מבקש מפרט לנייח ב-6000 ש"ח (כולל מסך) - גיימינג - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט לנייח ב-6000 ש"ח (כולל מסך) - גיימינג

oriki77

Recommended Posts

ציטוט של see the magic

לא אתן לכמה טכנאים שרלטנים לרמות ולעשוק אנשים

כן, רק אתה הגעת להציל את העולם מנוכלים.

אבל, לצערך, אתה מבזבז את הזמן שלך ואת הסבלנות שלי, כי אני לא אחד מהטכנאים שציינת.

ציטוט

שאתה מנסה למכור כרטיס מסך יקר לחייל תמים זה אימא של הגנבה.

אך אציין שהעיסקה לא כדאית. 

אני לא מנסה למכור שום דבר. הוא שאל על מחשב ב 6000 שח. החייל המסכן רוצה לשחק משחקים.

כשמישהו רוצה מחשב אני לא אציע לו TG720,

ואם התקציב מאפשר, אציע GTX1070 כי הכרטיס נותן תמורה טובה לכסף. יש לו יכולות גבוהות וביצועים טובים.

הוא לא "סתם" יותר יקר מ GTX1060 , אם יש לך ידע כלשהו במחשבים אתה אמור לדעת את זה.

חצי מקהילת הגיימרים בעולם לוקחים כרטיסי  1060 1070 1080 , רק אתה, משום מה , מבקש טיעונים מיקצועיים, ואומר שזה לא מצדיק את הקניה, 

וכל מי שמציע כזה כרטיס הוא לא מקצועי או גנב.

אני שוב מבקש, שמור מרחק. אל תענה. תיטפל למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שכל ההצעה שלך הינה ללא עושק. אם כך כמה נקודות :

לוקח על הרכבה 126 ש"ח  למרות הרווח העצום וגם 51 ש"ח משלוחה. יש לציין שאם הינך רוכש סחורה בעלות מעל 2500 ש"ח ממור לוי המשלוח בחינם. כמובן שהינך גוזר קופן על המכירה ולפי חישוב זריז יש לך רווח של לפחות 750-1000 ש"ח רווח על המחשב. זה סופר חזירי.

מעבד i5-6500 עולה בKSP 

980 ש"ח, ואצל הצדיק 1090 ש"ח לערך . 

ויש לזכור , איני משווה עם המחירים שמור לוי מוכר, אלה מחירי שוק רגילים שהרווח מגולם בתוכם.

הדבר היחידי שהינו עם מחירי השוק הינו 1T, שלאור היכרותי הקצרה עימך בטח תמכור לו משומש.

בקיצר, לא מומלץ לרכוש ממך בורג למארז. גם שאדם יבקש לממש אחריות תחרטט לו שמערכת ההפעלה פגומה ותעשוק אותו עוד.

יש פלוס אחד שאתה כאן, מלמד את המשתמשים מה לא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי בבקשה איך הגעת ל 750-1000 שח, אתה קורא לי חזיר אבל אתה שקרן. ואתה שקרן מהסוג הירוד ביותר. אין לך אמון בבני אדם ואתה מפיץ את תורתך החולנית ברבים. צריך לאסור אותך.

אם יש מוצר שאני לא הכי זול בו, זה לא אומר שאני גונב את הלקוח. אני קונה את הסחורה בכסף, לא מייצר אותה, לא גונב אותה. לא בכל פריט אני יכול להיות הכי זול בארץ. יש עוד יבואנים שמוכרים במחיר נמוך.

אין לנו שום היכרות, אתה משמיץ אותי ללא סיבה ועל זה צריך להעיף אותך. לעולם לא מכרתי דיסק משומש. איך אתה מעז להגיד שאעשה דבר כזה ??? אני יכול לתבוע אותך על דיבה. ואני אעשה את זה.

גם לקישקוש שאמרת על מימוש אחריות , זו דיבה. וזה פלילי. אתה מסתכן כשאתה אומר כאלה דברים. לא היה ולא נברא. כל הלקוחות שלי חוזרים אלי לקנות שוב, ואני לא עושק אף אחד. כל הלקוחות שלי מרוצים.

אין שום פלוס בזה שאתה כאן. אתה רק מפיץ את הפוביה שלך. אתה יצור מסכן לך תיטפל למישהו אחר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם שמקלל, ומתנהג באלימות מילולית יש סיכוי שלא ינהג בניקיון כפיים. זה מה שציינתי.

תתבע אותי הוצאת דיבה, אבל מנגד המטרת עליו לשון הרע בקובלנות. חבל לעשות צחוק מעצמך.

חוץ מזה, לבית המשפט אין זמן להיתעסק בשטיות. גם ככה העסק שלך חרטה בונה.

חיים הכט צריך לזמן אותך לתוכנית "יצאת נוכל"

ע"מ שעבירת לשון הרע תעשה, צריך להוכיח אי תום לב. מעבר לכך, הוצאת דיבה זה פירסום שיקרי.

אני ציינתי שככול הניראה תמכור דיסק משומש. הצגתי את דעתי לא כעובדה לדגומה שמכרת מוצר משומש. ולכן אין כאן הוצאת דיבה.

לך תלמד משפטים בנוסף אדון דמיקולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו נפגש בבית המשפט.

נב תתחיל לחסוך כסף מההורים. כתב הגנה עולה פי 5 מכתב תביעה.

אבל אתה כנראה לא תיקח עורך דין, שלא יעשוק אותך. זה יעשה לי את התביעה קלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה יודע בכלל להגיש תביעה. 

לא צריך כתב הגנה רציני, רק לטעון אין במה שנאמר הוצאת דיבה.

חברי איני יודע הוצאת דיבה מהי, מעבר לכך מרשי פגוע אנושות מלשונו הארסית ודברי הבל ובלע שנאמרו ע"י התובע הערמומי.

אני מבקש להורות לבית משפט מכובד זה, לדחות את התביעה על הסף ולחייב את התובע בהוצאות הכנת כתב ההגנה.

מרשי ידרוש הוצאות משפט, טירחה, עוגמת נפש בסכום שמוערך ל- מחירו של 4 כרטיסי 1080 TI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , שניכם עברתם כבר כל גבול. אתם חוטפים פה כל פוסט שני כדי להתצנח אחד עם השני , יש פה בנאדם שפתח פוסט כי הוא צריך עזרה ומה שהוא מקבל את שניכם מקללים אחד את השני. מנהלים אני מבקש לעשות לזה סוף , זה בדיוק סוג הדברים שהורסים את האתר ומוצאים את החשק לבוא ולעזור אחד לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של see the magic

לפי חישוב זריז יש לך רווח של לפחות 750-1000 ש"ח רווח על המחשב. זה סופר חזירי.

עוד לא אמרת לי איך הגעת לזה. 

תבדוק בבקשה כמה עולה כזה מחשב בשוק, ותראה שהמחיר שלי מעולה. גם ככה כבר אין לי שום ציפיה למכור פה מחשב, אבל זה לא העניין.

חוץ מזה אני נותן תמיכה ואחריות, אם תהיה תקלה ב 3 שנים אני סופג את העבודה, והחלפת החלק אצל היבואן, לא מגיע לי להרוויח כמה שקלים על מכירת מחשב ? 

תיזהר במילים שלך, אם תשתמש שוב בעושק או רמאות, וכדומה, או אם תרמוז שאני לא הגון וישר, אתה תשלם על זה.

ועוד משהו, אני מת לדעת, כשמישהו, לא אתה כמובן, קונה פלאפל בקיוסק, לא עושקים אותו ? שהרי החומר גלם עולה 2.5 שח, והמנה עולה כ 10 שח, נגזר רווח עצום וחזירי, של 400% !

איך אתה לא עומד עם שלטים מחוץ לקיוסק לעשות מחאה חברתית נגד אנשי מכירות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה, see the magic הורחק מהאתר על עבירה על חוקי הפורום

אתה בדרך לשם, מר פי סי אדמין. אתה בעל עניין, וחלות עליך ההגבלות של כל בעל עניין אחר. אם אתה לא מתכוון להתנהג בכבוד כמו השאר, לפחות תמנע מעבירה על חוקי הפורום אליהם הסכמת כשהצטרפת לפורום. הנה תזכורת:

בעלי ועובדי חנויות או חברות:
על מנת לשמור על אובייקטיביות ועל חובת הגילוי הנאות, כל אדם העובד בחברה כלשהי העוסקת בתחום המחשבים (חנות/יבואן/מפיץ וכדומה), מחויב להזדהות בפורום כנציג החברה בכל נושא הקשור לחברה זו או למוצר כלשהו שהיא מוכרת, מפיצה או משווקת.
חל איסור מוחלט וגורף על שימוש בפורום זה למען פרסום החברה או כל מוצר אשר החברה מוכרת, מפיצה או משווקת ללא גילוי נאות, על מנת להגן על כלל משתמשי הפורום. אסור לבעל העניין לתת מפרטים מהחנות בה הוא עובד או להמליץ על מוצרים ממנה בפורום.

בעל עניין / נציג חנות המעוניין לפרסם בפורום תחת פרופיל רישמי, יוכל לעשות זאת רק לאחר תיאום מול צוות האתר - פרטים נוספים בדף זה.
באם ייוודע לצוות האתר על אדם או גוף כלשהו העושה שימוש בפורום לצורך פרסום עצמי, ובניגוד להנחיות הנ"ל, צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לפעול נגד אותו גורם בכל דרך בה יבחר, לרבות הרחקתו מהפורום וצעדים נוספים, ככל שייראה לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קיבלתי אזהרה בנושא, אני לא אחזור על מחירים ולא אקשר לשום עסק,

אני פה רק לעזרה טכנית.

ואני שמח שהנ"ל הורחק. חבל שהליכלוכים שלו עלי עדיין נשארו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...