אסור לפספס: סמארטפון הענן הבלתי רגיל של Nextbit נמכר במחיר זערורי - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסור לפספס: סמארטפון הענן הבלתי רגיל של Nextbit נמכר במחיר זערורי

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של יאיר מיכאלי

כמה כבר משתמשים בבלוטוס????

מספיק שהוא מופעל ולא מעודכן ל4.2 וכל האקר שיושב באותו פאב/בית קפה/מסעדה יכול לפרוץ אליך למכשיר.

אז למה לקנות מכשירים עם 4.1/4.0?

למה בכלל עדיין מייצרים מכשירים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה לא יודע לקרוא?? השיפור ב 4.2 הוא פי 2.5 מהקצב האיטי מאד של BLE, שנמדד בקילוביטים לשניה. אם במצב הוא יהיה פי 2.5 ממהירות 'צב רדום", היא הופך למהירות "צב מרוץ" , אבל הוא עדיין צב. זה פשוט לא רלוונטי. אם אתה רוצה BT מהיר זה רק BT 3.0 או 2.1 והוא נשאר אותו דבר.

Sent from my 5 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. יש שיפורי בחיבור BT 4.2 לעומת 4.1 . אז עכשיו כשאני מתחבר לתג שחיברתי למפתחות כדי שלא יוכלו ללכת לאיבוד (אם בכלל יש לי דבר כזה), תהיה הצפנה יותר טובה. יופי. אתה לא מבין שזה לא קשור בכלל לשימוש האמיתי שכולנו עושים ב- BT וזה BT2.1 ? אף אחד לא משתמש ב- BT3.0 וב- BT4.x אנחנו עושים שימוש זניח אם בכלל, ובכל מקרה זה לא משנה מבחינת האבטחה של המכשיר אלא רק של ערוץ BT4.x BT2.x/3.x/4.x אלו שלושה מודים שונים שאין קשר ביניהם, ואין מחויבות לתמוך באף אחד מהם (מותר לך לתמוך ב- BT2.x בלי לתמוך ב- BT4.x וההיפך ובטח שאתה לא חייב לתמוך ב- BT3.x). BT4.2 משפר את BT4.1 ואין כל נגיעה ל- BT2.1 ובכל מקרה הפריצות מחייבות שמישהו יהיה בטווח של 10 מטר מאיתנו, גם אם היינו מריצים פרוטוקול IP על גבי BT מה שגם ככה 99% מאיתנו לא עושים. בקיצור, קראת בכלל אי פעם מה מכסה פרוטוקול BT על גרסאותיו השונות? אם אתה פוסל טלפון על סמך BT 4.2 יש לך בעיה גדולה בסדרי עדיפויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרי העדיפויות שלי בסדר גמור.

לא מדובר בפיצ'ר יקר או שמשפיע על מחיר המכשיר.

מדובר בתהליך טבעי שמשפיע על דגמים חדשים שיצאו בחודשים האחרונים, ובקרוב כמעט ולא יצא דגם ללא תמיכה, גם ביקרים וגם בזולים.

לא הייתי שולל דגם משתלם עם חומרה טובה רק בגלל שאין לו 4.2 BT.

אבל כיום המציאות היא שממילא דגמים חדשים עם חומרה טובה יותר באופן כללי, נמכרים במחירים ממש משתלמים.

ואין סיבה להוציא מחירים דומים על מכשירים עם חומרה פחות טובה.

בתגובה הראשונה שלי כתבתי את ההבדלים בין NEXTBOT ROBIN לXIAOMI הסיני שקניתי לאחרונה.
ההבדלים גדולים, והמחיר דומה.

ואם כבר מחפשים לצאת עם מכשיר טוב ביחס למחיר, אז כן... BT 4.2 זה עדכון משמעותי וחשוב לBT.

והדבר נכון גם אם המסקנה השגויה שלי(על פי דבריך) לגבי איכות השמע באוזניות אינה נכונה.

ובנוסף לכל זה, יש את הפיל הענק! שבחדר.

הטלפון הזה תוכנן בפרויקט מימון המוני כשבמרכזו מערכת דינאמית שמעלה קבצים שאינם בשימוש תדיר לענן.

דבר שאינו מתאים כלל וכלל למציאות האינטרנט העלוב בישראל, עם או בלי WIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...