מה הסיכוי ש VULKAN יהפוך לסטאנדארט לדעתכם - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיכוי ש VULKAN יהפוך לסטאנדארט לדעתכם

Yoram_gini

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

NVIDIA לא חלשה בתחום, היא חלשה בדום.

הגיע הזמן להפסיק להתיחס למקרים בודדים ולזרוק אותם על השוק כולו.

DX12 אותו דבר.

"AMD חזקה מאוד ב-DX12". לא, היא חזקה במשחקים (נטולי תקציב פיתוח לרוב) שקיבלו חיזוק מ- (כלכלי, פיתוחי) כדי שיקנו את המשחק שלהם, או בכלל ידעו על קיומו. ASHES הוא דוגמא נהדרת לכך. מי משחק פה ASHES? שיעלה תמונה מסטים, רוצה לראות כמה הוא השקיע במשחק 10\10 הזה.

טומב ריידר הוא משחק DX12, ושם תנחשו מה, R5 240 לא חזק מ-GTX 1080

rottr_2560_1440.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל את מה שאתה אומר, כנראה ההבדל הוא באמת רק בDOOM.

למשל ב The Talos Principle רואים שגם NV מראים גיינים גדולים מהVULKAN לעומת OPENGL.

GTX980TI מראה 30% !! שיפור מ102FPS ל134FPS.

אז אני פשוט מניח שDOOM ספציפית הוא יותר ORIENTED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

זה ברור לגמרי שכרגע זה יראה יתרון לכרטיסי . אם זה יהיה סטנדרט ? אני לא חושב.

גם mantle שהיה חדש לגמרי ודיברו שזה הולך לכיוון כזה וכזה.. כמה משחקים כבר ראיתם מאז שעבדו עם זה

או שהראו יתרון מטורף שמצריך שיקול לקניית כרטיס מ ?

אני מחכה רק לדבר אחד שבשוק הזה יכול להיות משהו זעזוע מטורף.. וזה שחקן שלישי. קצת נאיבי אבל אולי

מתישהו.. ביום מן הימים.

הכי קרובים לזה מבחינת יכולת טכנולוגית ניסיון ופייפליין זה ו .

רוב הסיכויים שAPPLE ישארו בשבבים של המובייל.

ואינטל ילכו בעקבותיהם וימציאו שיחליף את האטום. ואולי גם שיחליך את האדרנו.

NVIDIA בנתה שם מאוד חזק, וגם ברמה הטכנולוגית, לחברה עם מעט ניסיון יהיה קשה לעמוד איתה יותר מ 5 סבבים. היא מנחיתה על המתחרות שלה פיצ'רים וביצועי שקשה מאוד להגיע אליהם. 

הסיכוי היחידי שתראה שחקן שלישי זה אם חברה גדולה מאוד כמו ירימו מחלקה שכל המטרה שלה לייצר כרטיס מסך עם 12 ליבות או משו שיודע להתמודד עם (שצריך לרנדר 4 פעמים), וכבר המוצר הראשון שלה יהיה שובר שוק, ואז אולי תראה כניסה כלשהיא. לא תראה חברה נכנסת ראש בראש עם על מוצר שדומה למה שכרגע קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yoram_gini

הכי קרובים לזה מבחינת יכולת טכנולוגית ניסיון ופייפליין זה Apple ו .

רוב הסיכויים שAPPLE ישארו בשבבים של המובייל.

ואינטל ילכו בעקבותיהם וימציאו שבב שיחליף את האטום. ואולי גם שיחליך את האדרנו.

NVIDIA בנתה שם מאוד חזק, וגם ברמה הטכנולוגית, לחברה עם מעט ניסיון יהיה קשה לעמוד איתה יותר מ 5 סבבים. היא מנחיתה על המתחרות שלה פיצ'רים וביצועי שקשה מאוד להגיע אליהם. 

הסיכוי היחידי שתראה שחקן שלישי זה אם חברה גדולה מאוד כמו IBM ירימו מחלקה שכל המטרה שלה לייצר כרטיס מסך עם 12 ליבות או משו שיודע להתמודד עם VR (שצריך לרנדר 4 פעמים), וכבר המוצר הראשון שלה יהיה שובר שוק, ואז אולי תראה כניסה כלשהיא. לא תראה חברה נכנסת ראש בראש עם אנוידיה על מוצר שדומה למה שכרגע קיים.

לדעתי לא נראה שחקן שלישי בשוק כרטיסי המסך לצד NVIDIA ו-. אפילו חברה ענקית כמו INTEL לא תכנס לשוק כי הם יודעים שאם הם יחליטו להכנס, יש להם בערך 15 שנה של מחקר ופיתוח להשלים ובנוסף השוק הוא קטן מאוד (4 מיליארד דולר בערך) לעומת שוק המעבדים ש-INTEL נמצאת בו. וגם אם הם יצליחו להדביק פערים עם NVIDIA ו- אחרי כמה שנים של וכמה מיליארדים של הוצאות, כמה מהשוק של ה-4 מיליארד הזה הם יתפסו? 30% גג? לא שווה להם את ההשקעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שTOMB RAIDER יהיה לטובת NVIDIA זה כמו להגיד שBATTLEFIELD 4 היה לטובת ....

בפערים בהבדלים של 30 FPS ויותר על כרטיסים שמבחינה ביצועית שווים זה פשוט בגלל העדפה של החברה המפתחת לטובת NVIDIA או .

קצת מעצבן שמי שמשלם על זה הם משתמשים של חברה אחרת בלי שום סיבה מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנועים הגדולים בעולם הם אלו שיחליטו. נראה איך יוניטי ואנריל יחליטו להתמודד עם המצב. נכון לעכשיו יש מוכנות ויש מענה חיובי, אבל משהו מספר לי שבכל זאת רוב הכותרים ורוב האולפנים שירצו לפתח יעשו זאת ב-DX12 על פני וולקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

המנועים הגדולים בעולם הם אלו שיחליטו. נראה איך יוניטי ואנריל יחליטו להתמודד עם המצב. נכון לעכשיו יש מוכנות ויש מענה חיובי, אבל משהו מספר לי שבכל זאת רוב הכותרים ורוב האולפנים שירצו לפתח יעשו זאת ב-DX12 על פני וולקן.

זה מה שהראש אומר. הלוואי ויהיו עוד ועוד אופציות בשוק הזה. חלק מהמשחקים הכי טובים שאי פעם שיחקתי הגיעו מחברות

קטנות שנעלמו לחלוטין, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

unreal זה אחד המנועים הראשונים שתומכים ב vulkan

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...