Gears of War 4 \ DX12 Unreal Engine 4 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears of War 4 \ DX12 Unreal Engine 4

coch

Recommended Posts

ציטוט של see the magic

לדעתי המחרי המומלץ לכרטיס RX480 גג 100 דולר

לפעמים עדיף.. אתה יודע.. לא חייב להביע דיעה במידה והיא שטחית ומגוחכת.

וגם לא קשורה לדיון באף צורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני דווקא רואה את זה הפוך, איפה שהכרטיסי רדאון אמורים לתת בראש הם ממוצעים ולא יותר מזה.

1060 בלינק הבא עומד בערך 10% מעל 480.

http://wccftech.com/gears-war-4-performance-review/

Async Compute - on

עוד מקור.. להסתכל על הפריימים בריצפה על Ultra 1080P.

בעצם 980 מגיע כמעט ל 20 פריימים יותר ( מינימליים.. זה המון... ) מ 480.. איזה נותן פייט..

המשחק עצמו ( מנוע\פיתוח מה שבא לכם ) יחסית להגדרות ולגרפיקה מראה פריימים מדהימים פשוט.. זה המשחק הראשון שאפשר

להגיד על DX12 - איזה יופי של ביצועים ואיכות.

שימו לב לגרף בלינק הזה.. Fury X כמעט זהה ל 980, 480 מפגר הרבה מאחורי 980 - אבל מראה פריימים יפים מאוד.

אנחנו מדברים על מקסימום הגדרות.

בלי קשר - שני החברות מראות פריימים יפים מאוד במשחק הזה והוא חתיכת משחק גרפי שמפעילים הכול.

מצד שני כן.. זה DX12 מלא ואני לא רואה יתרון ל AMD כרגע. לפחות לא במשחק הזה.

לא יודע מה אתה רוצה.. ה 480 מכשנולד ידענו שהוא לא שווה ל 980, מתקרב אפשר לומר, אבל ממש לא שווה..

אז מה אתה בעצם בא להוכיח פה, או להסביר לנו? משהו שרובנו אם לא כולנו כבר צריכים לדעת..

GOW יש אופטימיזציות מצויינות עם כרטיסי nVidia - אתה יכול לשים לב איך nVidia מפרסמים אותו בלי הפסקה ואפילו נותנים אותו במתנה בקניית הכרטיסים שלהם.... זה בדיוק כמו שהיטמן עובד יותר טוב עם כרטיסי .. אין חדש תחת השמש באמת שאין.

מה שכן, לראות שהכרטיס עושה עבודה יפה מגיע כמעט ל 80FPS בממוצע (באמת שמספיק לי 60 וזה המינימום עוקף) - זה פשוט כיף לראות... בואנה אפילו ב 1440 מגיע ל 40FPS.. בשביל כרטיס שנחשב בינוני (ועלה לי רק 920 שקלים בחו"ל) אני מבסוט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תחרות אמיתית בגיזרת כרטסי המסך. מחירי הכרטיסים הינם זהים לאותם ביצועים. יש פה תיאום מחירים.

האם ניראה לכם שAMD יוצאו כרטיס מהיר יותר שזול מNVIDIA, ברור שלא כי זה הפסד כסף ל-2 השחקנים.

כל צרכן צריך להיות נבון, לרכוש את הכרטיס המתאים לו . מספר הדגמים נועדו לבלבל את הצרכן 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deus Ex משחק מעולה. סיימתי - אהבתי. המשחק שבור ב DX12 בלי קשר לביצועים.. הפאץ' לא יציב אצלי במערכת

ואצל חבר הכי טוב שלי במערכת שהוא עם 470Nitr חדש. יש בעיות שמפעילים שם DX12 בחלקים מסוימים במשחק שלא

מופיעות ב DX11 לכן המשחק לא מדד לביצועים עם הפאץ' הזה.

@Idanh הנקודה שלי אם היית קורא הכול זה שחבר'ה טענו ( גם כאן וגם בכללי ברשת ) ש יראו יתרון מובהק בגלל

הבעיות החומרתיות של NV בכל הנוגע למצב DX12. המשחק הזה הוא הוכחה לכך ש 1060 ו 480 מקבלים את אותה תוספת פריימים ( מהלינק השני שנתתי )

כאשר Async Compute פועל. כלומר כל האנרגיות סביב השליטה העתידית במשחקים שעוד לא יצאו ב DX12 שאנשים בזבזו

סתם - מסתכמת בזה ( לפי GW4 ) שמעשית בשטח אין שום בעיה ל NV להריץ משחקי DX12 עם כל הפיצ'רים האפשריים ולקבל מזה תוספת

כמו , זה הכול. לא משנה על איזה כרטיס הלכת - את הדיון הבאתי כדי לתת נקודת מבט קצת מעשית.. לכל אלו שהיו סקפטיים לגבי

היכולות של כרטיסים שונים. כמובן שתעדוף לחברה כמו בהיטמן או טומב ריידר זה גם משהו שיראה פרקטית ביצועים יפים יותר.

לא משנה איזה כרטיס רכשת.. מה שמשנה זה שבשטח הנה משחק ( שנראה על Ultra פשוט מדהים ) והוא זז מדהים ( פריימים יציבים וגבוהים על כמות גדולה של כרטיסים )

שעובד על DX12 מלא ואפשר להנות ממנו עם שתי החברות בלי שום קשר למגבלות דרייבר\חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

@Idanh הנקודה שלי אם היית קורא הכול זה שחבר'ה טענו ( גם כאן וגם בכללי ברשת ) ש AMD יראו יתרון מובהק בגלל

הבעיות החומרתיות של NV בכל הנוגע למצב DX12. המשחק הזה הוא הוכחה לכך ש 1060 ו 480 מקבלים את אותה תוספת פריימים ( מהלינק השני שנתתי )

מי שטוען דבר כזה כנראה קצת שכח משחקן מכובד במגרש שנקרא nVidia - נראה לכם באמת שהם יעשו ל חיים קלים? זה הכל עניין של אופטימיזציות - DX12 זה לא חומרה, זה תוכנה... נכון שצריך חומרה ספציפית בשביל DX12 וכרטיסים פרהיסטוריים לא יתמכו אבל תכלס כל כרטיס שיתמוך DX11 יתמוך גם ב DX12 וזה אומר שיש המון כרטיסים וגם כאלה די ישנים שתומכים ב DX12..

נחזור שניה לתכלס, על הנייר ה 1060 חומרתית חזק בקצת מ 480, ואומנם AMD הראו שיפור רציני מ DX11, וב DX12 הם מתקרבים ל ושאפו על העבודה הקשה - אבל מי אמר ש לא יכולים להשתפר? זהו הם היו טובים ב DX11 ושם הם גמרו? פחח אין מצב!

ציטוט של coch

לא משנה איזה כרטיס רכשת.. מה שמשנה זה שבשטח הנה משחק ( שנראה על Ultra פשוט מדהים ) והוא זז מדהים ( פריימים יציבים וגבוהים על כמות גדולה של כרטיסים )

הללויה!! טוב כמעט.. אתה יכול בשקט להזכיר את Crysis ו IV למשל, שיצאו למחשב ואפילו עם כרטיסי על בקושי היה אפשר לסחוט פריימים, וזה עוד אחרי פאטצ'ים מטורפים בשביל לגרום למשחק איכשהו לרוץ בכלל בקיצור המפתחים עשו חרא עבודה ולא משנה איזה כרטיס היית מביא..
מפתחים היום נותנים דגש לביצועים ולא מסתמכים על זה שלכולם יש 1080 בבית.. אבל, ויש אבל - ל nVidia עדיין יש יד בעניין והנה שוב נכניס את היטמן המסכן שלנו, כי מבחינת חומרה על הנייר ה 480 אכן חלש בקצת מ 1060 - אז איך לעזאזל הוא מנצח את 1060 דווקא במשחק הזה? בזמן שבשאר המשחקים ה 1060 מנצח? אז זה כי הם ספונסרים ודאגו שהמפתחים יעשו טובה וידאגו לתת יותר מיץ לכרטיסים אדומים. אגב, nVidia נותנת חסות ומשלמת למפתחים ליצור אופטימיזציות מוכנות מראש גם לכרטיסים שלהם, מה שנותן להם תמיד יתרון ברור ו עושים זאת פחות.. זה למה הדוגמה היחידה הבולטת שיש לי לתת היא בעיקר היטמן :(

אז בקיצור, זה לא החומרה - זה לא DX12 - זה גם לא המשחק - זה עניין של כמה nVidia או מוכנות לתת חסות למפתחי משחקים, ומפתחי המשחקים מחזירים את הטובה בכך שהמשחק רץ סילקי סמות' על הכרטיסים של הספונסר, בזמן שהמתחרה צריך לשבור את התחת ולבנות דרייברים שיתנו מענה סביר.. ואין אפס, במשחק הזה.

הנה תראו, מפתח של nVidia שנכנס היישר לבית המפתח בשביל לעזור לו לתת בוסט למשחק ב DX12 (ובמיוחד עם כרטיסים של nVidia את זה הוא לא אומר במפורש אבל..)
https://blogs.nvidia.com/blog/2016/10/07/dx12-gears-of-war-4/

ומצאתי גם את זה, גם עבור GOW UE ובאטמן Arkham Knight לא היה ל AMD סיכוי...

ציטוט

The game runs so poorly on mid-to-high-end AMD hardware, it’s hard to believe The Coalition did any testing on AMD GPUs at all. It’s reminiscent of the Batman: Arkham Knight debacle.

http://www.extremetech.com/gaming/223858-the-new-gears-of-war-ultimate-edition-is-a-dx12-disaster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מקום להשוואה ל BATMAN או GOW UE, שניהם פורטים עלובים. BATMAN לא עבד כמו שצריך גם עם TITAN X, זה משחק ש- נתנו עליו החזר כספי מלא בלי שום הגבלת שעות משחק והורידו אותו מהחנות עד ש-"תקנו" אותו. GOW היה פחות נוראי אבל The Coalition לא היססו לרגע להודות שהם לא עשו עבודה טובה.

GOW 4 שיפור גדול בהשוואה לקודמו (The Coalition השקיעו הרבה יותר זמן בפיתוח של גירסת המחשב וזה מורגש), נראה מאוזן, עובד טוב על כרטיסים של 2 החברות. הפרש של 10% בין ה- RX 480 ל- 1060 זה סביר בהחלט. אם במשחק ש- השקיעו בו כל כך הרבה הכרטיסים היו שווים אז באמת משהו לא בסדר איתם.

DUES EX מוקדם מאוד לדעת, הגירסה של ה- DX12 עוד לא מוכנה וכרגע רק מורידה ביצועים לשתי החברות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deus Ex קיבל פאץ' רישמי של DX12 זה כביכול פאץ' סופי ומתוקן. צריך לבדוק שיהיה לי זמן את המשחק שוב על מצב DX12.

מי שמנוסה בעולם הגיימינג ושיחק מספיק משחקים יכול לצורך הענין לעשות השוואה מעניינת, אני כבר עשיתי את זה וראיתי את ההבדל הגדול.

ללכת להגדרות Ultra עם פילטרים עד העצם ב להסתובב, להרוג דברים ולהתרשם גרפית. ללכת להגדרות מלאות ב GOW4 עם פילטרים

ולהבין איך המודלים והטקסטורות נראים לעומת . אני במרחק סטנדרטי מהמסך שלי על 1080P רואה הבדל מגוחך.. זה כ"כ ברור לעין ש Doom

הוא לא משחק גרפי ברגע ששמים אותו אל מול משחק שנחשב מאוד מודרני. אתם מוזמנים לנסות. ואני מאוד מאוד נהנה מ בלי קשר.

@Idanh אתה לא מבין את הכוונה שלי אז נרד מהויכוח המיותר.. אני הראשון שחושב שתעדוף לחברה מסוימת זה הדבר שהכי משנה בתוצאות של

המוצר הסופי. ההשוואה שלי בין 480 ל 1060 רק באה להראות שאין ל NV שום בעיות חומרה להריץ DX12 וששתי החברות מקבלות תוספת ( על משחק DX12 מלא )

כאשר Async Compute פועל. יש לא מעט אנשים שהיו סקפטיים לגבי עתיד ה DX12 עם כרטיסי NV. אני עוד שיצא Ashes אמרתי שזה לא בדיקות

נכונות כי היו שמועות שהם עבדו חזק עם . כנ"ל לגבי Deus Ex - עבדו חזק עם . תתפלא כמה סרטוני "NV עובדת על כולנו" מצאתי בגלל

שטויות כאלה של תעדוף. אנחנו פשוט לא מדברים על אותו דבר.. או שלא הבנו אחד את השני, לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

Deus Ex קיבל פאץ' רישמי של DX12 זה כביכול פאץ' סופי ומתוקן. צריך לבדוק שיהיה לי זמן את המשחק שוב על מצב DX12.

מי שמנוסה בעולם הגיימינג ושיחק מספיק משחקים יכול לצורך הענין לעשות השוואה מעניינת, אני כבר עשיתי את זה וראיתי את ההבדל הגדול.

ללכת להגדרות Ultra עם פילטרים עד העצם ב Doom להסתובב, להרוג דברים ולהתרשם גרפית. ללכת להגדרות מלאות ב GOW4 עם פילטרים

ולהבין איך המודלים והטקסטורות נראים לעומת Doom. אני במרחק סטנדרטי מהמסך שלי על 1080P רואה הבדל מגוחך.. זה כ"כ ברור לעין ש Doom

הוא לא משחק גרפי ברגע ששמים אותו אל מול משחק שנחשב מאוד מודרני. אתם מוזמנים לנסות. ואני מאוד מאוד נהנה מ Doom בלי קשר.

@Idanh אתה לא מבין את הכוונה שלי אז נרד מהויכוח המיותר.. אני הראשון שחושב שתעדוף לחברה מסוימת זה הדבר שהכי משנה בתוצאות של

המוצר הסופי. ההשוואה שלי בין 480 ל 1060 רק באה להראות שאין ל NV שום בעיות חומרה להריץ DX12 וששתי החברות מקבלות תוספת ( על משחק DX12 מלא )

כאשר Async Compute פועל. יש לא מעט אנשים שהיו סקפטיים לגבי עתיד ה DX12 עם כרטיסי NV. אני עוד שיצא Ashes אמרתי שזה לא בדיקות

נכונות כי היו שמועות שהם עבדו חזק עם AMD. כנ"ל לגבי Deus Ex - עבדו חזק עם AMD. תתפלא כמה סרטוני "NV עובדת על כולנו" מצאתי בגלל

שטויות כאלה של תעדוף. אנחנו פשוט לא מדברים על אותו דבר.. או שלא הבנו אחד את השני, לא משנה.

אין פה ויכוח, אני רק בא לחדד את עניין התעדוף - כי ב GOW4 לבוא ולומר שהנה הירוקים והאדומים מקבלים בוסט ועדיין הירוקים מכסחים זה אחלה, אבל.... יש פה תעדוף ברור ל .

קח משחק שיש לו תעדוף ל ותעשה את הבדיקה שלך ושוב תודהם לגלות איך מכסחים את .. זה כל הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

אין פה ויכוח, אני רק בא לחדד את עניין התעדוף - כי ב GOW4 לבוא ולומר שהנה הירוקים והאדומים מקבלים בוסט ועדיין הירוקים מכסחים זה אחלה, אבל.... יש פה תעדוף ברור ל NVIDIA.

קח משחק שיש לו תעדוף ל AMD ותעשה את הבדיקה שלך ושוב תודהם לגלות איך AMD מכסחים את NVIDIA.. זה כל הסיפור.

זה ממש לא כל הסיפור. האינטרנט היה מוצף בטענות שאין ל NV מה לחפש עם DX12 בגלל שברמה חומרתית הם מוגבלים.

אם אתה לא עוקב באופן שוטף אחרי כל הדברים האלה - כן אני מסכים הכי קל להשליך את הטענות שהבאת - על תעדוף.

אז ככה שזה לא כל הסיפור.. GOW גם מראה שאין ל NV שום בעיות עם DX12 מעבר לתעדוף.

המשחק עובד על אחד המנועים הכי בולטים בשוק שיביא לנו המון משחקים בשנים הבאות. NV מקבלת תוספת מצוינת של

פריימים מפונקציה שחלק טענו אפילו בפורומים שלהם ( Async Compte ) ש לא יקבל מזה שום תוספת.

לא פתחתי את הדיון בשביל לצעוק תעדוף תעדוף.. הדבר היחיד שאני מסכים איתך זה שזה גורם מרכזי, מעבר לזה לקחת את זה

לכיוון של מלחמה בין ירוקים ואדומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@coch

אני לא עוקב אחרי הדברים האלה... כי DX12 קיים עבור nVidia, בדיוק כפי שהוא קיים עבור - רק צריך 10 וכרטיס שתומך בזה.. גם מובנה של כבר תומך ב DX12, אז מה זה השטויות האלה?

זה נשמע כאילו הם באים לומר שהחומרה של עדיפה מהחומרה של אמממממממ... אוקייי, יש מצב, אבל מה זה משנה אם רוב השוק מתעדף את הירוקים? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

@coch

אני לא עוקב אחרי הדברים האלה... כי DX12 קיים עבור nVidia, בדיוק כפי שהוא קיים עבור AMD - רק צריך Windows 10 וכרטיס שתומך בזה.. גם מובנה של אינטל כבר תומך ב DX12, אז מה זה השטויות האלה?

זה נשמע כאילו הם באים לומר שהחומרה של AMD עדיפה מהחומרה של NVIDIA אמממממממ... אוקייי, יש מצב, אבל מה זה משנה אם רוב השוק מתעדף את הירוקים? חח

איך רוב השוק ? כבר יש לך Ashes, יש לך Hitman ויש לך Deus Ex שכולם Optimized for . גם עבר עבודה מסיבית אל מול AMD

אבל זה לצורך הטמעה של Vulkan אבל עדיין - זה גם משחק בולט. כרגע עם DX12 יש לך את GOW ואת שהם עבדו עם המחנה הירוק.

יש לך את Quantum Break ל WIN10 שהוא כבד מידי עבור שתי החברות.. נראה כמו משחק שיוויוני לשתיהן. אמרתי כבר מזמן שאם ירמוס

את הכרטיס שלי ( 1070 ) - אני מוכר וקונה . אני לא חושב שגיימרים מנוסים מעדיפים NV על או הפוך.

אגב מה שמעניין ב GOW ( בלי קשר לתעדוף ) זה שהוא המשחק כרגע היחיד שאפשר לשחק בו על הגדרות מלאות \ DX12 הוא נראה

מטורף - ואתה מקבל בו פריימים מאוד גבוהים. זה היופי במשחק הזה, עזוב תעדוף.. אפשר לשחק עם 470 ב 1440P !

בזה הוא שונה מכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא לשכוח את Witcher.. ואת כל ה Call of Duties.. הבליזארדים למיניהם.. באטמנים.. כולם ירוקים :)
יש את הרשימה של המשחקים המומלצים באתר....

http://www.geforce.com/games-applications/pc-games - פה יש 36 דפים עמוסים במשחקים...

תחפש שם את היטמן של ... (לא תמצא אותו)

http://www.amd.com/en-us/markets/game/featured - פה תמצא את היטמן, ועוד רשימה מצומצמת מאוד של גג 20 משחקים.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...