תוספת מחיר מוצדקת ? התלבטות בין 2 ניידים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוספת מחיר מוצדקת ? התלבטות בין 2 ניידים

ranrubin1

Recommended Posts

ציטוט של Gery Gorenshtein

עכשיו לפי המפרט http://img.ksp.co.il/uploads1/1464091309.pdf זה M.2 SSD יתכן ואתה תוכל להוסיף לו עוד HDD של טרה באיזה 300 ש"ח, דבר עם lenovo תשאל אותם אם יש אפשרות להוסיף בדגם הזה עוד דיסק? האם יש חיבור SATA פנוי?

לא ניתן להוסיף דיסק נוסף במחשב זה ->

csm_innen_2a1d8ca46c.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ranrubin1

השאלה אם הוספה תוריד לי את האחריות .

ועם מי בדיוק לדבר ? לנובו העולמית ?

תוכל לשלוח לי קישור למייל שלהם או לתמיכה בבקשה ?

https://www.ibm.com/contact/il/he/

ולא זה לא פוגע באחראיות אם אתה מוסיף, כל עוד אין נזק פיזי לרכיבים הקיימים הכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההפרש  במעבד לא שווה את זה, סה"כ עוד כמה MHZ (שלרוב מתבטלים בגלל מגבלות חום/חשמל)... זה לא שה I7 הוא מרובע ליבות.

לגבי מקום אם צריך יותר מ 256GB אז אפשר לשקול את עם ה 512GB בדיוק כמו שאפשר לשקול HDD חיצוני בגרושים לכל הזבל שלא צריכים כל יום/בדרך או כרטיס SD גדול קבוע או הרחבה עצמאית אחרי הקניה (כניראה הכי פחות משתלם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותרתי מבולבל ..

באמת ההפרש גדול ולכן לא יודע מה לעשות

בחור פה אמר שאיו אפשרות להוסיף HDD , ישנה בעיה אם מוסיפים דרך כרטיס SD הוא שהכרטיס לא נכנס במלואו למגירה אלא רק חצי מה שקצת מקשה על הנוחות

וHDD חיצוני יכול להיות פתרון .

מה עושים ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים שלי דומים ויש לי מפרט הרבה יותר חלש, והכל עובד מעולה חוץ מסרטי 1080p שקצת קשה לו(המחשב בן 6 שנים בכל זאת).

אם לא חשובה לך האחריות אתה יכול להוסיף בעצמך hdd יותר גדול( מכני או ssd).

אני אישית קניתי כונן חיצוני של 2 טרה(מכני או באנלית hdd) בעלות של בערך 450 ש"ח והוא מספיק לי.. כל כמה זמן זורק אליו את הדברים שאני רוצה לשמור, וחוץ מזה שרובם באים עם 3 ככה שקצב ההעברה יהיה גבוה.

Sent from my SM-G930U using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...