GTX 1070 חדש לא מפסיק לקרוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1070 חדש לא מפסיק לקרוס

YKaflalo

Recommended Posts

אז אתמול הגיע אלי הGIGABYTE GTX 1070 G1 ומאז ההתקנה שלו כל פעם שאני מנסה לשחק משחק כלשהו לאחר כמה דקות המסך קופא או הופך לשחור או אפילו BSOD בפעם האחרונה (  nvlddmkm.sys VIDEO TDR FAILURE )

ניסיתי להגיע עם נציג של נווידיה לפתרון ללא הצלחה וכרגע אני מחכה שטכנאי מומחה שלהם יחזור אלי.

האם למישהו יש פתרון להציע?

כבר ניסיתי למחוק את כל הדרייברים הישנים בעזרת DDU ולהתקין חדשים אפילו ניסיתי כמה מלפני כמה שבועות וכלום לא עזר, פרמטתי את המחשב ועדכנתי את הBIOS של לוח האם אך שום דבר לא פתר את הבעיה.

ספק הכוח הוא: http://www.acbel.com/eng/Product.aspx?id=60&&sd=31&pid=256     750W

תודה מראש לעונים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה הספק אם יש לך ספק של 700W, אם היה 400W אולי היה יותר הגיוני.

מה שכן, הייתי מנסה לפרמט ולהתקין הכל מחדש. יכול להיות שיש עדיין זכר לכרטיס הקודם - אולי בכל זאת איזה דרייבר של הכרטיס הקודם מותקן איפה שהוא והמחשב משתמש בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

לא חושב שזה הספק אם יש לך ספק של 700W, אם היה 400W אולי היה יותר הגיוני.

מה שכן, הייתי מנסה לפרמט ולהתקין הכל מחדש. יכול להיות שיש עדיין זכר לכרטיס הקודם - אולי בכל זאת איזה דרייבר של הכרטיס הקודם מותקן איפה שהוא והמחשב משתמש בו..

אני חולק עליך.

ההספק המוצהר לא משנה אם הספק לא תקין ומה שתואר מרמז על ספק לא תקין (הכל עובד בסדר עד שמתחילים להעמיס על המחשב).

בנוגע לדרייבר תועה שאולי עדיין נמצא במערכת - DDU מטפלת בהם מצויין, עוד לא נתקלתי במחשב שהריצו עליו DDU כמו שצריך ונשארו שאריות של דרייבר גראפי (זה לא אומר שזה אף פעם לא קרה, רק שאני לא נתקלתי בזה ויצא לי להריץ DDU על כמה מאות מחשבים בעבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם מה שנאמר , חשוד מידי גם שלי זה הספק במיוחד ספק כזה שמגיע מחברה שכמעט כל ביקורת שאני ראיתי על הספקים שלה קוטלת אותם.

חוץ מזה גם ספקים איכותים וטובים יכולם להתקלקל ואז רואים אותם סימפטומים.

צריך לנסות את הכרטיס במחשב אחר בשביל לשלול DOA ו/או לנסות עם ספק חלופי ולראות אם זה פותר את הבעיה.

וסתם שאלה רק כדי להיות בטוח , חיברת את המתח 8 פין לכרטיס, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די חדש פה בפורום ושמח לעזור.

בכל אופן קודם כל אני אסביר מה בדיוק השגיאה הזאת אומרת

המעבד של המחשב כשמו כן הוא מעבד את הנתונים וזה ה CPU. כיום גם בכרטיסי מסך יש מעבד וזה נקרא GPU ובעצם כך העבודה מתחלקת בינו לבין המעבד של המחשב זה במילים  פשוטות וקצרות להבין קצת רקע.

עכשיו מה שקורה זה שיש מקרים בהם ה GPU (המעבד של הכרטיס מסך) קורס או נתקע ואז בדר"כ מערכת ההפעלה תנסה לאפס את ה GPU (וזה בעצם מה שנתקלים הרבה פעמים ב 

Screen shot of a notification that the "Display driver stopped responding and has recovered"

)

בכל אופן להתליך השיחזור הזה קורים TDR וברגע שמערכת ההפעלה מזהה שזה קרה כמה פעמים (6 בברירת מחדל) היא מקריסה את המחשב עם מסך כחול.

ישנם ערכים בעורך הרישום שמגדירים את אופן הפעולה של השיחזור אבל זה לא נוגע למקרה שלך במקרה שלך כמו שציינו כנראה מדובר בבעיה מהספק למרות שלדעתי זה גם יכול להיות בעיה בכרטיס מסך עצמו שהוא פגום

דרייבר פחות נראה לי הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...