הסנדלר הולך יחף - EVGE GTX980 SC VS MSI GTX980 Gaming - נרכש - עדכון בעמוד 3 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסנדלר הולך יחף - EVGE GTX980 SC VS MSI GTX980 Gaming - נרכש - עדכון בעמוד 3

Guarding angel

Recommended Posts

ציטוט של Nand

ה-BACKPLATE זה סתם קישוט, לא באמת פקטור בקנייה של כרטיס מסך חדש.

לא בהכרח נכון. יש אנשים שעבורם זו נק' מכירה, "על טעם ועל ריח וכל השטויות מסביב..."

מבחינת פיזור חום, לא נראה לי שכזה משמעותי כאשר הקירור שמותקן על הכרטיס אמור לעשות את כל העבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DimRah

לא בהכרח נכון. יש אנשים שעבורם זו נק' מכירה, "על טעם ועל ריח וכל השטויות מסביב..."

מבחינת פיזור חום, לא נראה לי שכזה משמעותי כאשר הקירור שמותקן על הכרטיס אמור לעשות את כל העבודה...

הכוונה שלי הייתה שמבחינת ההשפעה בפועל היא לא קיימת, זה יותר קישוט מאשר סיוע בפיזור החום. ומכאן שלדעתי זה לא פקטור, זה בסך הכל משדר יוקרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס כבר נמכר - מה שמשאיר אותי עם הרכישה המדוברת.

אם תניחו את הכל בצד לרגע מה עדיף בתכלס:

MSI GTX 980 עם אחריות בישראל לעוד שנתיים ב-1450

או

EVGA SC ASC 2.0 עם אחריות בינלאומית עד נובמבר 17 ב-1400

אני הולך לבצע די גדול לכרטיס שארכוש לכן זהו גם פקטור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שמהרת למכור.  

שדרוג מ 290 ל- 980 זה לא שדרוג, זה די עמידה במקום. במיוחד של- 980 יש רק 4GB .

כרטיס 980 מבחינת אורך חיים קדימה בהתייחס למחיר המופקע שמבקשים עליו (1400 ש"ח מאיפה ההפלצה הזו הגיע)

כאשר הסטנדרט מתחיל היום להיות 8GB, מעמיד בסימן שאלה גדול את ההימור עליו לאורך זמן. לדעתי כבר תוך שנה יתחיל להראות סימני זקנה.

אין (לי) ספק גם שלא תחוש בשום שיפור ראלי.  אולי שיפור פסיכולוגי שמבוסס על "אמונה", רק כי יש לך מתחת למכסה המנוע "משהו אחר".

היה מוטב להמתין עד אמצע יולי ולהצטייד (אם בכלל) ב- 480 החדש ב- 1200 שח, שייתן ביצועים טיפה טובים יותר, אם כי גם זה לא ממש שדרוג,

שכן עוד 10 אחוז שיפור שוב - זה עמידה במקום. על פחות מ 50% שפור בצועים (אני גורס 100% אבל עזוב אותי לרגע) אין מה לבזבז זמן או אנרגיה,

למעט אם מקבלים איזו עסקה סיבובית סופר אטרקטיבית, כזו שבה נפתרים מהכרטיס הישן באותה עת,

ואשר מצדיקה את השדרוג מהטעם הזה לפחות (הפרש נמוך להוספה).

בוא נראה:

כמה הצלחת לחלץ על ה- 290, נגיד 700 ש"ח, אולי 800 בדוחק ?  וכמה תדרש לשלם על 980 - 1400 ש"ח ?

זו תוספת של סביבות 700 ש"ח ששמת פה על כלום אחד גדול. וגם אם היה ראוי להוסיף כסף ולשדרג בעסקה סיבובית,

סכום שיהיה הולם לתוספת הזניחה הזו בבצועים, היית צריך להוסיף אולי 100-150 שח (ביום טוב עם רוח גבית).

מסקנה: הפזיזות מן השטן. כולם אומרים לך פה בשרשור פה אחד -> לא לעשות את הצעד. אך לא עושה רושם שממש הקשבת.

אז מדוע שאלת ?  רק כדי לשמוע מישהו נוסף מצדיק את המהלך ? כדי שתישן טוב בלילה ? 

בחזרה לשאלתך, בדומה להמלצת dj האלקטרוני, קח כרטיס עם אחריות מקומית, היא שווה לא מעט כסף.

אחריות בין לאומית מבחינה פרקטית שווה כלום. על אחת כמה וכמה אם הפער הוא כולה 50 ש"ח בין שתי החלופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס נרכש ב-1100שח - אגב בעוד כשנה הכרטיס יעבור למחשב מותאם לSOLIDWORK שאבנה לאשתי.

וארכוש לי את אחד מהדגמים שימכרו ביד2 - אין לי טעם לקנות כרטיס חדש כעת.

האחריות של כה גרועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^  לפחות המתקת קצת את גובה המכה, והצלחת לחלץ הכרטיס ב- 1100 ש"ח. גם זה משהו.

לגבי אחריות בין לאומית, אינני מכיר ספציפית את , אך נסיון עבר ולא מעט שערות לבנות על ראשי מלמד,

שברגע שמתחילים להתעסק עם משלוח כרטיסים לחו"ל על כל הבירוקרטיה שנצרכת לשם כך, מול דואר,

משלוח, רשויות מס, והשד יודע מה עוד... זה די ברור שזה לא עניין של מה בכך. לך גם תשלח כרטיס ותמתין לו

בחזרה זמן רב עד שיחזור, אם יחזור שלם ותקין...  *גם הזמן שלך וההתעסקות עולים כסף.

לא פרקטי בעליל.

מבחינתי ולטעמי האישית, אחריות בין לאומית במקרה דנן מבחינה פרקטית, שווה (כמעט) כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...