די לאנורקסיה!!!!! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

די לאנורקסיה!!!!!

BenSmall Brown

Recommended Posts

עם כל תעשיית האופנה הזאת עוד תצא אנורקסית :-P
למה כל החתירה לרזון? יש למערכות הפעלה הפרעת אכילה רצינית, כל על המסלול צריכה להיכנע לדרישה המוגזמת לרזון,
למה את עושה כל הזמן דיאטות אסור לך להיות מרוצה מאייך שאת נראית, נו אז ניסית המון דיאטות ראית שלא הלך עם חלונות 8 למה את ממשיכה?
בסוף נמצא אותך מתה מרעב בקבר. חבל :-(

ללא שם.png

ועכשיו ברצינות:
כל ממשק התצוגה והשמע הכולל: מצביעי עכבר, שומרי מסך, לוגואים של אייקונים, ערכות נושא, מוזיקה לכל פעולה, שינוי צבע של כל דבר בחלון...

כל הדברים האיילה פשוט התחילו עת-עת להעלם ממערכת הפעלה לבאה אחריה מ , מיקרוסופט נהייתה מה כל ההגבלות האיילה אני ובוודאי רבים רוצים לעצב את המערכת כרצונם,
מה הטעם במארז יפיוף עם לדים, צינורות וסליבינג, אם כל מערכת נראית אותו הדבר?

מה החשש מווירוסים? כן, אז יכול לצאת וירוס שיכער לכם את התצוגה או יפחיד אותכם כל פעם שתכנסו למערכת או שתלחצו על משהו. נו אז...

היום כאשר מערכת ההפעלה לא מוגבלת למדיה פיזית (DVD) וניתנת או לשדרוג אינטרנטי או לקניה עם מחשב חדש עם כונן הבזק USB או כפי שקרא לזה דב: Disc On Key, תשנו מהר את הדיסקט (תרתי משמע) או שתבוא גוגל או חברה אחרת ותמצאו את עצמכם במאבק כמו ורכיבי מיקרו מתקדמים (AMD) וזה יכול להיות שלא תצאו מזה כמו במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את ההודעה, ואז קראתי אותה שוב.

אמ... על מה מדובר פה שוב? ברצינות, לא הבנתי את הנקודה

יכול להיות שאתה טוען שמערכת ההפעלה 10 היא הרזה והדלה ביותר? כי המצב בפועל הוא בדיוק הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא מתכוון לכך שמאז חלונות , חלונות הופכת למערכת הפעלה גרועה, כבדה ומסובכת יותר לשימוש. בחלונות הפכו את הממשק לתלת מימדי, בחלונות 7, עברו לממשק ה-AERO המסורבל (אף כי ניתן לבטל אותו), וביטלו כל אפשרות להפעיל תוכנות 16 ביט, והמערכת נהייתה כבדה יותר ועוד דברים. 8 קיבלה ממשק של סמארטפון, ואילו 10 היא תוכנת ריגול לכל דבר ולעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

להפך לא כבדה מספיק להתקדמות הטכנולוגית, גם XP SP3 וגם 7 SP1 הן בעלות אותו נפח של . יש איזה רצון כל הזמן להגביל את המשתמש ושכל המערכות יראו אותו הדבר.

פתח מערכת אחת ואחרת ערכות נושא שונות לגמרה נראה אחרת לגמרה: מצביעי עכבר אחרים שמופיעים גם במסך הפתיחה, צליל כאשר מופיע מסך הפתיחה, שומרי מסך אחרים, בחירת גופן צבעו וצבע של כל דבר אחר בחלון בהכי פשטות של ...

פתח 10 מה שונה? אולי הרקע בשולחן העבודה זהו.

כיאילו זאת ממש מגמה ממערכת למערכת:

@אורי  @אורי כרמי

https://hwzone.co.il/חלונות-10-תחת-זכוכית-מגדלת-סקירה-מקיפה-ל/

Screenshot_20160811-180535.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט מעולם לא היתה חברה חדשנית.

מעולם לא ניסתה להוביל ולהצטיין.

כל מה שהיא מנסה לעשות זה להחזיק את הבטן בפנים כדי לעבור עוד עונה של משמר המפרץ.

לעשות עוד ניתוח פלסטי כדי להעלים את הקמטים.

תסרוקת חדשה שמלה ונעליים כדי שיוכלו להחמיא לה.

זה שהיא למדה לדבר עברית זה פלא, למרות ששיחה קצרה איתה ואתה מבין שיש לה שכל של נעל.

אולגה? זאת את?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מת עליך @Art Tatum וואי, אני מגעיל אני יודע. וואי סליחה על הכל.

אני רוצה שתתן את דעתך על "הסוף של כבר לא רחוק" ואולי איך לשפר את המדריך ל S.M.A.R.T Hardisk שלי שיהיה יותר מובן.

כולם פה לא בכל הדיונים לא מבינים את מה שאני כותב.

אני לא מבין איך אתה לא מנהל של כל האתר לא רק של הפורום או תת פורום?

ציטוט של Art Tatum

מיקרוסופט מעולם לא היתה חברה חדשנית.

מעולם לא ניסתה להוביל ולהצטיין.

כל מה שהיא מנסה לעשות זה להחזיק את הבטן בפנים כדי לעבור עוד עונה של משמר המפרץ.

לעשות עוד ניתוח פלסטי כדי להעלים את הקמטים.

תסרוקת חדשה שמלה ונעליים כדי שיוכלו להחמיא לה.

זה שהיא למדה לדבר עברית זה פלא, למרות ששיחה קצרה איתה ואתה מבין שיש לה שכל של נעל.

אולגה? זאת את?

אתה צודק אם הייתה לי יכולת שיווק (שרלטנות) של ביל גייץ

(מכר ל מערכת ההפעלה לפני שהייתה לו בכלל מערכת ובגלל הלחץ הוא קנה את הזכויות של חיקוי של CP/M שיצר שכן דירה ליד אלכס שוהם (חבר ילדות שלי) באלבקריקי בניו מקסיקו בארצות הברית של אמריקה) 

הייתי כבר עושה מליונים ממערכת מותאמת לרכיבי החומרה העכשוויים עם עדכונים סדירים, במראה חדיש יותר: לוקח את כל המצביעים, האייקונים (המחשב שלי, סל מחזור, תקיות מסמכים, , מוסיקה, אלבומים...) בקיצור הכל ומוריד את השינון של הפיקסלים, עורך את המוסיקה לאיכות 192kHz 24bit...

איך היא רוצה גיימינג מתקדם עם Diret X ועם עיצוב של מערכת החומרה, ללא עיצוב של המערכת עצמה. היא סותרת את עצמה.

אני במקום הייתי עולה על ההזדמנות הזאת.

די צריך לעשות משהו נגד המונופול הזה.

בעניין השפה אני חושב שהיא המציאה הרבה מונכים בעברית ממערכת 95 כלומר כמעט 97 בעברית ועד היום.

בסדר. זאת אולגה האילגת, זאת אני. מי שם?

מי קורה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@dor123

ציטוט של dor123

נראה לי שהוא מתכוון לכך שמאז חלונות XP, חלונות הופכת למערכת הפעלה גרועה, כבדה ומסובכת יותר לשימוש. בחלונות XP הפכו את הממשק לתלת מימדי, בחלונות 7, עברו לממשק ה-AERO המסורבל (אף כי ניתן לבטל אותו), וביטלו כל אפשרות להפעיל תוכנות 16 ביט, והמערכת נהייתה כבדה יותר ועוד דברים. חלונות 8 קיבלה ממשק של סמארטפון, ואילו חלונות 10 היא תוכנת ריגול לכל דבר ולעניין.

אתה @dor123 יודע מי מנצח:

Big Show VS Rey Mysterio

הראשון גדול וחזק. השני קטן וחלש.

כן הצגה גדולה יותר כבד ואיתי.

אבל תראה מה דרישות המערכות ההפעלה במהלך השנים?

מה שהוא דרסתי לאומת דרישות של המשחקים גם של אלפית רקות (Microsoft) עם המשחק Quantum Break.

נו באמת הם כנראה רוצים שנישאר עם המערכת הישנה במחשב החדש ולא נדרג.

חוץ מתמיכה בחומרה חדשה, שבכל אופן הנהגים (Drivers) של אלפית רכות (Microsoft) פחות טובים מהנהגים המקוריים של חברות יצור הנהגים לאותה חומרה. כך אין סיבה ממש לשדרג.

ציטוט של djelectric

קראתי את ההודעה, ואז קראתי אותה שוב.

אמ... על מה מדובר פה שוב? ברצינות, לא הבנתי את הנקודה

יכול להיות שאתה טוען שמערכת ההפעלה חלונות 10 היא הרזה והדלה ביותר? כי המצב בפועל הוא בדיוק הפוך.

למה אתה  @djelectric מבלבל את @dor123 ?

הרבה יותר רזה לתקופתה עם דרישות מערכת של סומלי או אח של סבא שלי בשואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@djelectric

מה הבעיה לאלפית רקות או גוגליון או כל חברה אחרת ליצור רק 3 מערכות מחשב:

1. לשרתים

2. למשחקים ועריכת וידאו

3. למשרד

לא צריך יותר מה 3 האילה.

כאשר המערכת מספר 3 תהיה דומה למערכות שיש עכשיו ורק היא.

נכון שמערכת קלה משפיעה על ביצועי המשחק וביחוד משחקים מול שחקנים אחרים (...CSGO, BF1 וכל משחקי האסטרטגיה), נו אז ועורכי לא יקחו את המערכת כבדה יותר עם כל הפיצרים למשחקים ועריכת וידאו בגלל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

1_I_Dont_Want_to_Live_on_This_Planet_Any

אני לא בטוח אם אתה יושב מול המסך ונקרע עלינו מצחוק או שאתה רציני עם הגוגליון ואלפיות רקות שלך...

@shapin אתה מכיר משהיא שהייתה כתבת בין הייתר גם בחדשות בתל-אביב והיום ברשימת העבודה במפלגת המכנה הציוני. שמדברת בלשון נקבה כשהיא מתכוונת להביא דוגמה לתופעה באוכלוסיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@shapin למה להעליב אותי?

תתיכס למהות הדיון על מערכות בפעלה.

נגיד והיתה לי בעיה במקלדת עם אות או שניים שלא עובדת, גם אז הייתה מעליב אותי כי אתה לא מבין את הכתב?

קרה לי כבר את זה:

Screenshot_20160814-235502.png

Screenshot_20160814-235451.png

בקיצור תתיחס לדיון. הדיון הוא על דייטת הרזייה של מערכת ההפעלה חלונות 7 לאומת חלונות ועל ההתמדה באותו רזון של חוסר אפשרויות עיצוב למתתמש בכל מערכת חדשה ועל ההשלכות של הדייטת הרזון ואם לא הייתה דייטת זרון.

אשמח שענה על השאלה בתגובה הקודמת הקשורה למהות הדיון במקום זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל פעם שמיקרוסופט מוציאים חדשה הם עושים רשימת מטרות על פי סדר עדיפויות.

בעשרת העדיפויות הראשונות נמצא "שיפור היציבות".

בערך 2-3 מקומות אחרי "הוספת כלי ריגול מתקדמים חדשים", ו"החסרת פונקציות בסיסיות על מנת למכור מוצרים שיספקו אותם".

יש תוכנות כמו TALISMAN DESKTOP ואחרות שניסו לפתח ממשקים גראפים אחרים לוינדוס, ומצאו עם הזמן איך לעשות זאת למרות חוסר היעילות והקשיים שמיקרוסופט הערימו.

מזל שמיקרוסופט הכניסו לעשיריה הפותחת ברשימת העדיפויות את: "לדפוק את מפתחי הממשקים הגראפים ולוודא שהתוכנה שלהם לא תוכל לעבוד עם גרסאות וינדוס חדשות".

זה לא שלמיקרוסופט אין חזון.

יש להם חזון רזון.

למה להם לפתח את הוינדוס כדי לענות על צרכי המשתמשים?

באותו הזמן הם יכולים להוסיף עוד כלי ריגול או משחק סוליאטר שעולה 20$ לשנה בחנות.

כשיהיה לך בנק אז תעשה מה שאתה רוצה.

עד אז תקבל את מה שהבנקים הקיימים מכתיבים לך.

אתה תראה שכשיהיה לך בנק תעשה אותו דבר כמוהם.

כי כולם בני זונות.

מה... לא?

(כך אמר לי הבנקאי שלי ברמת העיקרון, דקה לפני שקרא לי קומוניסט מבלי שיש לכך שמץ של אמת).

גם כשדיברתי על החובה של משרד התקשורת ומונופולים השולטים בשוק התקשורת לדאוג לעשות שימוש ראוי למען הציבור בתשתיות שהקימו למענם, ולדאוג לקידמה ותחרות שתעודד זאת, קראו לי קומוניסט.

אמרו לי: תגייס 2 מיליארד דולר, תשקיע בתשתית יקרה תוך כדי שילוש העלויות ועיכובים של 20 שנה בקבלת אישורים נחוצים, תוך כדי הפרע לציבור ונזק של 100 מיליארד למשק הישראלי, ואז תפסיד אותם במלחמת שחיקה יקרה שיעשו מולך המונופולים הישנים שמוכנים גם להפסיד כדי לחסל אותך, ואז תקבע מה יתרחש פה במדינה בתחום התקשורת....

אאאאאאא........

[בסרקזם והבעת חוסר אמון מוחלטת]כןןןןןןןןןן........

ויוה תחרות "חופשית"?

יחי הקפיטליזם?

זו התוצאה של מונופוליזם.

של קוד סגור.

של שוק סגור.

אילו תכונות חיוביות אתה מצפה שיתקיימו ביחסים חד צדדים?

ביחסים שמושתתים על כוחנות דורסנית וכפיה?

מאז הוינדוס הראשון ועד היום לא השכילו להכניס פונקציה פשוטה(שאפשר לתכנת תוך שעה), שתצרף פעולות העתקה ידניות של משתמש(או תוכנות שמבקשות לעשות בפונקציה שימוש) לרשימה לינארית התבצע אותן אחת אחרי השניה במקום בבת אחת, כדי למנוע פרגמנטציה והאטה אקפוננציאלית(מול מספר פעולות מקבילות) על הרדיסקים מכאנים בפעולות כתיבה/קריאה מ/אל כונן מ/אל אותו הכונן.

זה משהו שכל חשב שצריך היה להיות מובנה בוינדוס כבר 20 שנה לפחות.

מיליוני אנשים(מינימום) הבינו והגיעו בדיוק לאותה המסקנה.

זה לא שמיקרוסופט בחרו לא לכתוב את הפונקציה.

הם פשוט אטומים מדי בכדי לשמוע קולות שאינם של עצמם.

מה לעשות שזה לא הופיע במצגת של מנהל הפיתוח?

אתה באמת חושב שיש לו זמן להתעסק עם דברים פחות חשובים?

תפסיק לבלבל את המוח עם דברים כמו מצוקות דיור כשהדבר הכי חשוב זה הביטחון.

שום דבר לא חשוב כמו הביטחון, והביטחון הכי חשוב כל הזמן, ולכן אין זמן להתעסק עם שום דבר אחר.

ביבי חכם, תהיה כמו ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאשם בכל זה, זה הצרכנים שלא עוברים ללינוקס, זה מחולק לרובם שמפחדים משינוי שדווקא הם בדר"כ יסתפקו בלינוקס ומשתמשים מתקדמים יותר שלא עוברים ללינוקס כי תוכנות ייעודיות בהרבה תחומים לא בנימצא, שאין תמיכה. נוצר מצב של ביצה ותרנגולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. ואפילו נכון מאוד. למרות שקצט יצאתם מהנושא כמו שאני עושה הרבה פעמים, בטעות.

לכן יצרתי שוויון לייקים בגלל שזה לא בדיוק הנושא.

אתם מדברים על דברים ברומו של עולם.

אני דיברתי בעיקר על מערכות החדשות לאומת . נכון בלינוקס אין Direct X, במערכת הצלחתי לשים Direct X10, ואף Direct X11 זה גם נראה בפקודה dxdiag בהפעלה בהתחל וגם עובד בכל המשחקים. רק צריך כרטיס מסך תואם.

היתרון החשוב ב- זה SP4 עם תמיכה בכל החומרה שיצאה אחרי התאריך 1IX2014.

היום אפשר לעשות שילוש ולהשאר עם

מי שפוחד מווירוסים שלא יכנס לאתרים שלא מאושרים ע"י בראם כהן (להבדיל מהאתר שלי) ושלא יכנס לאתרים שנותנים סיראלים אלה רק פורומי סיריאלים ישראלים והכי חשוב ישכנס רק לאתרים כמו "החרמן" ואתרי פורנו על פלתפורמות: Wix, פלנט נענע, וואלה... ולא יגש לאתרי פורנו עולמיים או יחפש בגוגל.

יש עוד הרבה דרכים להמנע מוירוסים שלא אפרט כרגע.

אני בעיקר דיברתי על אפשרויות העיצוב והשמע בקלות של XP שכנראה נמצאות גם בלינוקס.

אם גוגל יצרו מערכת לינוקס בשם אנגרואיד הם יכולים ליצור מערכת גם למחשב האישי עם תמיכה מלאה ב Direct X אבל כפי שהמערכת שלהם נראת וירוסים בחנות שלהם אני לא אומר להיות אפל. אבל כבר לפחות Vaio's ו- lumia's יותר בטוחים ממנו. אני קורא לכולם להפסיק לקנות מערכות חדשות או לשדרג חינם מ-7 או 8 את מערכת ההפעלה החדשה ביותר ולעבור לחלונות XP SP4 With Direct X 11 אין יותר טוב מזה אני עכשיו יצור קובץ התקנת מערכת מותאמת אישית את זה עם קראק. אין מערכת יותר טובה מזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7, 8, 8.1, 10 הרבה יותר טובות מ-.

ניצול טוב יותר של החומרה (אין מה לעשות ממש לא מצטיינת בזה).

לזה צריך להוסיף תמיכה ב-DX עדכניים, נוח יותר (סובייקטיבי, ועדיין קשה לטעון אחרת) ואפשרויות (הגדרות ותפריטים) שמתאימות לתקופתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...