אוזניות חדשות / רמקולים - ללא תקציב - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות / רמקולים - ללא תקציב

The incredible

Recommended Posts

ignorance is bliss. 

כל חלק במחשב שלך מייצר לך כסף כן?

לדעתי זה טירוף להשקיע מעל 1000 ש"ח בכרטיס מסך שאמנם קצת יותר מורכב מבחינה טכנית מזוג אבל עם ערך מתכלה בפרק זמן שהוא אולי עשירית ממה שאוזניות טובות יכולות לשרת. 

ד"א קיבלת את הדירוג רק על השורה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשבים שלי נועדו לעבודה. מיצרים כסף.

גם אני חושב שהשקעה בכרטיס מסך יקר לא שווה. היות ואפשר להפעיל משחקים על 800X600 ויעבדו פיקס על כרטיסים קקמיקות.

אילן , אני מכבד זאת שלפחות הינך מנמק מתן הדירוגים, להבדיל מIVAN שנותן לפי הלך רוחו ונעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, ואוזניות יכולים לשמש כלים לעבודה וגם להנאה. את הקודם אפשר לכמת בכסף, את האחרון (הנאה)... לא כל כך.

וזה שאתה מסתפק (באמת?) ברזולוציה שהיא המינימום של המינמום לא אומר שאחרים שרוצים חוויה יותר ריאליסטית יבזבזו את כספם לשווא. כנ"ל אודיו, למרות שההבדלים בהחלט פחות קלים להבחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ידידי, השאלה האם ההנאה שווה תהשקעה.

צריך לנצל את המשאבים שיש לך, לקבלת ביצועים יותר טובים. 

במסכים, ככול שהמסך גדול יותר, כך צפיפות פיקסלים קטנה. תמיד רזולוציה גבוהה גורמת לי עייפות בעיניים.

הבעיה במסכים HD רגילים, שיש פיקסלים קטנים אבל מרווח גדול בינהם מאשר פיקסלים גדולים ומרווח קטן. ופרטים אילו משפיעים על איכות התמונה.

כיום כבר לא מייצרים מסכים HD והם מתחילים להיעלם מהעולם . הם נפוצים במסכי 18-19 אינץ ובחלק ממסכי 32 אינץ (דגמים ישנים) ובניידים.

מה מעדיף , זריזות FPS גדול , או ראלסטיות וFPS נמוך. זאת בהינתן אותו כרטיס מסך. ברור שעדיף קצב FPS .

כמו השוואה בן לנהוג בפורשה והונדה. שניהם יקחו אותך לאותה נקודה והינך מוגבל במהירות הנסיעה. אך האם שווה לשלם סכום עתק בשביל נוחות . איני חשוב , מה גם שפורשה לא מייצרת כסף אלה מבזבזת כסף הן ברכישה והן לאורך זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם על דבילים עסקינן, מי שרוכש טובות ככול שהיו ב2000 דולר הוא הדיבל פה.

וככול שהרזולוציה עולה, כך קצב הריענון יורד והתמונה לא נוחה לעיין.

היחידי שנותן הצעות כלכליות היכ מושכלות הינו אנוכי, להבדיל ממכם שמנסים לדחוף חרטה בים כסף.

אז נכון "הדביל הזה" הורס לכם את המכירות, אך כפי שחברהם ציינו כאן, הכי חשוב אמינות ויושרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. האמת שיש לי ול-Ivan ול-IlyaN חנות של וניסינו לעשות מכירה והפרעת לנו.

אבל אתה פה להזכיר לכולנו שלפני הרווח צריך להיות בעל אמינות ויושרה. 

כל הכבוד לך..

ולעניינו, פותח הדיון - אם ניהיה ריאליים, תקציב הוא הכרחי, אם זה לא מבחינת היכולות הכלכליות שלך

אז מבחינת הרצון שלך להשקיע סכום כסף מסויים. אני בספק אם חשבת שתקבל הצעות לאוזניות באלפי

שקלים, אבל זה מה שקורה שלא מגדירים תקציב מראש.

בלי קשר תחליט לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת, כי יש הבדל תהומי בין אוזניות ולרמקולים. אלו שתי קטגוריות

שונות לגמרי, ואף אחד לא יכול להחליט בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

צודק.. האמת שיש לי ול-Ivan ול-IlyaN חנות של וניסינו לעשות מכירה והפרעת לנו.

אבל אתה פה להזכיר לכולנו שלפני הרווח צריך להיות בעל אמינות ויושרה. 

כל הכבוד לך..

ולעניינו, פותח הדיון - אם ניהיה ריאליים, תקציב הוא הכרחי, אם זה לא מבחינת היכולות הכלכליות שלך

אז מבחינת הרצון שלך להשקיע סכום כסף מסויים. אני בספק אם חשבת שתקבל הצעות לאוזניות באלפי

שקלים, אבל זה מה שקורה שלא מגדירים תקציב מראש.

בלי קשר תחליט לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת, כי יש הבדל תהומי בין אוזניות ולרמקולים. אלו שתי קטגוריות

שונות לגמרי, ואף אחד לא יכול להחליט בשבילך.

הרצון שלי זה באמת להשקיע סכום כסף ללא תקציב, אבל היכולות גם מאפשרות לי את זה.

אם אני רוצה שהם הבדל של שמיים וארץ לעומת ה M50 זאת אומרת שיהיה הבדל מורגש באוזניים איזה כדאי לי לקחת?

שוב, הסאונד ב M50 הוא טוב אבל הוא לא מספק אותי יותר, ובעקבות זה אני צריך משהו שישים דגש על שלא נמאס באוזן ושייתן ביצועים יותר טובים מאשר ה M50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של The incredible

זה משכנתא האוזניות האלה אני לא צוחק איתך... אני יצטרך להעיף כמה דברים כדי להביא אותם.

לפי המשפט הנ"ל ולפי עוד מספר דברים שנאמרו על ידי פותח הדיון , אני מניח שמדובר בנער \ צעיר בלי יותר מדי מזומן מיותר.

ולכן אני חושב שלפותח הדיון לא כדאי לקנות בתקציב של אלפי שקלים , כי למרות שמדובר בתחביב נהדר , עדיין 'לא צריך להשים את כל הביצים בסל אחד'.

הm50 נחשבות טובות לתקציב שלהם , אבל אולי הן לא מתאימות לך , אז כדאי לך לשקול קניית מסוג אחר למשל פתוחות.

ציינת שהפסקת להתלהב מהאוזניות , אבל זה משהו טבעי שיקרה לך עם כל מוצר שתקנה ועם כל חוויה בחיים.

אם אתה עדיין נהנה מהן תשמור אותן , אין אורך חיים לאוזניות \ כל עוד הם עובדים.

תמיד מומלץ להוסיף dac\מגבר לאוזניות איכותיות.

אפשרויות:

http://www.ebay.com/itm/FiiO-E10K-Olympus-2-USB-DAC-Coaxial-Digital-Desktop-Headphone-Amplifier-/252343282512?hash=item3ac0d4eb50:g:GrwAAOSwqYBWmQfT

http://www.ebay.com/itm/FiiO-E17K-Alpen-2-Portable-Headphone-Audio-Amplifier-USB-DAC-/252487908750?hash=item3ac973bd8e:g:nBkAAOSweW5VUhGH

כמובן שיש עוד המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון -  לעלות ממה שיש לך כרגע זה לא כזו משימה קשה אם תקציבית זה מתאפשר,  השאלה לאיזה כיוון אתה מעוניין ללכת מבחינת ,  יש הרבה

שטוענים שה-m50x זו אוזניה שקשה להאזנה ממושכת, ומהניסיון הקצרצר שלי אני יכול להבין מהיכן זה מגיע. מנגד יש כאלו שמאוד מרוצים מהאוזניה.  מבחינת

נוחות היא אוזניה בינונית ועל זה אין ויכוח. 

עכשיו אתה צריך להחליט אם אתה רוצה ללכת לאותו הכיוון מבחינת חתימת הסאונד של האוזניה,  ופשוט לקבל "יותר",  או ללכת על סגנון אחר של שנע יותר

לכיוון המלא והפאן. אני בדעה שגם אוזניה לא יקרה יחסית כמו הפידליו X2 או ההיפימן 400S/I יגרמו לך להשליך את ה-M50X למגירה כי אלו מספקות הרבה

יותר מהנה וחווייתי. שאני מניח שזה מה שאתה מחפש למעשה כרגע. 

מעבר לזה קיבלת שתי המלצות נהדרות ממישהו שמבין באודיו הרבה יותר טוב ממני וכדאי לקחת את ההמלצות שלו ברצינות,  אני רק יכול לומר בתור אחד שיש ברשותו את

הפוסטקס Th-x00 שהן גרסת ה-massdrop של הסדרה, שאם הן נשמעות כך,  אז אני רק יכול לדמיין איך תשמע ספינת הדגל ה-TH-900 שעל פי אלו ששמעו את שניהן

מדובר ברמה אחרת לגמרי. 

ניתן למצוא גם את האח הקטן של ה-TH-900 ה-th600 באיביי באיזור ה-400 דולרים בדר"כ משומש קלות, שזה יכול להיות דיל מצויין. 

אם אתה רוצה ללכת All in כמו שאומרים לחוויה מפורט והדוק כמו שלא תמצא כנראה בשום אוזניה אחרת אתה יכול לבחון את הגזרה האלקטרוסטטית של עולם

האודיו,  עם סט בנוסח הstax srs מדגם כלשהוא,  העלות תיהיה דומה לth900 אבל זה יוריד ממך את הצורך בהגברה. 

אם אתה מאזור המרכז אני מוכן לנדב להאזנה קצרה כמה דגמים שברשותי מה שיוכל להקל עליך את המשימה, כי אני יודע כמה זה יכול להיות מבלבל תחילה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב רציתי גם לציין שאתה יכול להתקדם בשלבים ובכל תקופה לעלות שלב,  אתה ממש לא חייב להפגיז מראש עם דגל,  כרגע

יש ברשותך אוזניה שיש כמה וכמה מדרגות שאפשר לעלות מבחינת הרמה לפני שתגיע למצב שבו תדרשנה קפיצת המדרגה שתביא אותך לטופ. 

אם אתה חובב אודיו וכל הקשור לתחום זה אולי אפילו נחמד יותר לעבור "דרך" מסויימת לפני שמגיעים "ליעד הסופי". כי ההתעסקות כי זו

חלק מהחוויה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...