כמה עולה unlimited אינטרנט סלולר בארה"ב ובישראל - ותבינו צביעות מה היא - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה unlimited אינטרנט סלולר בארה"ב ובישראל - ותבינו צביעות מה היא

bobbanai jhhi

Recommended Posts

בישראל  צועקים יוקר מחייה גבוה אבל תמיד שוכחים לציין עובדות שנוגע שאנו זולים יותר 
למה ? פוליטיקה צבועה .

מחיר בארה"ב  70$

מחיר בישראל  - 49 ש"ח 

https://www.hotmobile.co.il/programs/Pages/UnlimitedExtra.aspx?utm_source=kamaze&utm_medium=link&utm_campaign=UnlimitedExtra

http://www.cnet.com/news/t-mobile-brings-back-unlimited-data-for-all/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב גם לציין שארה"ב צפופה הרבה פחות מישראל - פחות מעשירית (!) הצפיפות פה בארץ. עלות פריסת תשתיות שם משמעותית גבוהה יותר. זאת אחת מהסיבות העיקריות למחירי תשתיות (אינטרנט, , כבלים) מוגזמים בהרבה מקומות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אני עדיין מוכן לתרום את הבהונות שלי למדע תמורת אזרחות בארה"ב.

אתה צריך הון עצמי של 50,000$ להשקיע בארה"ב ויש לך כבר אשרת קבע 

ומשם אזרחות .

לחיות בישראל זה זכות לא חובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מה בדיוק אתה מנסה להגיד?

ואם אמריקאי ממוצע עושה פי 12034812834 מישראלי ממוצע? המספרים האלה לבד לא אומרים כלום.

לא הבנו כלום מכתוביך ?
עושה מה ? איזה מספרים לא אומרים דבר ?

ציטוט של alont

חשוב גם לציין שארה"ב צפופה הרבה פחות מישראל - פחות מעשירית (!) הצפיפות פה בארץ. עלות פריסת תשתיות שם משמעותית גבוהה יותר. זאת אחת מהסיבות העיקריות למחירי תשתיות (אינטרנט, סלולר, כבלים) מוגזמים בהרבה מקומות שם.

אין לי מושג מה אתה  רוצה לומר ?

1.  בארה"ב בניגוד לישראל לא חייבים להשקיע בכל איזור בארה"ב בתשתית ! ( ארה"ב = זה עסק לא מדינה, יש הרבה מקומות נדחים שאין כיסוי סלולר )

2. כמות תושבים בארה"ב 300,000,000 תושבים  לעומת 8 מיליון בישראל , כך שעלות תשתית מתחלקת בין 300 מיליון  וגם זה רק באיזורים שכדאי לעסק 

כל זה צועק שארה"ב צריכה להיות זולה יותר בעלות ושיחות מישראל 

ולמרות זאת יקרה מאוד במונים רבים 

והתקשורת הפוליטית שותקת ולא מפרסמת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bobbanai jhhi

לא הבנו כלום מכתוביך ?

אין לי מושג מה אתה  רוצה לומר ?

1.  בארה"ב בניגוד לישראל לא חייבים להשקיע בכל איזור בארה"ב בתשתית ! ( ארה"ב = זה עסק לא מדינה, יש הרבה מקומות נדחים שאין כיסוי סלולר )

2. כמות תושבים בארה"ב 300,000,000 תושבים  לעומת 8 מיליון בישראל , כך שעלות תשתית מתחלקת בין 300 מיליון  וגם זה רק באיזורים שכדאי לעסק 

אחרי מחשבה נוספת בנושא אני חושב שאתה צודק. בתכלס כנראה שמדובר בהעדר רגולציה וחזירות של החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bobbanai jhhi

אתה צריך הון עצמי של 50,000$ להשקיע בארה"ב ויש לך כבר אשרת קבע 

ומשם אזרחות .

לחיות בישראל זה זכות לא חובה !

לא נראה לי שאזרחות מרוקאית תתפוס, " נכון לתחילת 2016 רק ישראלים שמחזיקים באזרחות שניה יכולים לקבל ויזת משקיע לארה"ב מסוג E2 "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bobbanai jhhi

לא הבנו כלום מכתוביך ?

מה לא ברור? לקחת מחיר של מוצר אחד וביססת עליו את כל התיאוריה שלך ("יותר זול פה מבארה"ב").

רוצה להשוות מחיר של בית באוסטין למשל (עיר שנחשבת "קולית", כזו שיש בה הרבה אקשן שמתאים לצעירים) למחירים של בית בישראל? כמעט בכל מקום בישראל? אפילו בפאקינג ירוחם (וסליחה אם יש תושבי ירוחם בין הקוראים) יותר יקר. בהרבה.

רוצה להשוות מחירים של רכבים?

רוצה להשוות מחירים של הרבה מאוד מוצרי אלקטרוניקה? ריהוט? מוצרי מטבח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

מה לא ברור? לקחת מחיר של מוצר אחד וביססת עליו את כל התיאוריה שלך ("יותר זול פה מבארה"ב").

איפה כתבתי שביססתי תיאוריה ?

אני לא כתבתי שזול כאן מכול מקום אחר ולא ארה"ב 

אני ציינתי עובדה אחת שיש כאן קשר של עיתונים , לפגוע  בממשל במכוון ובדרכים זדוניות 

ציטוט

והתקשורת הפוליטית שותקת ולא מפרסמת .

ציטוט

רוצה להשוות מחיר של בית באוסטין למשל (עיר שנחשבת "קולית", כזו שיש בה הרבה אקשן שמתאים לצעירים) למחירים של בית בישראל? 

גודל של ארה"ב נותן להם לבנות זול יותר , שטח אדמה באלפי אחוזים גדול מישראל , מה חדש כאן ?

אתה צריך לשאול איך התחיל עליית המחירים המטורפת בישראל ? והתשובה תחילת הבאת מסתננים לישראל ע"י ארגוני שמאל 
70,000 דירות תפוסות ע"י  מסתננים באיזור המרכז , הידעת ?

תעיף את המסתננים ויש לך ירידה תלולה במחירי דירות 

ציטוט

רוצה להשוות מחירים של רכבים?

מחירי הרכבים נמוכים בישראל , רק המיסוי בישראל בשמיים !
מישהו צריך לשלם ביטוחי למסתננים ( בדוק כמה ממנים את המסתננים , בדוק כמה במיליארדים עלתה הגדר במצריים וירדן 

תבדוק )

ציטוט

רוצה להשוות מחירים של הרבה מאוד מוצרי אלקטרוניקה? ריהוט? מוצרי מטבח

שוב אתה לוקח שווקים שלא באותם כוחות !

אתה משווה שוק של 300,000,000 לקוחות שגם מוכרים לשאר העולם 

25% מהשוק נמכר דרך ארה"ב לכל העולם .

ארה"ב בירת הקפיטליזם . 

ולמרות זאת הטלוויזיה בישראל זולה מארה"ב בחבילות וערוצים 

והבתים בארה"ב בנויים מחומרים זולים יותר ובעייתיים , כי החוק שלהם מתיר חומרים זולים ולא תחת פיקוח 

כי ארה"ב זה עסק ולא מדינה .

אני הייתי בארה"ב לראות וילות במחיר 50,000 $ , הראו לי ועלונים מדהימים 
על וילות 300 מ"ר בנוי ויותר + חנייה חשמלית + חצר 

נכנסנו לדירות קיבלנו חושך הכול עץ וגבס רקוב , שירותי הורקת פחי אשפה יקר מאוד בארה"ב באיזורים מסויימים ופרטי 

להגיע לחנויות וקניונים צריך רק ( והרבה דלק )

שירותי אוטובוסים זה בדיחה גרועה בארה"ב , אוטובוסים ישנים שיכולים להגיע פעמיים ביום .

איזורים מוזנחים מאוד ומסוכנים יש הרבה בארה"ב 
שלא לדבר על בעיות לצאת בלילה 

והדבר הכי חשוב בגלל המרחק מאיזורי עבודה ( הבתים זולים , עם פרטי נסיעה בבוקר שעתיים ) זה לא מציינים בעיתונאי הנזק ( למה לספר את האמת ?   ) 

הקרן החדשה לישראל לא מוכנה לממן את האמת ועיתונאים מתוגמלים כל חודש באלפי ש"ח ויותר .\

הידעת שיש תקנים מחמרים למוצרי אלקטרוניקה באירופה שאוסרים לייבא מוצרי ארה"ב אלקטרונים כי לא עומדים בסטנדרט 
כי ארה"ב זה עסק ולא מדינה 

בכל מדינה יש יתרונות וחסרונות , אבל יש כאן מסע של עיתונאים לפגוע בישראל בכל דרך ומקבלים המון כסף על כך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר בובני ג'ההי היקר.

אתה תוצר של דמגוגיה ודיסאינפורמציה.

היכולת שלך להבין את המציאות לרוחבה ולעומקה לוקה בחסר.

העולם סובל הרבה זמן מבעיה לא פשוטה, ושמה "מונופוליזציה".

מונופוליזציה יכולה לבוא בשלל צורות.

ממצב התחלתי שהצליח להשתמר ע"י קשרי הון שלטון.

כתוצאה של קונסולידציה בה חברה קונה את המתחרים.

כתוצאה של קרטל בין שניים או שלוש מונופולים. (דואופולים, אוליגופולים)

בדרך כלל מעורבים במצב חסמים גבוהים לכניסת מתחרים.

קשרי הון שלטון ושלל חוקי רגולציה והסכמי סחר.

עכשיו נשאלת השאלה.

האם המצב בו יש חברת תשתית שעובדת במודל רווח/מוצר כשלהוא משקף את המיטב שיכול להתקיים כתוצאה מקדמה טכנולוגית ותנאי מציאות אחרי החזר עלויות?

שלא כמו תחומים ומשאבים אחרים, בתחום התקשורת אתה מניח תשתיות שמספקות תעבורה חופשית ללא עלויות נוספות מעבר לאחזקת התשתית עצמה.

כשביקוש עולה אפשר להרחיבה בהתאם לטכנולוגיות שמכפילות את יכולתן בכל שנה.

זה שונה לחלוטין מכל תחום כלכלי שקיים מאז שחר ההיסטוריה ועד היום.

אין עוד דבר דומה לזה בעולם.

אם תסתכל בעולם התקשורת ושירותים מבוססי תקשורת תראה שהוא מחולק בעיקר לשני מודלים.

מודל אחד אינו תקין.

הוא תוצר מלאכותי של מונופוליזם, קרטליזם, שחיתות הון שלטון, דיכוי, ותרשה לי להוסיף גם אגואיזם טהור של אינדיבידואלים מרושעים.

המודל השני תקין.

משקף את המציאות הטכנולוגית, את רצון הציבור, את האמת הפיזיקלית והכלכלית האמיתית.

כמה עולים תשתיות אנטנות סלולריות?

כמה זמן לוקח להחזיר את ההשקעה?

בעולם בו תשתיות תקשורת צומחות ביעילותן באופן אקפוננציאלי, ויש תחרות אמיתית על סיפוק צרכי/רצון הציבור, האם יש הגיון במחירים גבוהים וגביה על פי יחידת זמן/כמות-קטנונית?

התשובה כמובן היא לא.

אין הגיון.

אין הגיון בגביה על פי דקות שיחה בטלפון.

אין הגיון בגביה על פי כמות תעבורה באינטרנט.

אין הגיון בהגבלה מלאכותית של תעבורה יוצאת.

אין הגיון במחירים גבוהים על תקשורת דיגיטלית מכל סוג.

יש הגיון בהנחת תשתיות המשרתות את כל המשק עליהן תהיה תחרות סיטונאית התספק מגוון שירותי תקשורת ותוכן.

בהשקעה בתשתיות אלו באופן שיעודד את שדרוגן ותחזוקתן.

בצימצום הנחת תשתיות נוספות ללא צורך, דבר שעולה לציבור המון כסף וגורם לנזק סביבתי וכלכלי עצום.

בארה"ב יש עדיין הרבה מקומות עם מודלים גרועים.

כתוצאה מכך אין תחרות אמיתית, והמחירים גבוהים ולא משקפים את מה שיכול להתקיים כתוצאה של קידמה טכנולוגית ונוסחאות כלכליות.

אז כשאתה בא ומתחיל להשוות מחירים מול מודלים מושחתים וקלוקלים שאינם ראויים להתקיים, רק אנשים בורים ומפגרים יפלו ברטוריקה שלך.

אני לא אחד מהם.

ואם יש לך שכל בקודקוד גם אתה לא תהיה אחד מהם.

עכשיו תשאל את עצמך, איזה מודל  אתה רוצה שיתקיים במדינת ישראל?

המודל המלאכותי והרע?

או המודל הטבעי והטוב?

אפשר לטעון שהמודל הרע במדינת מספק מחירים טובים יותר מהמודל הרע בחלק מהמקומות בארה"ב.

האם זה משנה את העובדה שמדובר במודל רע?

שהמחירים או איכות המוצר גרועים יותר ממה שיהיו במודל טוב?

לא, זה לא.

ברשות הפלסטינית כתוצאה מחוקים אבסורדים ומחסור במכוניות משומשות יש מכוניות מסויימות שנמכרות פי 4 ממחירן בישראל.

האם תבוא ותטען שמחירי המכוניות בישראל זולים ותביא זאת כדוגמה?

אם כל מה שהיית יודע לגבי מחירי מכוניות זה מחירם בישראל וברשות הפלסטינית אז אולי היית אומר זאת וגם מאמין לעצמך.

אך כשאתה יודע מה מחירם בשאר מדינות העולם, התמונה מתהפכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להזכיר לך מר בובני ג'ההי היקר, שבמשך שנים רבות במדינת התקיים מצב רע מאוד כתוצאה של קרטל אוליגופולים בתחום התקשורת הסלולרית.

בתקופה זו היינו עדים להתנהלות מחפירה ונצלנית הגובלת בפשיעה, בה שילמנו מחירים מטורפים בתנאים גועליים עם סעיפים מרושעים שנוצרו כדי לעקוץ ולהתעמר בנו עד זוב דם.

רק כניסה של מתחרה נוסף ששבר מחירים ושינה את הקונספט בו עובדים, צימצם את הפער בין הראוי ואפשרי, למצוי והנצלני.

אך האם הגענו למודל הטוב המשקף את הטבע הכלכלי של המציאות הטכנולוגית בהתאם לצרכי/רצון הציבור?

אנחנו עדיין לא לגמרי שם.

יש עוד מה לתקן ולשפר.

יש עוד דברים שצריכים להפסיק ולהיעלם.

יש עדיין טריקים מגעילים והחלטות חד צדדיות שאינם משקפים בשום אופן את רצון הציבור.

צריך להסתכל קדימה על מה שראוי ואפשרי.

להבין למה המציאות לא מצליחה להגיע לשם.

ולהילחם בכל דרך אפשרית בחלאות האדם המושחתות שמונעות מהציבור קידמה.

אחד הדברים שצריכים לשנות זה את המודל בו "נרשמים" למסלול בו אחרי שנה המחיר עולה אוטומטית, למרות שיש מסלולים "חדשים" לאותם חברות בהם המחירים עדיין זולים.

ואז גם גובים ממך תשלום על מעבר ממסלול למסלול.

יש שלושה דרכים בהם נוכל לשנות זאת.

1) חקיקה או רגולציה.

2) כניסת מתחרים נוספים במתכונת סיטונאית על התשתיות הקיימות.

3) אקטיביזם תקשורתי להעלאת המודעות לכך שהציבור שונא וסולד מהדבר.

4) כנראה שכל הדברים ידרשו כדי שזה באמת יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזועזע מכמות הדמגוגיה שהולכת כאן.

מר בובני ג'ההי טוען שהתקשורת הסלולרית בישראל זולה יחסית למקום מסויים בארה"ב ולכן כשאומרים שתקשורת הסלולר והאינטרנט בארץ גרועה, זו סתם(לכאורה) התקפה דמגוגית של השמאל על הימין.

על פי שיטתו השמאל הוא שאחראי למשבר הדירות כי הביא לכאן סודנים.

זה לא בגלל ממשלת ביבי ה"ימנית" ששולטת כבר כמעט דור שלם ולא הזיזה אצבע(כי היתה עסוקה מדי בספספרות וקבלת שוחד) כדי להפשיר ולהכשיר קרקעות לבניה בהתאם לצמיחה הטבעית אותה היה אפשר לראות בכל התחזיות כבר עשור לפני כן.

זה לא בגלל ממשלת ביבי ה"ימנית" שהחליטה בשיאו של המשבר גם להפסיק בניית בתים קטנים(כי בתוך מציאות של מחסור החברים שלהם רצו לבנות רק בתים יקרים עליהם אפשר להרוויח יותר) וגרמה למשבר גדול שבעתיים בתחום הדירות הקטנות כתוצאה של משבר בתוך משבר.

וזה לא הימין שדופק כאן את שוק התקשורת בגלל שחיתויות וקשרי הון שלטון ומונע קידמה.

קודם הנגבי ממונה לשר לענייני אלוביץ' כי נאסר על ביבי ראש הממשלה ושר התקשורת על דעת עצמו לעסוק בו מטעמי ניגוד עניינים.

http://www.themarker.com/technation/1.3011734

אחר כך צחי הנגבי וכמה מושחתים במשרד התקשורת פועלים בשם אלוביץ' וחברו ביבי כדי לסכל רפורמה חשובה בתחום התקשורת לטובת אלוביץ' וחבריו בגרעין השליטה המונופוליסטי.

http://www.themarker.com/technation/1.3035532

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3695398,00.html

נגעל עד עמקי נשמתי מהשחיתות שיש בממשלת ביבי.

ולא! אני לא שמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...