המלצה למפרט למשחקים בכ-7K כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למפרט למשחקים בכ-7K כולל מסך

Armageddon26

Recommended Posts

היי,

אשמח להמלצה למפרט למשחקים וסרטים.

התקציב כ-6K וניתן גם לגלוש לכיוון ה-7K במידת הצורך.

אני לא משחק במשחקים כבדים מאוד אבל כן ארצה שהמחשב יחזיק כמה שנים, אז חשבתי ללכת על GTX 1060.

אשמח גם להמלצה על מסך 24-27". האם רזולוציה של 1080 תהיה מספיק טובה לצרכים אלה או ששווה להשקיע ב1440?

ארצה גם מקלדת, עכבר גיימינג, רמקולים, וכונן קשיח של 2TB.

לא מתוכנן OC ואין צורך במערכת הפעלה.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות ש GTX 1060 לא יספיק ל 1440P, תלוי איזה משחקים אתה משחק בדיוק, ומה תשחק בעתיד, כי הדרישות עולות עם הזמן.

אפשר לדחוף ב 7000 שקלים גם מסך 1440P איכותי וגם GTX 1070 שיספיק למשימה, תלוי מה אתה מעדיף.

בקשר למסך תוכל להתיעץ גם בפורום מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למסך אני מתייעץ כבר פה.

החלטתי ללכת על GTX 1070 עם מסך 1440P (כנראה U2515H).

אז אחרי השינוי הזה, אפשר גם לחרוג לאיזור ה-7.5K (וגם קצת יותר אם ממש שווה).

אז אשמח למפרט שמתאים לדרישות החדשות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוזן ומותאם ל 1440P:

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1499 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad i5 6600 3.3Ghz + Gigabyte H170- 3 S1151
זכרון: 367 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY 2133Mhz CL14
כרטיס מסך: 2250 ₪ - * מבצע  * - Gigabyte GTX1070 8G D5 1594Mhz G1 Gaming
דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 250GB SATA III
דיסק קשיח: 339 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 720 ₪ - * חדש במבצע * - Source 340 Glossy Black + Seasonic X-Series 560W Gold
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Alpine 11 Rev.2 
מסך מחשב: 1479 ₪ - 25'' U2515H 2K QuadHD

מחיר סופי: 7132 ₪ למזומן  
 7274 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המפרט!

כמה שאלות:

1. האם 6600 יהיה מספיק חזק כדי לא להיות צוואר בקבוק ל-GTX 1070 ולהחזיק 1440P?

2. הקירור למעבד מספיק טוב?

3. אני שוקל להכפיל את הזיכרון ל-32GB כבר עכשיו (במקום לחכות כמה שנים שזה יפריע ואז להתקשות למצוא זהה / מספיק דומה). מה דעתך?

4. תוכל בבקשה להציע כמה אופציות למארז מתאים שאוכל לבחור מהן?

5. האם יש צורך במאווררים למארז לצורך זרימת אוויר טובה?

6. עד כמה היית אומר שהמפרט הזה שקט? (אני ישן עם המחשב בחדר ואשמח שלא יהיה רועש מדי במנוחה, וגם לא מאיר מדי)

תודה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק באותו מצב כמו שלך ומחפש מחשב לעריכת ומשחקים.

ולאחר מחקר לא קטן שעדיין מתמשך, הגעתי בינתיים למפרט הבא באתר של KSP :

lrg15940.jpg
שם המוצר: מחשב נייח Desktop Intel i7 6700 3.4Ghz - GMR ADVANCED
מספר מוצר: GADV
תאריך תוקף: 29-09-2016
מחיר אשראי: 6463 ₪
עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו בצירוף תעודת זהות וחתימה. 

חבילת מחשב זו כוללת 3 שנים אחריות למעבד, ללוח אם, ולזיכרון. האחריות לדיסק הקשיח, לספק הכח, לכ. מסך, לצורב וכל ציוד נלווה אחר משתנה בהתאם ליצרן ומפורטת במפרט המלא של המוצר.
מקט קטגוריה פריט כמות
34837 Processor Intel Intel i7 6700 3.4Ghz 8MB Cache s1151 - Tray 1
19873 CPU Cooler Arctic Alpine 11 Pro Rev.2 CPU Cooler 1
34728 Motherboards for Intel Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 LGA1151, Intel Z170, , 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1
37827 Memory HyperX FURY 2x8GB 2400MHz CL15 Kit 1
39902 VGA Cards Gigabyte GTX 1060 G1 6GB DVI 2xHDMI 2xDP PCI-E 1
26512 Hard Disk Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1
32891 Solid-State Drives (SSD) Samsung 850 EVO Series MZ-75E500 500GB SATA III 1
29579 Optical Writer Samsung SH-224DB/FB/GB DVD±RW x24 Black Sata 1
  Sound Card On Board 7.1 Channel Audio 1
  Net Device On Board 10/100/1000 1
40584 Power Supply Corsair 850W Active PFC Modular 80+ Gold RM850i PSU 1
36450 Case Corsair Carbide 100R Mid-Tower Case No PSU 1
2579 Assembly הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע 1

חשוב לי מאד שהמחשב שאני קונה ישרת אותי לשנים רבות, בדיוק כמו המחשב הקודם שנקנה לפני תשע שנים בדיוק.

ובנוסף חשוב לי מאד שיהיה שקט ורגוע, ללא רעשים מיותרים של מאווררים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Armageddon26

תודה רבה על המפרט!

כמה שאלות:

1. האם 6600 יהיה מספיק חזק כדי לא להיות צוואר בקבוק ל-GTX 1070 ולהחזיק 1440P?

2. הקירור למעבד מספיק טוב?

3. אני שוקל להכפיל את הזיכרון ל-32GB כבר עכשיו (במקום לחכות כמה שנים שזה יפריע ואז להתקשות למצוא זיכרון זהה / מספיק דומה). מה דעתך?

4. תוכל בבקשה להציע כמה אופציות למארז מתאים שאוכל לבחור מהן?

5. האם יש צורך במאווררים למארז לצורך זרימת אוויר טובה?

6. עד כמה היית אומר שהמפרט הזה שקט? (אני ישן עם המחשב בחדר ואשמח שלא יהיה רועש מדי במנוחה, וגם לא מאיר מדי)

תודה שוב :)

1. לא יהיה צוואר בקבוק. לצורך העניין ההגדרה הזאת מתייחסת למצב שבו המעבד נמצא בעומס של 100% אל מול כ. מסך בעומס חלקי, ואני לא רואה מצב כזה כאן בהנחה כמובן שהמחשב ומערכת ההפעלה עובדים באופן תקין.

מצד שני אם אתה משווה את אותו כ. מסך עם שונים אתה יכול לראות תוספת ביצועים קטנה של אחוזים בודדים במשחקים מסוימים שיודעים לנצל את המעבד טוב יותר מאחרים. למשל זה יקרה ב 6700, 6700K וגם במעבדי אקסטרים אז אפשר להגיד שהמעבד מגביל במשהו את הביצועים של הכ. מסך.

האם זה משמעותי לגיימינג? לא, ו 6700 יהיה פחות משתלם לגיימינג בניגוד אגב לעריכת ווידאו ו 6700K ומעבדי אקסטרים יהיו עוד הרבה פחות משתלמים. עניין של מחיר מול ביצועים.

2. עבור 6600 הקירור הזה לגמרי מספיק ולא ירעיש מעבר ל 25dBA במאמץ שיא שזה 2000 סל''ד, ובוודאי שלא במנוחה.

אם אתה רוצה עוד יותר שקט יש את Freezer 7 Pro Rev.2.

3. 32 גיגה עבור גיימינג זה בהחלט מוגזם נכון להיום. אם תראה דרישות מומלצות עבור המשחקים הכבדים ביותרשיש כיום תראה כמה בודדים שממליצים על יותר מ 8 גיגה וגם אז זה 12 או 16 במקסימום.

חוץ מזה אני לא חושב שתהיה לך בעיה למצוא מודולים תואמים בעתיד, עובדה שעד היום מוכרים זיכרונות ו 2. מה גם שהמחירים יירדו עוד.

4. מארז שקט וזול הוא VSP 5000.

יותר יקרים עם בידוד אקוסטי הם P100, P280 גם כן של אנטק.

NZXT H230, H2.

Fractal Design Define S

Define R5.

Nanoxia DS 1,2.

Corsair 330R

5. S340 מגיע עם 2 מאווררים ואין צורך להוסיף אבל מתברר שאתה רוצה מחשב כמה שיותר שקט אז עדיף ללכת על אחד עם בידוד רעשים מאלה שהזכרתי.

6. בסולם מ 1 עד 8 זה בערך 5 - 6 אבל שוב ראה סעיפים 2, 4, 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אוקיי, אז אשאר עם המעבד הזה.

2. אלך על Cooling Freezer 7 Pro

3. אני די בטוח שארצה לשדרג ל-32GB בעתיד הלא רחוק (כבר עכשיו בעבודה עם מספיק טאבים פתוחים אני עובר את ה-16GB) אז אני מעדיף לעשות את זה עכשיו (גם אם זה אומר שלא אחסוך 100-150 שקל מירידת המחירים עד אז).

4. אבחר ב-P100. שאשאר עם אותו ספק מההמלצה הראשונית שלך?

5. האם אחרי שינוי המארז יש צורך בעוד מאווררים?

6. איפה המפרט עכשיו בסולם הרעש?

7. האם יש טעם לשרד את לוח האם למשהו כמו: H170 Pro Gaming? או שלא יהיה הבדל ניכר?

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שוב שלא יהיה ספק מעבד i7 יכול לתת שיפור מסוים בביצועים במשחקים שבהם יש שימוש בתכונת ה HT שאין למעבד i5 בנוסף לכך שמעבד i7 כניראה יאריך ימים יותר מאשר חברו וגם ביגלל שכרגע הפרש של 300 - 400 שקלים לא ניראה גדול במיוחד יש הסוברים שכדאי ללכת עליו אבל אם אתה לא משחק במשחקים כבדים במיוחד אז זה כניראה לא ישתלם לך, במיוחד שאתה גם ככה חרגת מהתקציב הראשוני.

2. אחלה, הקירור הזה יתאמץ פחות לכן גם יהיה שקט יותר.

3. אני לא רואה איך זה קורה בדיוק, אלא אם כן אתה משאיר משחקים פועלים ביחד עם טאבים פתוחים וגם אז הסיכוי לא גדול..

דואל צ'אנל הוא בעדיפות אבל לא במחיר של מאות שקלים.

4. הספק הזה מעולה אבל הוא משתלם במיוחד כשהוא בבאנדל שקיים בהיצע ואם תיקח P100 בנפרד עם הספק יעלה לך 857 שקלים וכבר עדיף לקחת באנדל עם Define S שניראה איכותי יותר ועולה 794 שקלים או אפילו Define R5 שבכלל מארז מעולה ושקט מאוד ב 928 שקלים, עם בידוד אקוסטי מאסיבי, מאווררים שקטים ואיכותיים, פתח עליון ניתן לסגירה ועוד תכונות נחמדות. 

5. לא. למעשה רק ב H230 הייתי שוקל להוסיף אם ביכלל.

6. עם ה P100 זה 7 - 8. עם ה Define זה 8 יציב.

7. אני מאוד אוהב את הסדרה הזאת של לוחות אבל הם יותר יקרים ולמעשה הגיגהבייט שיוצא יותר זול מפסיד רק בקטע של USB 3.1 וקצת בייצוב מתח אבל זה הרבה פחות משמעותי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ניראה לי שאלך על 6700K (התקציב די גמיש, רק לא רוצה לקנות חלקים לא משתלמים, אבל ניראה שמעבד חזק דווקא יכולה להיות השקעה טובה לטווח הארוך).

2. יש צורך לשדרג את הקירור אחרי שידרוג המעבד?

3. סבבה, אשאר עם 16GB.

4. ניראה לי שאלך על הבאנדל עם Define S.

5. אחלה, אז לא אוסיף.

6. מעולה.

7. יש אולי באנדל שכדאי אחרי שינוי המעבד?

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה טעות, אם כבר אתה קונה כרטיס 1070, אז למה לחנוק אותו עם מסך 25" 1440P במהירות של 8ms.

המסך הזה ממש לא משהו לגיימינג.

1440P רזולוציה מפוארת שזקוקה למסך בגודל 27" וקצת יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

אתה עושה טעות, אם כבר אתה קונה כרטיס 1070, אז למה לחנוק אותו עם מסך 25" 1440P במהירות של 8ms.

המסך הזה ממש לא משהו לגיימינג.

1440P רזולוציה מפוארת שזקוקה למסך בגודל 27" וקצת יותר מהיר.

רק בוא לא נגזים, טוב ידידי?

קודם כל יש למסך הזה fast mode עם 6ms והוא מצויין לגיימינג, עבודה וצפייה בסרטים, להלן ההוכחות המקצועיות לדבר:

response_7.png

• Class 1) Less than 16ms / 1 frame lag - should be fine for gamers, even at high levels

• Class 2) A lag of 16 - 32ms / One to two frames - moderate lag but should be fine for many gamers. Caution advised for serious and FPS

• Class 3) A lag of more than 32ms / more than 2 frames - Some noticeable lag in daily usage, not suitable for high end gaming

lag.jpg

We have provided a comparison above against other models we have tested to give an indication between screens. The screens tested are split into two measurements which are based on our overall display lag tests (using SMTT) and half the average G2G response time, as measured by the oscilloscope. The response time is split from the overall display lag and shown on the graph as the green bar. From there, the signal processing (red bar) can be provided as a good estimation.

The screen showed a total average display lag of 13.7 ms as measured with SMTT 2. Taking into account half the average G2G response time at 4.65ms ('Normal' Response Time setting), we can estimate that there is ~9.05 ms of signal processing lag on this screen. This is nice and low and should not present any problems for , even playing fast FPS games. It's ever so slightly more than the U2415 and U2715H models, but only by ~2ms so to worry about.

Conclusion

Readers won't be disappointed to hear that the U2515H compares very well to the other recent UltraSharp screens. It is very similar overall to the smaller 24" U2414H / U2415 and 27" U2715H models. The feature set, spec, connections and design are basically identical which make it an interesting intermediate screen size.

Performance wise the default setup and factory calibration were good, although you will want to stick with the 'standard' mode unless you have a calibration device. We were impressed with the high contrast ratio for an IPS-type panel as well, outdoing the 27" U2715H by a fair amount. Response times were low for an IPS panel and there was pretty minimal overshoot too. Signal processing lag was also nice and low, keeping in line with the other recent UltraSharp screens. seem to have IPS refined at the moment with the current range of 60Hz panels. The light AG coating and flicker free backlight were very welcome, again much like on the other new models.

The most attractive thing about the new U2515H is its price point, being only slightly more expensive than the 24" models, but offering a higher 2560 x 1440 resolution. It's also quite a lot cheaper than the 27" equivalents so it's bound to be a popular screen. The pitch is small, although we didn't find it a problem for day to day use without any operating system scaling. We are used to using the 2560 x 1440 27" models though, so we would just advise some caution if you're coming from a larger pitch screen. It might take a bit of getting used to, but the DPI is actually pretty nice on this size screen we felt. As long as you don't mind the slightly smaller screen size and smaller fonts, the U2515H is an excellent screen and at such a lower cost than the U2715H it's a great option.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...