המלצה למפרט למשחקים בכ-7K כולל מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למפרט למשחקים בכ-7K כולל מסך

Armageddon26

Recommended Posts

יפה מאוד, אבל אני עובד על המסך הזה במשרד, ויש לו "Ghost" אפקט אפילו בפוטושופ.

שלא תבין לא נכון, לגרפיקה המסך מצוין, אבל לגיימינג ממש לא ליגה 6ms עדיין מוגזם בשנת 2016.

שלא נדבר על זליגות אור בצדדים שיש שחור מלא במסך.

אם יש לו את התקציב, אז עדיף ללכת על מסכים טובים יותר לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ מה הקשר לגוסט אפקט בפוטושופ? זה משהו שיוצרים בכוונה.

רק אל תגיד שתמונה סטטית יוצרת אפקט של תמונה זזה או פריימים איטיים, זה שני דברים שונים ואתה משתמש במושג לא קשור.

חוץ מזה אני לא יודע מול מה אתה יושב וכמה אתה משחק אקשן במשרד אבל אני יושב כבר שנתיים מול U2412M שהוא איטי יותר ואני לא רואה שום בעיה בגיימינג ולהיפך מול פאנל TN מסכים של עדיפים למרות שפאנל איטי לכאורה מהם עדיין זה לא מפריע בגיימינג והפאנל הזה ניראה איכותי יותר מכל הבחינות.

ברור שמסך שעולה 4000 שקלים עם 144 הרץ ו G SYNC נותן אלמנט נוסף של משחקיות מהירה ופריימים רציפים אבל זה ממש לא אותו סדר גודל של מחיר בטח אל מול התמורה המתקבלת ככה שאני בכל מקרה לא יכול להמליץ על מסך שכזה וגם לא לא אמליץ לאחרים לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שנים מומלץ להתעלם מזמן התגובה של היצרן, כל אחד בודק את זה אחרת ומשהו אחר, והנתון שהם בודקים בכל מקרה הוא רק חלק מהלאג הכולל, מה שצריך לבדוק זה מה שביקורת חיצונית בודקת, בגדול בעל לאג טיפה גבוהה יותר מtn בממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Syszone

^ מה הקשר לגוסט אפקט בפוטושופ? זה משהו שיוצרים בכוונה.

רק אל תגיד שתמונה סטטית יוצרת אפקט של תמונה זזה או פריימים איטיים, זה שני דברים שונים ואתה משתמש במושג לא קשור.

חוץ מזה אני לא יודע מול מה אתה יושב וכמה אתה משחק אקשן במשרד אבל אני יושב כבר שנתיים מול U2412M שהוא איטי יותר ואני לא רואה שום בעיה בגיימינג ולהיפך מול פאנל TN מסכים של Dell עדיפים למרות שפאנל איטי לכאורה מהם עדיין זה לא מפריע בגיימינג והפאנל הזה ניראה איכותי יותר מכל הבחינות.

נו באמת... אני לא מהיום בתחום,

אני בודק בפוטושופ באנרים מאפטר ופלאש  קאנבס לאפליקציות למובייל ב-24/30/60 FPS.

המסך גם נבדק בתלת-ממד על מנועי יוניטי, ב-30/60 FPS, לצרכים מסחריים.

והמסכים של דל האיטיים ביותר במשרד! בהשוואה למסכים של , וסמסונג במשרד.

בדוק. אין לי שום אנטרס פב אני לא עובד בשביל אף חברת מסכים, פשוט לדל יש זמן תגובה לא משהו, לעומת זאת לגרפיקה ועריכה אין לו מתחרים.

sRGB של מהטובים ביותר שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib - תודה על האזהרה אבל אני חושב שאשאר עם ה-U2515H.

הביקורות עליו ממש טובות וזמן התגובה שלו ניראה מאוד סביר לצרכים שלי (וגם המסך הקודם שלי היה IPS של עם זמן תגובה דומה ואני מאוד מרוצה ממנו כבר 9 שנים).

Syszone - אשמח לתשובות על השאלות ששאלתי מקודם.

תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Armageddon26

1. ניראה לי שאלך על 6700K (התקציב די גמיש, רק לא רוצה לקנות חלקים לא משתלמים, אבל ניראה שמעבד חזק דווקא יכולה להיות השקעה טובה לטווח הארוך).

2. יש צורך לשדרג את הקירור אחרי שידרוג המעבד?

3. סבבה, אשאר עם 16GB.

4. ניראה לי שאלך על הבאנדל עם Define S.

5. אחלה, אז לא אוסיף.

6. מעולה.

7. יש אולי באנדל שכדאי אחרי שינוי המעבד?

תודה! :)

טוב אז אחרי האתנחתא הקלה שהייתה כאן סוף סוף אפשר להמשיך :)

1. 6700K מראה ביצועים מעולים פר ליבה (וגם בסך הכל הכולל גם יחסית למעבדים יקרים בהרבה כמו מעבדי אקסטרים) מה שחשוב לגיימינג כבד ואם תוסיף לזה תדר עבודה גבוה יחסית עם אופציית נאה בהחלט תקבל מעבד מעולה שיכול להאריך חיים מעבר למצופה.

מה גם שהמחירים כרגע לא רעים, אבל ביחד עם מעבד פתוח להמהרה הגיוני להצטייד גם בלוח Z170 שבמקרה הצורך יאפשר אוברקלוק מסוים. משהו כמו Gaming K3 או Z170 - A מה גם שמעבדי Z170 מגיעים עם ייצוב מתח עדיף שתורם לאריכות ימים של המערכת כולה.

2. אם הכוונה לשמור על אופציית כדאי לשדרג ל i11 של ארקטיק או לאחד הקירורים של Scythe. אלה קירורים איכותיים שבכל מקרה יהיו שקטים עוד יותר במנוחה ובמאמץ מתון.

7. לא, הבאנדל עם Define S ניראה איכותי ומשתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חשבתי שלא אתעסק בזה אבל אחרי 8 שנים עם מעבד שעובד בתדר 2.4 מגה הרץ לא היו יותר מידי ברירות..

זה לא אומר שאתה תגיע למצב כזה ובכל זאת.. זה יותר תחביב לאנשים שאוהבים להתעסק בזה לצורך הנאה מהתהליך.

שילוב כזה יהיה טוב:

מעבד: 2250 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i7 6700K 4.0Ghz + Z170-A (SLI) S1151
קירור אוויר למעבד: 179 ₪ - * * - Scythe Mugen 3 REV B - S-2011v3 / 1151 / 1150 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ניראה שזה יהיה המפרט הסופי:

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 2250 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i7 6700K 4.0Ghz + Z170-A (SLI) S1151
זכרון: 367 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY 2133Mhz CL14
כרטיס מסך: 2170 ₪ - * מבצע חג  * - Gigabyte GTX1070 8G D5 1594Mhz G1 Gaming
דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 250GB SATA III
דיסק קשיח: 339 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 779 ₪ - * מבצע * - Define S Black + Seasonic X-Series 560W Gold
קירור אוויר למעבד: 179 ₪ - * * - Scythe Mugen 3 REV B - S-2011v3 / 1151 / 1150
מסך מחשב: 1479 ₪ - 25'' U2515H 2K QuadHD

מחיר סופי: 7992 ₪ למזומן
 8151 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

וכמה שאלות אחרונות:

1. ממה שהסתכלתי ניראה שאין ללוח האם כרטיס רשת . אם זה המצב, איזה כרטיס מומלץ?

2. האם יש טעם להתמקח על המחיר או לבדוק בחנות נוספת? (או שפשוט להזמין באינטרנט במחיר שיוצא?)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין כ. אבל עדיף לקנות בנפרד מאשר להשקיע כמה מאות שקלים על לוח שכולל אחד מובנה. 

זה יספיק:

כרטיס רשת: 99 ₪ - TP-Link TL-WN881ND 300Mbps

2. יכול להיות שכן, ובכל מקרה עדיף לקנות מחנות אמינה וקרובה מאשר להוריד 100 שקל מהמחיר אבל לבזבז זמן וכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי לפני כשבועיים מחשב מאד דומה לשלך אני אתן לך כמה טיפים- דברים שחקרתי במשך 2-3 חודשים לפני הקניה אז אני לא סתם אומר דברים:

קודם כל חייב להגיד שהמסך מצויין וזה שטויות שהכל קטן- אפשר לסדר הכל בקלות עם וינדוס !

דבר שני: תשדרג לזיכרון ראם בתדר 2400MHZ, ההבדל בכסף הוא קטן ויש הבדל בביצועים, במיוחד שלקחת שילוב שמאפשר OC [גם אם לא כרגע!]

לגבי SSD: ממליץ לך לבדוק על EVO 750, הוא יהיה יותר זול [במיוחד בEBAY] וההבדל בביצועים לא יהיה מורגש ביום יום.

מארז+ספק: מארז זו בחירה אישית תשקיע אם בא לך- לגבי הספק לדעתי זה OVERKILL ואם כבר אז במחיר הזה אתה יכול לקנות  ספק 700W וככה תוכל לבנות מערך של שני בעתיד, למרות שאני בספק אם תזקק לזה. לדעתי תשים ספק קצת יותר זול, חבל על הכסף.

עוד דבר- לדעתי כדאי לקחת בחשבון להוסיף עוד מאוורר אחד בקדמת המארז שיכניס אוויר

תתמחק על המחיר אבל אל תצפה לחסוך יותר מ1-2%

דבר אחרון: תשאיר לך תקציב למקלדת ועכבר נורמליים, בסופו של יום אלו הדברים אתה במגע פיזי איתם והם חלק גדול מהחוויה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monopoly

רכשתי לפני כשבועיים מחשב מאד דומה לשלך אני אתן לך כמה טיפים- דברים שחקרתי במשך 2-3 חודשים לפני הקניה אז אני לא סתם אומר דברים:

קודם כל חייב להגיד שהמסך מצויין וזה שטויות שהכל קטן- אפשר לסדר הכל בקלות עם וינדוס !

על משפט כזה אני אומר... בולשיט!

איך בדיוק תשנה צפיפות של פיקסלים פיזית על אינטש, במסך?

לפני שאתה כותב שטויות תבין שלמסך 25" 1440P יש לפחות 117 פיקסלים לאינטש, בהשוואה ל-108 פיקסלים על מסך 27".

יחי ההבדל... משמעות שכל אובייקט על המסך יהיה קטן יותר בהשוואה למסך 27".

כל הגדלה דרך התכנה תפגע ברזולוציה הטבעית של המסך.

אגב, הדבר היחיד שמערכת OS X עושה טוב יותר מ-WIN זאת יכולת ה-Upscale שלה מדהימה.

אם אתה בונה על WIN 10 לעשות UPSCALE תחשוב טוב לפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...