בעיה מוזרה עם הרשת הביתית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה עם הרשת הביתית

רון88

Recommended Posts

לפעמים הרשת הביתית עובדת בטלפון החכם ולפעמים לא.

בקווי זה עובד טוב..

מדובר בנתב טיפילינק (לחפש את הדגם?) שיש עליו את OpenWrt

אשמח לשמוע מה לעשות כי זה מציק חבלז בייחוד כאשר רוצים להפעיל בטלויזיה דרך הסמארטפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון והבעיה היא בחיבור , בגדול, מה שצריך לעשות הוא לשנות ערוצים ( Channels ) בהגדרות WIreless בנתב.

הרי WIFI עובד על גלי רדיו והרבה גורמים סביבתיים (קירות בטון,נתבים של שכנים,סלולארי, וכל השאר)  משפיעים על איכות החיבור לכן בקווי הכל "רץ" כי אין את ההתנגשויות האלו.

פשוט לעבור ערוץ ערוץ ולעשות בדיקת מהירות מה שמספק לך את הפינג הכי נמוך ו/או מהירות הורדה הכי גבוהה הוא בעצם הערוץ המיטבי נכון לאותו נקודת זמן, המלצה שלי תבחר ערוץ מ-6 ומעלה אלה ערוצים הכי פחות שימושיים בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לדבר עם התמיכה הטכנית ולהגיד להם שיש ניתוקים. כנראה שהם סתם יבלבלו לך את המוח אבל אולי שווה ניסיון.

אני גם חוויתי המון תקלות רשת בבית לא משנה מה עשיתי ודרך איזה ספק הייתי מחובר. לא מזמן קניתי מודם ראוטר משלי, השקעתי על זה כסף אבל לפחות קניתי איכותי ואני לא משתמש בציוד המעפן שמספקות ספקיות האנטרנט.

ממליץ לך לרכוש מודם ראוטר עם תמיכה בתקן AC ולנסות להתחבר לרשת 5GHz, הרשת הזאת יציבה יותר מ- 2.4GHz. אם אתה אומר שבחיבור הקווי האינטרנט לא מתנתק יש מצב טוב שהנתב זבל והרשת האלחוטית שלו לא יציבה. אגב, אם יש לך ציוד משלך אתה יכול להצטרף לחבילות "שוק סיטונאי" שאלה חבילות מוזלות יותר כיוון שלא מספקים לך ציוד , אלא זה על בסיס הציוד שלך. מה שאומר שאם הזמן אתה גם תחזיר את ההשקעה וגם תהנה מרשת יציבה יותר.

במידה ואתה מחובר דרך תשתית זה יכול להתאים לך:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=901119

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה

אני מחובר עם כבלים.

זה סכום יקר ועוד אני לא מתמצא כל כך בFIRMWARE אז אם אני אשים את ה OpenWrt  אולי אני עלול איכשהו לדפוק הכל.

הנתב שלי עכשיו הוא פרטי אבל המודן של הוט

אני קניתי את הנתב לפני פחות משנה לדעתי אז הוא לא אמור להיות גם יותר מדי ענתיקה

באיזור שלי אמרו לי פעם בבזק שהאינטרנט איטי ולכן אני בהוט.

משלם על 100 מגהביט איזה 100 שקל לא כולל ספק.

יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי תודה

אני מחובר עם כבלים.

זה סכום יקר ועוד אני לא מתמצא כל כך בFIRMWARE אז אם אני אשים את ה OpenWrt  אולי אני עלול איכשהו לדפוק הכל.

הנתב שלי עכשיו הוא פרטי אבל המודן של הוט

אני קניתי את הנתב לפני פחות משנה לדעתי אז הוא לא אמור להיות גם יותר מדי ענתיקה

באיזור שלי אמרו לי פעם בבזק שהאינטרנט איטי ולכן אני בהוט.

משלם על 100 מגהביט איזה 100 שקל לא כולל ספק.

יקר?

גם המהירות עלולה להיות מאוד איטית באיזור שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם הניתוקים לא קורים בחיבור קווי אז סביר להניח שאלו יכולות הנתב שלך, מה שמספק את האלחוטיות בעצם זה הנתב ולא המודם.

המשחק עם הערוצים זה ממש משחק של ניסוי ותהייה, לעבור ערוץ  ערוץ ולעשות ספיד-טסט.

תדרי 5GHZ איכותיים ויציבים יותר אבל הטווח מרחק הקליטה שלהם קצר יותר מתדרי 2.4GHZ.

תחבר כבל תראה אם יש ניתוקים מצד התשתית ( נורת DSL נכבית ) אם זה קורה גם בכבל אז הבעיה היא בקו או בתשתית שלך שזה רק הספקית או בעל התשתית שלך יכולים לפתור (טכנאי תשתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוטבוקס

אני לא יודע אם הוא על תצורת מודם אבל שוב:

זה עובד עם מכשירים שונים אבל לא עם בדרך כלל. אלא אם עושים ריסטרט לטלפון

אני די נואש כי החלפתי אחר שהיה לי בעבר והבעיה היא גם עכשיו.

הושיעני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sven

אם המכשיר היחיד שזה לא עובד בו הוא הסמארטפון וזו בעיה שהיתה גם עם ציוד רשת אחר - אז אולי הבעיה בסמארטפון?

גם לאחר החלפת הסמארטפון זה לא נפתר.

גם בטלפון הקודם היתה לי בעיה להתחבר לכרוםכאסט עם יוטיוב

ולCHEIF. יש לי OPENWRT וזה עובד עם 192.168.1.1

הכתובת 

192.168.100.1

נותנת את ההוטבוקס

החלפתי גם את סיסמת ההוטבוקס כרגע מ-ADMIN לסיסמא אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...