדשה הפיצופנת של הטלפון יכולה בכלל להתחרות בעדשה של גדולה יותר...

לגביי הסינים, הסינים לא ממש משחקים לפי הכללים ונוקטים באמצעים שנוגדים חוקים בין לאומיים. כמו להדפיס מלא כסף ולשחק עם המטבע של עצמם.

חשבת פעם על האפרשות של מדינה להדפיס המון שטרות ואחר כך לרמות בערך של המטבע שלה? זה מה שהסינים עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד, זה מה שכולם צריכים לעשות בשביל לפתור בעיות של עוני וכלכלה לקויה - פשוט להדפיס עוד פאקינג כסף ולחלק אותו בקיצבאות למי שצריך. זה לא יצור לא אינפלציה ולא בטיח, זה פשוט יאפשר לאנשים לגמור את החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...