Witcher 3 לא רץ חלק. האם יש צורך בשידרוג? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Witcher 3 לא רץ חלק. האם יש צורך בשידרוג?

Ohad Raps

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ag43

X8 AA בWITCHER 3? בחלום. אני יודע מה היכולות של הכרטיס הנ"ל, אתה מוזמן לעיין במפרט שלי.

כמו שכתבתי שמתי x8 בדרייבר של . במשחק עצמו אין לך כפולות. או שדלוק או שכבוי. אני משחק על 1080p ויש לי 99% מהזמן מעל 60 פריימים. הכל כלל הכל על הכי גבוה חוץ מהhair works. ודפט אוף פילד שזה פילטר שאני שונא. אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים יש לי שם מעל 50 שבהם תוכל לראות איך המשחק ניראה אצלי. 

תשלח לי הודעה בפרטי ואני אביא לך את הניק שלי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

כמו שכתבתי שמתי x8 בדרייבר של אנוידיה. במשחק עצמו אין לך כפולות. או שדלוק או שכבוי. אני משחק על 1080p ויש לי 99% מהזמן מעל 60 פריימים. הכל כלל הכל על הכי גבוה חוץ מהhair works. ודפט אוף פילד שזה פילטר שאני שונא. אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים יש לי שם מעל 50 תמונות שבהם תוכל לראות איך המלקוח לאומי קארד, קוד האימות שלך הינו 32757008שחק ניראה. 

תשלח לי הודעה בפרטי ואני אביא לך את הניק שלי. 

מחזק. ag43 תבדוק אולי גם אצלך יש בעיות כלשהן במחשב (מבחינת תוכנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחייב msaa דרך הדרייבר לא תמיד עובד כמו שצריך.

בכל מקרה 970 לא מסוגל להריץ את המשחק על אולטרה עם כל הפילטרים. כשאני ניסיתי לא קיבלתי יותר מ 40 fps (זאב גם אצלי יש בעיות במחשב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני לא יודע איך להפעיל או לנקות מחשב. אין לי מושג. אבל כולם המליצו לי על לקנות מחשב מאשר לקנות קונסולה אז עשיתי את זה. עכשיו אני על 37 fps בhigh בלי HW. נוראאאא מתסכל. לא יודע מה לעשות!!! תעזרו לי!!! מה זה יכול להיות?!!?! מה הבעיה כאן?! בסוף לא הזמנתי את הטכנאי כי היה שיפור, אבל עכשיו שוב הכל קורס... נוראא מתסכל!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב, לעומת קונסולה, זה לא מפעיל וישר משחק על 200 FPS. צריך קצת להתעסק אבל אתה מגיע לרמת פירוט גבוהה יותר, FPS גבוה יותר ויש לך הרבה יותר אפשרויות.

עכשיו לגבי הגדרות ב- witcher תעשה בתור התחלה ככה (מה שמוגדר אצלי ונותן לי 70-90 FPS ברוב הזמן)

options -> video -> graphics:

vsync - off (אני מפעיל adaptive vsync דרך הדרייבר)

max frames per second - unlimited

hairworks - off

num of background characters  - low/med (מצאתי את זה אוכל לי קצת יותר ביצועים)

shadow - ultra

terrain - ultra

water - ultra

grass density - high (אולי אפשר ultra, לא ניסיתי)

texture - ultra

foliage range - medium

detail - ultra

options -> video -> post processing:

ambient occlusion - ssao

השאר פה כמעט ולא משפיע על הביצועים

עכשיו אחרי שיש לך את הבסיס, תשחק קצת, תראה כמה FPS בממוצע אתה מקבל ותמשיך להתעסק בהגדרות כדי לקבל איזון שמתאים לך בין פירוט גראפי לביצועים.

אם אתה רואה שיש לך stutters (קורה בעיקר בערים גדולות) תגדיר בדרייבר maximum pre-rendered frames ל- 1

ועוד דבר ב- control panel תכנס אל manage 3d settings -> global settings ותגדיר:
mfaa - on

multi-display acceleration - single display performance

power management - maximum performace

אלה לפעמים מתאפסים בין עדכוני דרייבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

לחייב msaa דרך הדרייבר לא תמיד עובד כמו שצריך.

בכל מקרה 970 לא מסוגל להריץ את המשחק על אולטרה עם כל הפילטרים. כשאני ניסיתי לא קיבלתי יותר מ 40 fps (זאב גם אצלי יש בעיות במחשב?)

שוב כמו שאמרתי קודם. עזבו את זה שהפעלתי גםaa x8 דרך הדרייבר. זה נכון שזה לא תופס לכל משחק ולויטצר כניראה שזה לא רלוונטי. אבל אני משחק את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות על 1080p. 

I5 6500

16 1333mhz

Asus b150 pro d3

Gigabyte gtx 970 g1 @1494mhz

המשחק לא יורד מה55 פריימים. נדיר מאוד שיורדים לי הפריימים מתחת ל60 רוב הזמן מעל ל60. 

מחר כשאגיע הביתה אני אפרסם את ההגדרות המדויקות ששמתי. 

לא רואה שום סיבה הגיונית שעם מעבד שהוא  טוב יותר מהמעבד שלי אנשים יריצו את המשחק בפריימים נמוכים יותר. 

יש כניראה בעיה חומרתית או בעית תוכנה. 

אני הייתי ממליץ קודם כל לפרמט את המחשב כדי לשלול בעית תוכנה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אבנר ניר

מחכים להגדרות בצפייה מתוחה :)

בבקשה כמה מהמשחק אצלי, הפילטרים שכיביתי זה פילטרים שלדעתי סתם מטשטשים את המשחק והורסים את הגראפיקה- שימו לב אף אחד מהם לא משפיע על פריימים וגם אם כן ההשפעה היא לא יותר מפריים בודד.

זה ממש ממש לא ה37-40 פריימים שאנשים פה מפרסמים.

מצד שמאל אפשר לראות את הפריימים לפי התוכנה שדרכה עשיתי את הOC לכרטיס עם הקלוקים, מצד ימין למעלה את החישוב פריימים של סטים, ההפרש בחלק מהתמונות נובע כתוצאה מכן שהתוכנה של מאחרת/מקדימה את הספירה של סטים.

witcher.png

Witcher2.png

witcher3.png

witcher4.png

witcher5.png

witcher6.png

witcher7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חדשות. לפני יומיים המשחק פתאום רץ נפלא. 55-60 fps (מדובר הפעם בhigh, לא באולטרה). כל כך טוב, שהפעלתי טיפה הגדרות כמו MSAA ועוד כל מיני פילטרים בהגדרות של כרטיס המסך. עכשיו אני מפעיל את המשחק והוא לא עובר את ה25... שוב יצרתי קשר עם התמיכה הטכנית של המשחק. הם אמרו לי לעשות הפעלת מחשב סלקטיבית, לבדוק שאין שום תוכנה שמתערבת בsteam, שפוגעת בfps. קיבלתי 52-55... משהו פה לא בסדר וממש לא יציב. פעם שעברה שהם הציעו לי לעשות משהו גם היה שיפור... ליום. ואז זה חזר לאותו מצב. אם אני מפרמט את המחשב זה בטוח בטוח פוסל כל אפשרות לבעיה בתוכנה במחשב? אפשרות לווירוסים ברור שזה פוסל...

תודה רבה לכל מי שמשתף ומנסה לעזור. 

שוב, לא חושב שאני צריך להתפשר כשיש לי מפרט כזה של מחשב... לא קניתי אותו כדי להתפשר, והטכנאי גם כן לא אמר לי שאצטרך להתפשר. שאלתי אותו - כמה כסף אני צריך להוציא כדי שיהיה לי מחשב בן זונה שיוכל לשחק משחקים בהגדרות הכי גבוהות? הוא אמר לי שלא צריך להוציא יותר מ6000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול להתחייב לך שהמחשב יריץ את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות בFPS גבוה.

אף אחד לא יכול להתחייב לך שלא תצטרך להתפשר בהגדרות ועל FPS.

מי שאמר לך את זה, לא מבין הרבה.

נראה שבנית את המחשב לפני שנה וחצי בערך, אי אפשר לצפות שהמחשב לנצח יפעיל משחקים ללא פשרות כלשהם.

יש לי מפרט דומה לשלך, ואני מתפשר בחלק מהמשחקים, בחלק אחר לא.

גם מחשבים שעולים פי כמה מונים משלנו מתפשרים בהגדרות מסוימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...