** מבצע על מתאמי MOCA 2.0 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** מבצע על מתאמי MOCA 2.0

Cheif

Recommended Posts

ציטוט של Cheif

1.  הראוטר שלי הוא ה-WRT1900ACS של LINKSYS עם קושחת DD-WRT.

2.  עובדים במקביל ללא בעיה.

3.  קבלתי עוד מפצל - לא עושה בו שימוש.

תודה רבה,

FIBERBOX של אמור להסתדר עם טכנולוגית BONDED שמגיעה ל 1 גיגה וגם אם לא אז עם המהירות הרגילה ?

ולגבי המפצל עם מקבלים עם הקופסה אז לא עדיף לקחת את הדגם ECB6000 זול יותר רק בלי מפצל פנימי , מה עוד ההבדל בין ECB6200 שלקחת לעומת הפשוט יותר ECB6000 ?

דר"כ דווח גם שיש בעיה עם FLOW של המכשיר וצריך לעשות עידכון גירסה בטא , אתה עשית עידכון או זה פשוט עבד לך OUT OF THE BOX ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.  תסביר לי למה אתה במונח "טכנולוגית BONDED".

2.  חיצונית נראה שההבדל הוא אכן ביציאות ה-COAX אבל פנימית אני לא יודע - יכול להיות שיש בפנים מרכיבי RF ששומרים על העוצמה.

3.  לי זה עבד ועובד מצויים ישר מהקופסא ללא שום עדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

1.  תסביר לי למה אתה במונח "טכנולוגית BONDED".

2.  חיצונית נראה שההבדל הוא אכן ביציאות ה-COAX אבל פנימית אני לא יודע - יכול להיות שיש בפנים מרכיבי RF ששומרים על העוצמה.

3.  לי זה עבד ועובד מצויים ישר מהקופסא ללא שום עדכון.

אני מתכוון BONDED כפי שרשום שמה , כאילו נגיד שהם משתמשים באיזה רכיב שבמוקה הרגיל הוא לא יוכל לדבר איתם , משהו כזה קצת קשה לי להסביר בדיוק את הכוונה .

- לגבי COAX רכיב RF אם ככה הוא משדר לסביבה כמו WIFI עם RADIO FREQUENCY , נכון ?

- לכל מרכיבי RF יש קרינה כלשהי שנפלטת לבחוץ .

- לגבי ההתעסקות עם ממשק WEB בחיבור MOCA ולאפשר הצפנות , התעסקת עם זה ? או פשוט שמת מסנן מחוץ לדירה כמו בהוט וזה מונע שהאות יצא החוצה , ואין צורך בכל הצפנות שמאפשרים בגירסה שלך ולא בגירסה ECB6000  ?

תודה .

שבת שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התעסקתי עם ממשק ה-WEB של המתאמים, לא הגדרתי הצפנות ואפילו מסנן לא שמתי.  הסיכוי שלמישהו מהשכנים אצלי בבניין יש כאלה מתאמים שואף לאפס ואפילו אם יש אחד כזה והוא לא שם מסנן, אז הרשת שלו "פרוצה" בדיוק כמו הרשת שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

לא התעסקתי עם ממשק ה-WEB של המתאמים, לא הגדרתי הצפנות ואפילו מסנן לא שמתי.  הסיכוי שלמישהו מהשכנים אצלי בבניין יש כאלה מתאמים שואף לאפס ואפילו אם יש אחד כזה והוא לא שם מסנן, אז הרשת שלו "פרוצה" בדיוק כמו הרשת שלי...

סבבה ,

ואם יש מסנן אחד של , זה אמור להספיק לכל המוקות , נכון ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Cheif

כן.

שלום ,

אני מדבר על הסט הזה :Actiontec MoCA 2.0 Ethernet to Coax Adapter, 2 Pack (ECB6000K02)   :

https://www.amazon.com/Actiontec-MoCA-Ethernet-Adapter-ECB6000K02/dp/B013J7L6BW

הוא מגיע עם מפצל חיצוני לשני כבלים COAX , ניתן להשתמש בו לפצל כבל אחד להוט וכבל אחד לאינטרנט   ? ואפשר להשתמש עם כבלי COAX של או מה שמסופק בקופסה ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...