** מבצע על מתאמי MOCA 2.0 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** מבצע על מתאמי MOCA 2.0

Cheif

Recommended Posts

מתאמי ה-MOCA 2.0 של חברת ACTIONTEC נחשבים למתקדמים ביותר שניתן להשיג היום ומספקים ביצועים הנעים בין 400Mbps ל-800Mbps.

לתקופה קצרה מאוד הם נמצאים באמזון ארה"ב במבצע של $167 עד הבית.  זו הנחה של כ-$55 מהמחיר הרגיל.  

https://www.amazon.com/Actiontec-Bonded-Ethernet-Adapter-ECB6200K02/dp/B013J7O3X0

41v9f4CmCxL.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הי Cheif,

אני מתעניין במתאמים האלה כבר לא מעט זמן ובכל זאת, מדובר בהוצאה לא מבוטלת.

מספר שאלות טכניות:

האם להערכתך יהיה הכרח להחליף את המפצלים של בתוך הבית כדי לנצל את המוצר? האם החלפת המפצלים לכאלה שמפלטרים רק בתדרים גבוהים יותר עלולה לשבש את שירותי הכבלים?

האם יהיה ניתן להשתמש במפצל הפנימי של המתאם בעת חיבור לציוד הקצה של הוט? (במקרה שלי, בנקודה 1: מהקיר למתאם ומהמתאם למודם טלפון אינטרנט Hotbox, בנקודה 2: מהקיר למתאם ומהמתאם לממיר טלוויזה HD מקליט). קראתי כמה ביקורות ב שטענו שהמפצל הפנימי עשה צרות והמליצו על חיצוני או לחילופין לקנות את דגם ה 6000 הזול יותר.

בהינתן והמפצל הפנימי עלול לעשות צרות, האם יש יתרון לדגם הזה מול ה 6000 ?

והכי חשוב...

האם יש לך או למישהו שאתה מכיר נסיון עם המוצר הזה בשילוב טריפל של (אינטרנט 100, טלוויזיה וטלפון). אני לא מעוניין לשלם על FiberBox (שגם לא מתאים לתצורה שלי) ובכל מקרה, כידוע עובדים עם מתאמי MOCA 1.1 ואני מעוניין להינות מהיתרונות של MOCA 2.0

אני מבין שבתאוריה זה אמור לעבוד אבל יש לי את החשש שזה יעבוד לא משהו (מה שכמובן מייתר את היתרונות של התקן) או שבמקרה הרע זה פשוט לא יחייה בשלום עם הכבלים.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

תוצאות ראשוניות יהיו תוך שבוע.  סקירה מלאה עד סוף החודש.  אני אעדכן גם כאן וגם באתר שלי.

ויש קרינה במוקה מבחינת העיבוד מכבלים לתצורת ETHERNET כמו במודם שיש מאנלוגי כבל קוקסיאלי לדיגיטלי ETHERNET ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מעוניין לקנות אותם , אך כמו שנאמר שהדגם היקר אני צריך בגלל שיש מפצל פנימי גם לממיר עצמו אך אם הוא עושה בעיות אני יכול לקנות את הזול עם יציאה COAXILIT אחת ומקבלים מפצלים חיצוני כדי לפצל לממיר ?

קראתי את המאמר , ואשמח אם תוכל לענות על מספר שאלות בבקשה :
במידה וכבר יש לי מוקה של הוט שמחוברת ומעבירה על רשת COAX בבית למוקה אחרת בחדר אחר  , ואני קונה את KIT של שני מתאמים , אני יוכל להשתמש בכל אחד מהם בנפרד לחיבור מחשבים שונים בחדרים שונים ? הכוונה בחדר A אני שם מוקה אחת מהקיט ומחבר אליה מחשב ובחדר B משתמש במוקה השניה מהקיט כדי לחבר מחשב שני , ולא שאחד מהם היה מחובר לראוטר כי כבר יש לי את של שמשדר לרשת COAX , זה יעבוד ?
ואין בעיה לגבי התממשקות עם FIBERBOX והמוקות של , לא תהיה התנגשות ? ( ומחבינת שידורי ממיר ושימוש במפצל הפנימי לא הייתה בעיה במוקה מבחינת צפייה בשידורי מהממיר וגם בשימוש באינטרנט בו זמנית ? )

- לא צריך שהיה 2 מוקות שמדברות ביניהם , מספיק שיש מוקה אחת משדרת את האינטרנט לרשת ואז אני יכול אפילו לחבר מספר אי זוגי של מוקות בבית וכולם מוזנים דרך המוקה האחת שמשדרת דרך הFIBERBOX לכיוון ה - COAX הביתית ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

מתאמי ה-MOCA 2.0 של חברת ACTIONTEC נחשבים למתקדמים ביותר שניתן להשיג היום ומספקים ביצועים הנעים בין 400Mbps ל-800Mbps.

לתקופה קצרה מאוד הם נמצאים באמזון ארה"ב במבצע של $167 עד הבית.  זו הנחה של כ-$55 מהמחיר הרגיל.  

https://www.amazon.com/Actiontec-Bonded-Ethernet-Adapter-ECB6200K02/dp/B013J7O3X0

41v9f4CmCxL.jpg

מעוניין לקנות אותם , אך כמו שנאמר שהדגם היקר אני צריך בגלל שיש מפצל פנימי גם לממיר עצמו אך אם הוא עושה בעיות אני יכול לקנות את הזול עם יציאה COAXILIT אחת ומקבלים מפצלים חיצוני כדי לפצל לממיר ?

קראתי את המאמר , ואשמח אם תוכל לענות על מספר שאלות בבקשה :
במידה וכבר יש לי מוקה של הוט שמחוברת ומעבירה אינטרנט על רשת COAX בבית למוקה אחרת בחדר אחר  , ואני קונה את KIT של שני מתאמים , אני יוכל להשתמש בכל אחד מהם בנפרד לחיבור מחשבים שונים בחדרים שונים ? הכוונה בחדר A אני שם מוקה אחת מהקיט ומחבר אליה מחשב ובחדר B משתמש במוקה השניה מהקיט כדי לחבר מחשב שני , ולא שאחד מהם היה מחובר לראוטר כי כבר יש לי את של הוט שמשדר לרשת COAX , זה יעבוד ?
ואין בעיה לגבי התממשקות עם FIBERBOX והמוקות של הוט , לא תהיה התנגשות ? ( ומחבינת שידורי ממיר ושימוש במפצל הפנימי לא הייתה בעיה במוקה מבחינת צפייה בשידורי הוט מהממיר וגם בשימוש באינטרנט בו זמנית ? )

- לא צריך שהיה 2 מוקות שמדברות ביניהם , מספיק שיש מוקה אחת משדרת את האינטרנט לרשת ואז אני יכול אפילו לחבר מספר אי זוגי של מוקות בבית וכולם מוזנים דרך המוקה האחת שמשדרת דרך הFIBERBOX לכיוון ה - רשת COAX הביתית ?

- צריך עוד פילטר חוץ ממה שHOT שמו לי כבר למוקה שלהם או שזה מספיק ?

תודה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את הטכנולוגיה שעומדת מאחורי ה-MOCA של HOT כך שאני לא יכול לתת לך תשובה אם הם יכולים לעבוד במקביל.  במקרה הכי גרוע קנה זוג של ACTIONTEC ועוד מתאם אחד בודד על החברה ותשתמש בהם במקום אלו של HOT.  זה אמנם פתרון לא זול אבל מאוד יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

לא מכיר את הטכנולוגיה שעומדת מאחורי ה-MOCA של HOT כך שאני לא יכול לתת לך תשובה אם הם יכולים לעבוד במקביל.  במקרה הכי גרוע קנה זוג של ACTIONTEC ועוד מתאם אחד בודד על החברה ותשתמש בהם במקום אלו של HOT.  זה אמנם פתרון לא זול אבל מאוד יעיל.

תודה ,

לגבי אני צריך אותם כי אני רוצה לקנות את אלה להרחבה לעוד חדרים ולא במקום , כי אם אני יוריד את של אז אני יצטרף עוד זוג בנוסף לזוג שאני יקנה , מה שבעצם מיקר הכל ולא משתלם .

- לגבי הדגם שקנית , יש את הדגם הפשוט יותר שיש לו רק יציאה אחת :

Actiontec MoCA 2.0 Ethernet to Coax Adapter, 2 Pack (ECB6000K02)                                                   

https://www.amazon.com/gp/product/B013J7L6BW

הוא מגיע רק עם יציאת אחת COAX ואני צריך שניים גם לטלווזייה , השאלה אם הוא מגיע בקופסה עם 2WAY SPLITTER שמאפשר לי לפצל גם לטלוויזיה ואז אני לא צריך את הדגם כמו שרכשת עם שני היציאות COAX , זה נכון ?

בכל מקרה לא הבנתי למה הם ממליצים מפצל 5-1675MHZ FREQEUNCY כדי לקבל את מלוא השידור , כי בהוט ראיתי שאצלם זה רק 5-1000MHZ ייתכן זו הסיבה למהירות פחותה אצלי מאשר כבל ETHERENT ?

- ולגבי מסנן , אם שמו לי אחד , אין צורך בעוד אחד למוקות החדשות מאמזון , נכון ?

- ניסית לחבר את זוג המוקות שלך גם לממיר וראית שידורי HOT באופן תקין או שחייב SPLITTER כדי לקבל אות נקי מהכבילה של HOT ללא צורך שהאות יעבור דרך  המכשיר שלהם ורק אז יפצל את השידור ויעשה בעיות ? ( אם כן אז עדיף את הדגם עם יציאה אחת של COAX רק שהוא לא BONDED , זה משמעותי המהירויות ביניהם ? ושל זה גם BONDED ? )

-קיבלת עם שלך בתוך הקופסה מפצל :"2-Way MOCA Splitter 5-1675Mhz":

https://www.amazon.com/Holland-Electronics-GHS-2Pro-M-Splitter-5-1675Mhz/dp/B00P6VHLP0

תודה רבה אתה ממש עוזר לי לדעת אם סתם לבזבז פה כסף או זה שווה את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי את הדגם עם שתי יציאות ה-קואקס כיוון שכבל הקואקס שיוצא אצלי מהקיר מתחבר למתאם והמתאם הייתי צריך חיבור למפצל של HOT - יציאה אחת של המפצל לממיר של ה-TV והיציאה השניה למודם של האינטרנט.  יתכן שאפשר היה לעשות זאת עם מפצל נוסף, אבל לא בדקתי את הסיטואציה הזו.  כאמור, גם אצלי יש מפצל של HOT - אחד הולך לממיר של ה-TV ואחד למודם של האינטרנט - ואין אצלי שום האטה או בעיה בקליטה.  קח בחשבון שלא ברור לי אם המתאמים של HOT ושני המתאמים של ACTIONTEC יכולים לחיות ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אני רכשתי את הדגם עם שתי יציאות ה-קואקס כיוון שכבל הקואקס שיוצא אצלי מהקיר מתחבר למתאם והמתאם הייתי צריך חיבור למפצל של HOT - יציאה אחת של המפצל לממיר של ה-TV והיציאה השניה למודם של האינטרנט.  יתכן שאפשר היה לעשות זאת עם מפצל נוסף, אבל לא בדקתי את הסיטואציה הזו.  כאמור, גם אצלי יש מפצל של HOT - אחד הולך לממיר של ה-TV ואחד למודם של האינטרנט - ואין אצלי שום האטה או בעיה בקליטה.  קח בחשבון שלא ברור לי אם המתאמים של HOT ושני המתאמים של ACTIONTEC יכולים לחיות ביחד.

סבבה תודה ,

ואיזה מודם / ראוטר מתחבר אצלך למוקה ? לי יש FIBERBOX הוא תומך ב BONDED שמאפשר רוחב פס עד 1GBPS ?

לגבי הכבלים שמחוברים ליציאת COAX השניה שלך , הם עובדים במקביל לאינטרנט ללא שום בעיה ?

ובקופסה לא קיבלת מפצל חיצוני נוסף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...