מחשב לעריכת תלת מימד בתקציב 8K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעריכת תלת מימד בתקציב 8K

yifty

Recommended Posts

שלום למומחים

ברצוני לקבל המלצות להרכבת מחשב לעבודה מקצועית וכבדה על

1. מה התקציב המקסימאלי? 8K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף שלא. אלא אם יש משהו שהוא מאסט -כמה מאות שקלים

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכה בתלת מימד - הדמיות אדרכליות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). 3DS MAX, VRAY, PHOTOSHOP (פרנסה)

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920*1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. איזור נתניה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? חודש הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אין

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתוכנן

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: לא מתפשר על מעבד - 6800 לפחות. 32 ג'יגה . כרטיס מסך - GFORCE 1060 . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אם התקציב שלך הוא הייתי הולך ישר על IMAC-לפי הנסיון הלא קטן שלי במערכות לעיבוד גרפי, המקינטוש היא ההשקעה הכי טובה לאורך זמן. הדבר היחיד שצריך לשים לב הוא שלתוכנות  3DS MAX, VRAY יש גרסת טובה. לפוטושופ יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Meir Rosenberg

היי,

אם התקציב שלך הוא 8K הייתי הולך ישר על IMAC-לפי הנסיון הלא קטן שלי במערכות לעיבוד גרפי, המקינטוש היא ההשקעה הכי טובה לאורך זמן. הדבר היחיד שצריך לשים לב הוא שלתוכנות  3DS MAX, VRAY יש גרסת מק טובה. לפוטושופ יש.

במקום לזרוק שטויות לאוויר, תבדוק בבקשה את העובדות...

אין 3DS Max! למק.

IMAC מחשב מסורס מבוסס על GPU של שממש לא מתאים לתחום ה-CGI.

המחיר שלו מופקע! למק OS אין שום דבר שמשתווה ל-DX מבחינת API לתלת.

ואגב, אני עובד שנים עם מקים לפעמים מחוסר בררה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד i7 6800K הוא בתושבת 2011, זה משאית, מחשב לעבודה מאומצת, לשרתים, וגם קצת מיושן טכנולוגית,

מעבד i7 6700K הוא בתושבת 1151, זה למבורגיני, מחשב חזק, מהיר וחדיש.

אני ממליץ על 1151, והשמיים הם הגבול.. 32 או אפילו 64 GB זיכרון, כרטיס מסך פינוק, פינוק, יש לך תקציב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אוי לחברה שמעסיקה אחד כמוך !!!

גיבוב שטויות כזה מזמן לא נכתב כאן.

ציטוט של פי סי אדמין

מעבד i7 6800K הוא בתושבת 2011, זה משאית, מחשב לעבודה מאומצת, לשרתים, וגם קצת מיושן טכנולוגית,

מעבד i7 6700K הוא בתושבת 1151, זה למבורגיני, מחשב חזק, מהיר וחדיש.

אני ממליץ על 1151, והשמיים הם הגבול.. 32 או אפילו 64 GB זיכרון, כרטיס מסך פינוק, SSD פינוק, יש לך תקציב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לריב...

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 2079 ₪ - * חדש במלאי * - i7-6800K 3.4GHz (Broadwell-E) S2011-3  3 Years Warranty BOX
לוח אם: 1239 ₪ - X99-A II
זכרון: 918 ₪ - * מבצע * -  16GB (8Gx2) Vengeance LPX 3000Mhz CL15  (כמות: 2)
כרטיס מסך: 2059 ₪ - * חדש במבצע * - Palit GTX1070 8G D5 1506MHz-1683MHz JETSTREAM
דיסק קשיח: 729 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 500GB SATA III
דיסק קשיח: 339 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 719 ₪ - * מבצע * - Fractal Design Define S + 650W 80+ MODULAR
קירור אוויר למעבד: 145 ₪ - Freezer 13

מחיר סופי: 8227 ₪ למזומן  
 8391 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...