Witcher 3 לא רץ חלק. האם יש צורך בשידרוג? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Witcher 3 לא רץ חלק. האם יש צורך בשידרוג?

Ohad Raps

Recommended Posts

המפרט המלא של המחשב:

אינטל i7 4790 3.6GHZ, 16GB RAM, 64bit windows 7, gtx 970 strix

ספק כוח 650 וואט, מסך FHD 23.8 אינץ'. 

אני משחק משחקים כמו 5 או Witcher 3. שילמתי על המחשב 6700 ש"ח. בטוטאל. ציפיתי במחיר הזה להריץ את כל המשחקים על ההגדרה הכי גבוהה. בפועל זה לא קורה - עם הכונן הכי עדכני של נבידיה אני מקבל 20-30 fps בהגדרה הכי גבוהה.

יצרתי קשר עם התמיכה הטכנית של Witcher, הם המליצו לי להשתמש בדרייבר ישן יותר. זה באמת עשה שיפור, אבל עדיין לא עובד על 60 חלק. זה יורד לפעמים, ולא עובד על 60 קבוע. זה לא חווית משחק חלקה בשבילי.

האם יש צורך לשדרג את אחד/כמה מהמרכיבים (כמו כרטיס מסך, , מעבד) כדי לשפר את איכות המשחק או שיתכן שיש בעיית חומרה/תוכנה במחשב, שלא מצריכה שדרוג?

ראיתי שיצא gtx 1080, לא יודע אם יש צורך לשדרג אבל כרטיס המסך הזה נראה מאוד מרשים, ואולי יבטיח לי שקט לשנתיים שלוש. כמו כן, אם קונה אותו, לא יודע מה צריך לשדרג כדי לתמוך בו.

אשמח לעזרתכם, אני טיפה אובד עצות כיוון שהבעיה נמשכה זמן רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Ohad Raps

המפרט המלא של המחשב:

אינטל i7 4790 3.6GHZ, 16GB RAM, 64bit windows 7, gtx 970 ASUS strix

ספק כוח 650 וואט, מסך FHD 23.8 אינץ'. 

אני משחק משחקים כמו GTA 5 או Witcher 3. שילמתי על המחשב 6700 ש"ח. בטוטאל. ציפיתי במחיר הזה להריץ את כל המשחקים על ההגדרה הכי גבוהה. בפועל זה לא קורה - עם הכונן הכי עדכני של נבידיה אני מקבל 20-30 fps בהגדרה הכי גבוהה.

יצרתי קשר עם התמיכה הטכנית של Witcher, הם המליצו לי להשתמש בדרייבר ישן יותר. זה באמת עשה שיפור, אבל עדיין לא עובד על 60 חלק. זה יורד לפעמים, ולא עובד על 60 קבוע. זה לא חווית משחק חלקה בשבילי.

האם יש צורך לשדרג את אחד/כמה מהמרכיבים (כמו כרטיס מסך, לוח אם, מעבד) כדי לשפר את איכות המשחק או שיתכן שיש בעיית חומרה/תוכנה במחשב, שלא מצריכה שדרוג?

ראיתי שיצא gtx 1080, לא יודע אם יש צורך לשדרג אבל כרטיס המסך הזה נראה מאוד מרשים, ואולי יבטיח לי שקט לשנתיים שלוש. כמו כן, אם קונה אותו, לא יודע מה צריך לשדרג כדי לתמוך בו.

אשמח לעזרתכם, אני טיפה אובד עצות כיוון שהבעיה נמשכה זמן רב.

אני עם דרייבר עדכני מריץ את המשחקים שציינת על על FPS שלך עם GTX970.

הבעיה במחשב שלך. פתרון הכי קל ומהיר - תפרמט. כן, זה עוזר ולרוב מנקה את המחשב שלך מוירוסים שמעמיסים לך על המחשב (כמו כורי bitcoin שמשתמשים בכוח עיבוד של המחשב שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

אין שום צורך לשים כל פילטר על מקסימום. תוריד קצת AA וHAIRWORKS ותראה שהמשחק רץ מצויין.

איו לך Hairworks בGTA5 והמשחק אמור לטוס על 60 FPS עם כרטיס מסך כמו GTX970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות. דבר ראשון, האנטי ווירוס שלי זה אסנשלס. לפי התוכנה, אין לי ווירוסים. לגבי AA - אני מרגיש צורך להפעיל את זה כי בלי זה הכל נראה מחוספס ולא טבעי ולא נעים לעין. הכל נראה מפוקסל מידי. אז כדי להינות מהמשחק אני כן רוצה להפעיל את זה... גם בGTA 5 משום מה אני לא מקבל 60 רצוף. לגבי פירמוט - אתייעץ עם הטכנאי שלי. טמפרטורות - איך בודקים? גם בלי HAIRWORKS המשחק לא רץ הכי חלק... זה מאוד מתסכל שאני צריך כל הזמן להסתכל על ספירת הפריימים כדי לוודא שזה רץ חלק, אבל זה פשוט לא עובד יציב. הדרייבר שלי כרגע הוא 362 (העדכני הוא 368.81).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AA זה אחד הפילטרים הכבדים ביותר שאתה יכול להפעיל. תנסה רזולוציה גבוהה עם DSR, זה נותן אפקט דומה עם ביצועים קצת יותר טובים. ותפעיל MFAA בדרייבר כדי לקבל עוד קצת ביצועים עם MSAA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה הטכנית של Witcher 3 אומרים שהמחשב יכול להריץ בUltra רק בלי HW. זה לא קורה בפועל... נורא מתסכל... אני לא רואה מנוס מלקנות את הGTX 1080... רק מקווה שלא צריך להחליף חלקים אחרים כמו ספק, או מעבד. זה פשוט מפגר, כי כל שנה יוצא כרטיס יותר טוב מהקודם, אז זה מה שהולך להיות? כל שנה הוצאה של 4000 שקל? אולי היה לי כדאי פשוט לקנות קונסולה ולגמור עניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מוזר. יש לי מחשב חלש יותר משלך ואני משחק קבוע בויטצר 3. יש לי בין 55-90 פריימים על הגדרות הכי גבוהות עם aa כפול8 שהדלקתי בדרייבר. מעודכנים. Hw כבוי. 

כניראה יש לך בעיה חומרתית במחשב. 

המשחק מקורי ומעודכן לגירסה 2.2?

I5 6500

16 ddr3

970g1 @1500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ohad Raps

התמיכה הטכנית של Witcher 3 אומרים שהמחשב יכול להריץ בUltra רק בלי HW. זה לא קורה בפועל... נורא מתסכל... אני לא רואה מנוס מלקנות את הGTX 1080... רק מקווה שלא צריך להחליף חלקים אחרים כמו ספק, לוח אם או מעבד. זה פשוט מפגר, כי כל שנה יוצא כרטיס יותר טוב מהקודם, אז זה מה שהולך להיות? כל שנה הוצאה של 4000 שקל? אולי היה לי כדאי פשוט לקנות קונסולה ולגמור עניין...

גם אם תקנה GTX 1080 לא אומר שזה יריץ לך על FPS טוב אם אין לך את הידע לתפעל מחשב. אני מצטער אם זה נשמע מזלזל, זו לא הכוונה.

היו לי כבר מקרים שעם GTX 970 המשחקים רצו גרוע. פירמטתי, התקנתי את כל הדרייברים הכי עדכניים, ראיתי שיפור משמעותי.

שים לב שב-GTA5 אתה גם לא שם מוסיקה משלך, זה יכול להוריד לך את ה-FPS באופן משמעותי ולגרום לתקיעות.

הכרטיס שלך אמור להטיס הכל על 1080P על הגדרות גבוהות. אל תתיאש אם הכוונה שלך לשחק ברזולוציה זו.

אם אתה צריך עזרה איך לפרמט או לנקות את המחשב, אל תתבייש לשאול כאן על גבי הפורום או בהודעה פרטית. חבל גם על הכסף עבור טכנאי (אם כבר הזמנת בעבר והמחשב שלך עדיין עובד בצורה כזאת, חבל על הכסף כפליים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...