השקות הכרטיסים החדשות כבר התחילו שרשרת הורדת מחירים בקיימים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקות הכרטיסים החדשות כבר התחילו שרשרת הורדת מחירים בקיימים

nec_000

Recommended Posts

החדשות מהשבוע האחרון בדבר השקת ה- RX480 אוטוטו כבר ב- 29.6.2016 ובמחיר מאד זול של רק 230$ לגרסת ה- 8GB (200$ לגרסת 4GB)

כאשר הביצועים כבר ידועים והם מאזור חיוג  R9-390 / GTX980, כבר גררו הוזלות ענק (למשל) בסדרת ה- 970 שמושפעת מכך במישרין.

**אני בטוח שאם אבדוק, אז גם כרטיסים נוספים מדגמים אחרים בסגמנט יראו את אותו הדבר.

הנה מחירים עדכניים להיום מ- , רק 189$ אחרי rebate .

משמע שרק הדיבורים על ההשקה כבר עשו את שלהם בשוק הבינלאומי.

ורק אצלנו בישראל מדינת עולם שלישי, הכל מעוות - לוקח זמן מה עד שמתיישרים פה, ואפשר - שכן הצרכן הישראלי אינו ממען להיות

מלומד או מעודכן בתחום כפי שצריך, ורק הוא צרכן מספיק טיפש כנראה, המוכן לשלם על כרטיסים שכאלו בחנויות את המחיר הישן,

זה שמבוסס עדיין על 330$ מחודש שעבר...

970 new.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000 אתה מודע לזה שלא מדובר על rebate, כן?

זאת הצעה שיווקית למי שמוכן להרשם לכרטיס אשראי של AMEX....

כמעט כל כרטיסי ה970 עדיין נמכרים באתר ב$300+

כמה תלונות כבר אפשר לקרוא פה בפורום על הנושא הזה? נמאס לי מהגישה הישראלית הטיפוסית שתמיד כולם מנסים לדפוק אותנו וחס וחלילה שנצא פראיירים.

נראה כאילו הרבה מעוותים את המציאות בשביל להתאים אותה לראייתם שרק דופקים אותנו פה בארץ, ושהדשא של השכן הרבה יותר ירוק.

אני לא טוען שהספקים והחנויות פה בארץ הם צדיקים שמפסידים כסף על כל מכירה, אבל חלאס חברה, קצת פרספקטיבה. אנחנו מדינה קטנה ועלובה (מבחינת שוק המחשבים) במזרח התיכון. אני חושב שהשוואות מחיר ביננו לבין המחיר בחנויות בארה"ב לפני מסים הוא לא הכי הגיוני. מציע לכם להסתכל על מחירים במדינות טיפה יותר דומות לנו בגודל ובמיקום הגיאוגרפי בשביל לקבל תמונת מצב טיפה יותר ריאלית לגבי המחירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר שלהם,

ראה הרבה מאד כרטיסי 970 ללא כל rebate  באזור 250$

ועם rebate אמיתי כמו שבקשת, בגובה 30$ מה שמוריד את המחיר לאזור 220$

למשל עבור דגם של ב- 219$

*זאת אם אינך רוצה כרטיס amex ולהנות מ 189$ עבור ה שבמודעה הראשונה מעלה כן.

אגב מחירו ללא amex עומד על 239$ ....

אז הדוגמא שלך ל- 300$ פלוס, כבר מזמן שאינה תופסת. אל תטעה את הקורא, מר מנסה להפטר מהכרטיס

המשומש שלו מדגם 970 (או סתם סוחר ישראלי במסווה...)970 new.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

כנס לאתר שלהם, ראה הרבה מאד כרטיסי 970 ללא כל rebate באזור 230-240$ (אם זה מה שמשנה לך כל כך...)

אז הדוגמא שלך ל- 300$ פלוס, כבר מזמן מזמן שאינה תופסת. אל תטעה את הקורא

יש בדיוק כרטיס אחד בטווח שציינת, והוא עולה 240. חוץ ממנו יש אחד במחיר 250 דולר, שניים ב270, אחד ב290, וכל השאר (20+) נמכרים ב$300+

אז מי בדיוק מטעה את הקורא פה, אני או אתה, @nec_000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי דוגמא ל- 3 כרטיסים משם:

הכי זול ללא amex עולה 219$ ממותג ,

אחריו בתור שני דגמים, שניהם ב- 239$ בלי amex,

של zotac, ושל נוסף.

אזי מהי בעייתך לרכוש אחד מהם ?  לא מובן לנו.

מה שכן עושה רושם, שהנך צרכן נבון:

אתה בכוונה לא תרכוש אחד מהשלושה הללו (אגב יש עוד - לא נכנסו כולם ב- snapshot)

ואתה תלך לחפש לעצמך דגם שטרם הספיקו לעדכן לו מחיר, ותשלם עליו 330$. תהנה...

אבל אז אני עושה אחד ועוד אחד בשכל שלי, וזה מה שיוצא (אולי השכל שלי עקום, ואולי לא):

ראשית אני חוקר את היוזר שעימו אתה כותב בשרשור זה, alont, ומגלה שפתחת אותו ממש לא מזמן,

ליתר דיוק לפני כמה ימים, ומה היתה המודעה הראשונה שענית לה:

"בשרשור על רכישה קבוצתית ושם הגבת כפי שהגבת...."

ואז אני משלב מה שקורה פה בתגובתך אלי, ולא מובן מה פשר המלחמה הזו על כלום. כנגד צרכן ?

כנגד כותב פורום שמראה מה הולך מעבר לים כדי לקבל פרספקטיבה ביחס למה שקורה כאן ?

האם במטרה לשכנע אותנו שהמחיר עדיין נותר על כנו 330$ ,  ולכן כדאי לנו לשלם בארץ 1500-1600 ש"ח (לכם) החנויות ?

תודה, אבל לא תודה. המסר שלך ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

כנס לאתר שלהם,

ראה הרבה מאד כרטיסי 970 ללא כל rebate  באזור 250$

ועם rebate אמיתי כמו שבקשת, בגובה 30$ מה שמוריד את המחיר לאזור 220$

יש בדיוק 3 כרטיסים שמתחת ל250 דולר אחרי הrebate, מתוך מעל ל20. ממש "הרבה מאוד".

יש לי כרטיס gtx 670 שקניתי לפני 3 וחצי שנים, ואני לא סוחר במסווה. היוזר שלי פה קיים משנת 2008 ואני משתמש בו בכל הפורומים שאני חבר בהם. חיפוש פשוט בגוגל של היוזר שלי היה מגלה את זה בקלות.

תמשיך להפיץ שקרים ותמשיך להניח מה שאתה רוצה לגבי, לי לא אכפת.

אגב, שים לב שלא התייחסת לנקודה העיקרית שלי בכלל בנוגע לעובדה שאתה משווה ביננו לבין שוק ארה"ב במקום להשוות לשווקים טיפה יותר דומים לשלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה מצפה שבחדר חקירות יקרה, שהגנב יודה באשמתו ?

אתה מכיר מורשע (כולל ראש ממשלה ונשיא) שהודו באשמתם אפילו לאחר הרשעתם ? 

כי גם אנחנו לא.

אתה סוחר בעבוע, אך לא אינטילגנט מספיק כדי שלא להתפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

יש בדיוק 3 כרטיסים שמתחת ל250 דולר אחרי הrebate, מתוך מעל ל20. ממש "הרבה מאוד".

יש לי כרטיס gtx 670 שקניתי לפני 3 וחצי שנים, ואני לא סוחר במסווה. היוזר שלי פה קיים משנת 2008 ואני משתמש בו בכל הפורומים שאני חבר בהם. חיפוש פשוט בגוגל של היוזר שלי היה מגלה את זה בקלות.

תמשיך להפיץ שקרים ותמשיך להניח מה שאתה רוצה לגבי, לי לא אכפת.

אגב, שים לב שלא התייחסת לנקודה העיקרית שלי בכלל בנוגע לעובדה שאתה משווה ביננו לבין שוק ארה"ב במקום להשוות לשווקים טיפה יותר דומים לשלנו...

אתה טועה, המחיר הוא לפני ה- rebate.

rebate.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל רק שהכרטיסים במחירים האלו זה דגמים "נחותים", ולא הדגמים שנחשבים לטובים.. אם תעברו על גרסאות ה-OC הפופולאריות, כמו הG1 תראו שהכרטיס נמכר ב299$ ובאזור.. אחרי Rebates, יש גרסאות של ZOTAC שעולות 330 דולר וצפונה.. אף אחד לא ירצה לקנות כרטיס עם קירור זבל כמו הTurbo הזה של ... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב @nec_000, לא האמנתי שזה יקרה, אבל התחלתי לראות כרטיסי GTX970 ב700 ש"ח ביד-2.

המוכר כותב שזה בגלל השקת הRX480.

WTF

נראה כי אם החנויות לא יורידו את המחירי הGTX970 על מנת לחסל מלאי, המוכרים ביד-2 יעשו זאת היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הודעה מפוברקת של NEC בשביל קמפיין התעמולה שלו להורדת מחירי ה-970. אל תתייחס...

ציטוט של nec_000

אתה יודע מה, אני הולך לעשות תרגיל. אני הולך לפרסם עוד מעט מודעה שכזו בלוחות (מודעה מפוברקת כמובן)

במחיר 600 ש"ח. היא תנוסח: לרגל השקת RX480 בתאריך 29.6.2016 - כרטיס מקביל ל 970 ובמחיר 1000 ש"ח

ב- KSP, אני מציע הזדמנת למהירי החלטה לרכוש ב- 600 ש"ח את GTX970 המשומש שלי.

מעניין לראות מה יקרה תוך כמה ימים ליתר המציעים. אם לא יהיה מעניין, אז לפחות משעשע...

הזוי.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם חיי בסרט, מן הסתם שגם רוב האדיוטים שמוכרים את ה970 מעל ל1000-1200, וזה שמוכר ב1800 כרטיס רפרנס (אולי בגלל שה970 כמעט ולא יוצר בגרסה הזאת.. ענארף), אבל גם NEC הזה.. משהו איתו... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...