זקוק להמלצה למחשב עבור עבודה עם Solidworks - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למחשב עבור עבודה עם Solidworks

JentuS

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום.

יש לי קרוב משפחה שמעוניין לקנות מחשב חדש, ועקב כך שהוא לא ממש מתמצא במחשבים, וגם לא רשום פה באתר, אז הוא ביקש ממני לעזרה.

ואני בתורי פונה אליכם, שמבינים יתר ממני בתחום.

אז ככה, צריך המלצה למחשב חדש, אם אפשר המלצה לנייח וגם לנייד, כי הוא עדיין לא החליט מה יותר חשוב לו.

אבל הכי חשוב זה שהוא ביקש המלצה למחשב שיוכל לעבוד עליו עם תוכנות כמו Solidworks ו-Ableton , ושהמחשב יריץ לו את התוכנות הללו בלי בעיה, זה מה שהכי חשוב לו.

אז אני אשמח אם תתנו המלצות למחשב נייח וגם למחשב , עבור השימושים העיקריים האלו.

מראש תודה לכל מי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של JentuS

שלום לכל חברי הפורום.

יש לי קרוב משפחה שמעוניין לקנות מחשב חדש, ועקב כך שהוא לא ממש מתמצא במחשבים, וגם לא רשום פה באתר, אז הוא ביקש ממני לעזרה.

ואני בתורי פונה אליכם, שמבינים יתר ממני בתחום.

אז ככה, צריך המלצה למחשב חדש, אם אפשר המלצה לנייח וגם לנייד, כי הוא עדיין לא החליט מה יותר חשוב לו.

אבל הכי חשוב זה שהוא ביקש המלצה למחשב שיוכל לעבוד עליו עם תוכנות כמו Solidworks ו-Ableton , ושהמחשב יריץ לו את התוכנות הללו בלי בעיה, זה מה שהכי חשוב לו.

אז אני אשמח אם תתנו המלצות למחשב נייח וגם למחשב נייד, עבור השימושים העיקריים האלו.

מראש תודה לכל מי שיעזור.

האם יש שימוש בעריכה תלת מיימדית? זה ישנה אם יהיה צורך בכרטיס מסך או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

או במילים אחרות .  :)

נכון.

וזה כבר דיי מוריד את הכיוון של מחשב נייד, למרות שיש כאלה גם.

לא רציתי להגיד קווארדו מהסיבה הפשוטה שאני לא יודע איזה כרטיס יהיה טוב יותר בשוק הקמצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, קודם כל תודה על המענה המהיר ועל התגובות.

אבל עם השאלות כגון: מה השימושים בתוכנות, האם שימושים מאסיביים, האם שימוש בתלת מימד ומה התקציב - רק הכנסתם אותי לתסבוכת יותר))

אני אסביר, קרוב משפחה שלי לא פירט לי את כל הדברים האלו, אלא פשוט אמר שהוא מעוניין לדעת בכללי איזה מחשב צריך עבור עבודה עם תוכנות כאלו, כי הוא עובד איתן.

ותקציב הוא לא אמר איזה בדיוק, הוא רוצה לשמוע באיזה תקציב הגיוני פשוט אפשר לקנות מחשב שמתאים לשימושים האלו, זה הכל.

בכל מקרה, אני אנסה לברר אצלו יותר פרטים מדוייקים, ואז ארשום פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...