בעיה מעצבנת עם כרטיס מסך חדש Asus Strix 1080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת עם כרטיס מסך חדש Asus Strix 1080

badsektor

Recommended Posts

שלום חברים, יש לי בעיה מציקה של תקיעות קטנות ומעצבנות במהלך משחקי מחשב וסרטים, הסאונד "קופא" לאיזה חצי שניה ואז הכל ממשיך כרגיל חשבתי לעצמי שאולי אני קטטנוני אבל פאק איט שילמתי מעל 3000 ש"ח על הכרטיס הזה

חשוב לציין שלפני שפרימטתי את המחשב לווינדוס 10 זה לא קרה לי,אז מה שהשתנה זה 3 דברים

1. 10 (מקורי)

2. עדכניים יותר ממה שהיו בווינדוס 7

3. התקנתי על מערכת ההפעלה החדשה את התוכנות של לכרטיס.

המפרט שלי

i7 3770@ 3.9 

Gigabyte Z77 UD5H

16GB 1600

SSD 250GB Sata 3

אשמח לעזרה/פתרונות.  תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של badsektor

2. דרייברים עדכניים יותר ממה שהיו בווינדוס 7

מה זה "דרייברים יותר עדכניים"? יש או אחרונים שמתאימים למערכת או דרייברים לא מעודכנים. תעדכן את הדרייבר של כרטיס המסך שלך לאחרון שיצא, אם אתה רוצה להיות יסודי - נקה את השאריות של הדרייברים הנוכחיים עם DDU ב"מצב בטוח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדיבור של נווידיה, הדרייברים של שלהם מכילים יותר שורות קוד ממערכת הפעלה מלאה.

כל פעם שמוציאים דרייבר חדש מתקנים בעיות שעלו בפעמים קודמות, משפרים את הביצועים ומוסיפים פיצ'רים. לפעמים גם מפשלים ומוציאים דרייבר שדופק משהו אבל זה יותר נדיר.

מכיוון שהכרטיס שלך עדיין חדש מאוד, כל דרייבר מוסיף עוד תמיכה ועוד שיפורים ולכן מומלץ להתקין את הדרייברים האחרונים או הלפני אחרונים אם רוצים להיות בטוחים כל הזמן שהדרייבר תקין ולא עושה בעיות.

מעבר לזה, לי זה נשמע כמו בעיית דרייבר והייתי ממליץ לך לעשות את התהליך עם DDU והתקנה מחדש בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של crivac

הכי מומלץ לשנמך את מערכת ההפעלה ל-7

מה? הוקפצת לפה במכונת זמן מ2009?

הכי מומלץ לעבוד עם מערכת ההפעלה החדשה ביותר אלא אם יש לך סיבה מאוד טובה לא לעשות את זה.

@badsektor - זו תוכנה חינמית שמסירה שאריות של של כרטיסי מסך אבל לא דרך התוכנה של היצרן אלא באופן חיצוני. בעיקרון זו הדרך הטובה ביותר לוודא שלא נשארו לך שאריות של קודמים.

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של crivac

הכי מומלץ לשנמך את מערכת ההפעלה ל-7

לא ממולץ לשנמך ל7 לא עובד עם DIRECT X האחרון (למשחקים שתומכים כמובן) ..

בזמן התקלה, מה מצב של הכרטיס עיבוד, וחום וכו' ?

• נסה להוריד את הרזולוציה ל1080P או 2048P.
  • נסה להורד את עקף הפרטים בגרפיקה מ ULTRA ל HIGH  או medium .

ראה אם התקלה ממשיכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתחלה חשבתי שזה אולי נובע מעומס אבל זה קרה גם שראיתי פרק בסדרה.. לגבי טמפרטורות בערך 70 מעלות (בזמן משחק)

אני ינסה לבדוק את העניין גם בהגדרות נמוכות יותר למרות שעיקר השדרוג היה לשחק על Max 

כך שגם אם זה יעבוד זה לא ממש פתרון 

אישם גם את המלצות של התקנה נקייה של ועדכונים לווינדוס.

אעדכן בהמשך ושוב תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@RobotCop
@felixil
@אביב גפן

שוב שלום חברים, לא היה לי הרבה זמן לבדוק בגלל הלימודים, אבל הסרתי את הדרייבר בעזרת DDU, התקנתי את הדרייבר העדכני, גם בדקתי וWin10 מעודכן.

הבעיה ממשיכה לקרות, זה מעצבן... ניסיתי גם קצת להוריד את ההגדרות גרפיקה וזה קורה, לא הרבה אמנם אבל זה מעצבן, ממש...

מה יכולה להיות הבעיה? אולי זאת התכנה של אסוס?

רעיונות יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...