הכירו את המסך שמסוגל להציג 240 פריימים בשנייה - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכירו את המסך שמסוגל להציג 240 פריימים בשנייה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Matan Atias

240 פריימים, בהחלט בהצלחה עם כרטיסי המסך.. חבל מסך כזה אם אין כרטיס מסך שיכול להוציא מספר כזה של פריימים, לפחות במשחקים של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של GoldenHD

אם היה אפשר לסנכרן את קצב ריענון המסך לקצב הרענון של העין שלנו לא הייתה צריך יותר מ24fps

אני מסכים אתך שאם היה אפשר לסנכרן את קצב הריענון של העין עם קצב הריענון של המסך, היה שיפור ניכר, אבל עדיין היה צריך בערך 200 fps כדי לקבל חווית תנועה ראליסטית מלאה.

תדלג לדקה 3.5 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח Tom Taborovski

קשה לי להאמין שתצליח להבדיל בין 144 ל240

חלק מהיוטיוברים הגדולים (ליינוס ביניהם) הוכיחו שרואים את הבדל בין 120HZ ל144HZ (למרות שכפי שהם בעצמם מציינים - הוא בכלל לא משמעותי).

אני מבטיח לך שהרוב המוחלט של האנשים ישימו לב להבדל בין 144 ל240 כי הקפיצה מאוד גדולה.

מה שכן, לפי איזשהו סרטון שראיתי ביוטיוב, כנראה 250~ זה כבר יהיה הגבול עבור העין האנושית (כלומר ההבדל בין 300 ל1000 כבר לא יהיה מורגש), לא זוכר את שם הסרטון.

בנימה אישית, אני כן מחפש את ה120HZ בכל המשחקים (כולל אסטרטגיה ופעולה בגוף שלישי) מלבד 2 ז'אנרים:

מרוצים - שם באמת אין הבדל מעל 45HZ.

בFPS אפילו ה144 לא מספק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Tamir Friedman

גיימרים ה לא סופרמן ולא רואים דרך עופרת.. אתה לא תבדיל בין שום תדירות מעל 100 הרץ. למשל בין ה114 שלך לבין ה240 שהנוכלים האלה מוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Shahaf Hazan

גבר זה פשוט לא נכון. תנסה ותבין שרואים הבדל ברור בין 144 ל60. אני לא יודע איך זה 240 אולי זה באמת יותר מדי אבל אני לא אגיד משהו לפני שניסיתי בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...