מעבד Core i7 7700K בביקורת ראשונה - אינטל ממשיכה להאיץ - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד Core i7 7700K בביקורת ראשונה - אינטל ממשיכה להאיץ

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@Liad344, אתה יכול לראות את השיפור המשמעותי כאן:

https://forums.anandtech.com/threads/my-i7-7700k-has-arrived-insights-benchies-overclocks-inside-now-with-delid.2493250

לכן, אם מישהו יתמקצע לבצע Delid למעבדים כאלו במחיר סביר הוא יוכל לעשות הכנסה צדדית יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Drazick

@Liad344,לכן, אם מישהו יתמקצע לבצע Delid למעבדים כאלו במחיר סביר הוא יוכל לעשות הכנסה צדדית יפה.

מה יש להתמקצע ? כל מה שצריך זה בייצים גדולות להרוס צעצוע של 1500 שח .

3770K שלי עבד ב5GHZ במשך שנה שלמה במתח של מעל 1.5V עם מים . היה לי גם שרשור כאן , לצערי מחקו אותו , או נמחק בגלל החלפת שרת או משהו בסגנון .

יש לי גם שרשור בROG כאן :

https://rog.asus.com/forum/showthread.php?29073-eXtreme-trooper-5Ghz-project

אחרי שנה המעבד כבר לא הצליח לעבוד בתדר הזה (לא יודע אם זה המעבד ב100% או הלוח אם) . מאז הורדתי את התדר ל 4.5GHZ גם כדי לחסוך בחשמל , וגם כי אין לי צורך ביותר כרגע .

ה 7700K מאפשר להגיע ל 5GHZ ללא שום בעיות , לדעתי זה שיפור לא רע לדורות קודמים .אם הייתי קונה , בטח הייתי מצליח להגיע גם ליותר עם הקירור שיש לי (ובטח הייתי עושה DELID)

בכל מקרה למשחקים זה לא נותן כלום . מי שרוצה יותר ביצועים שייקנה כרטיס מסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין את הטיעון שלך.

לבצע Delid מוריד את טמפ' העבודה בצורה משמעותית.

יש כאלה שיינצלו זאת לתדר יותר גבוה, יש כאלה שפשוט יכבו את ה- Throttling ויש כאלה שפשוט ישמחו על צריכת חשמל נמוכה יותר.

סביר להניח שהרוב פשוט יהנה מ- Blend של כל אלה (כלומר תדר גבוה במקצת, רווח של אורך חיים ארוך יותר ויציבות עקב טמפרטורה נמוכה וכו').

לא הכל זה משחקים ולא כל האנשים שרוצים מעבד חזק הם בענייני משחקים.

יש אנשי סימולציה, אנשי אלגוריתמים, עולם ה- Data וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Drazick

לא הכל זה משחקים ולא כל האנשים שרוצים מעבד חזק הם בענייני משחקים.

יש אנשי סימולציה, אנשי אלגוריתמים, עולם ה- Data וכו'...

אכן נכון, אבל מבטיח לך שהרוב המוחלט של האנשים שמתעסקים בדברים האלה באופן מקצועי, בשום סיכוי לא יוותרו על האחריות של המעבד, או ישימו אותו תחת סיכון. 

מה גם שבדר"כ לא יעניינו אותם טמפ' וOC.

סה"כ DELIDING זה משהו שיותר מיועד ל ENTHUSIASTS שרוצים לדחוף את המחשב עד קצה גבול היכולת ולא מפחדים מקניית מעבד חדש אם דברים ישתבשו.

אגב לגבי טמפ', (במעבדי מהדורות האחרונים) עד 70 זה גבול עבודה נורמאלי לגמרי למעבד, יש שיגידו אפילו עד 90.

רק באזור ב100 בכלל מתחילה להתייחס לזה כגבול אדום ולכבות ליבות.
כשמתעסקים בOC, מה שפוגע במעבד יותר זה המתח הגבוה בגלל תופעות קוונטיות שמתפתחות בו.
כלומר, במידה ויש מים חזק, אז המתח הוא המגבלה בדר"כ ולאו דווקא החום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...