הכירו את המסך שמסוגל להציג 240 פריימים בשנייה - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכירו את המסך שמסוגל להציג 240 פריימים בשנייה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של אורח Tamir Friedman

לא אמרתי שלא מבדילים בין 60 ל144.. אמרתי שמעל 100 לא מבדילים. ומעל 60 זה פשוט מיותר

גבר, צר לי לאכזב אותך, אבל זה שאתה חושב בדרך זו או אחרת לא הופך את זה לעובדה.

אם אתה לא רואה צורך מעל 60 - הרווחת, תוכל לחסוך כסף בקניית מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Dan Benouaich

אני לא מאמין שיש אשכרה אנשים שמאמינים למיתוס הזה של העין לא יכולה לראות יותר מ60 פריימים לשנייה... מבזק חדשות העין יכולה לקלוט אינפורמציה אופטית בצורה לא מוגבלת הדבר היחיד שמגביל אותה זה המוח וידוע שמוח כמו שריר יכול להתרגל למצבים מסויימים כמו שבן אדם שלא רגיל למשחקי מחשב בהתחלה חווה כאבי ראש עד שהוא מתרגל לשחק מספר רב של שעות או כמו רפלקסים של חשיבה או מבחני טיס שמעבירים לטייסים המוח שלנו מסוגל להגיע לאין גבול יכולת ניתוח של לשנייה או לפחות להרגיש הבדל לדוגמה אח שלי לי לקח זמן להתרגל ל144HZ יום אחד העברתי ל60HZ על שולחן העבודה רק כדי להרגיש הבדל וגם במשחק והרגשתי הבדל קטן בשולחן העבודה והבדל גדול במשחק(אשכרה 60 פריימים נהיו לי מינימום מבחינתי) לאומת זאת אחי שבא אליי לבית שיש לו עיניים הרבה יותר טובות משלי ישר קלט שמשהו מוזר עם המסך הוא הגיע בתדהמה וגם שגם הראתי לו ב144 פריימים הוא טוען שהרסתי לו כי הוא לא מסוגל לשחק משחקים ב30 פריימים על הקונסולות יותר ו60 הפך למינימום שלו גם זה כמו מישהו שנולד עיוור שרואה בפעם הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח Dan Benouaich

מבחני טיס שמעבירים לטייסים המוח שלנו מסוגל להגיע לאין גבול יכולת ניתוח של תמונות לשנייה או לפחות להרגיש הבדל

לפי מה שאני הבנתי הם נתקעו באזור ה250 פריימים לשניה (כלומר פריים אחד ב1/250 השנייה). לכן גם אמרתי שכנראה לא יהיה הבדל בין ה300 ל1000HZ.

חוץ מזה מסכים ב100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

@מיכאל נובק

בא לך להסביר למה החלטת שהתגובה שלי לא לטעמך,

או שאתה סתם מתאמן על לחיצות עם העכבר?

זה פשוט לא נכון מה שאמרת, אין קשר בין זמן התגובה במיליוניות השנייה לבין קצב הרענון שהוא במספר בשנייה. לפני מה שאתה אומר אם הם נתקעו ב-250 מילי שנייה זמן תגובה אז זה מסך מאוד איטי כי יש היום מסכים עם זמני תגובה של 1 מילי שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@מיכאל נובק

תקרא שוב את מה שרשמתי ותגיד לי איפה לעזאזל אתה רואה שבכלל הזכרתי זמן תגובה של מסך?

זה מאוד ברור לפי הסוגריים שהייתה טעות כתיב והכוונה מן הסתם במקום "מילי-שניות" = "פריימים לשניה".

שווה קצת להתעכב ולהבין מה בן אדם אחר כתב, לפני שאתה עונה\מדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@מיכאל נובק

תיקנתי, בכל מקרה אחי, הדירוג זה שטויות, סה"כ פורום.
העניין הוא שאם אתה רואה שמישהו נתן מידע שגוי אז תסביר למה, הפורום נועד בין היתר להעשרת ידע של אנשים,

מדירוג לא יודעים מה הייתה הטעות :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...