ת'רד המלצת מסעדות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המלצת מסעדות

אורח G.I.JO

Recommended Posts

כל מיש שמעוניין לשתף אותנו בחוויות שלו ממסעדות ברחבי הארץ שיוסיף את שלו

וראיתי שיש לאנשים פה קצת ידע אז זה טוב

אני אוסיף:הצ'יפס רחוב לסקוב בתל אביב[ממש קרוב לקניון עזריאלי] 32 ש"ח לצלחת שכוללת עוף כל חלק ממנו שבא לכם[כמעט כל]לבחירה מנת צד 1:צ'יפס\פירס\אורז תוספת 2:סלט פירה אורז וכו.

יש להם שמה אחלה גזוז!

פיצה אנונימית[לא זוכר תשם,נמצאת ברחוב שטמפר בפתח תקווה ליד ליד הזגג המוזר הזה שקניתי ממנו תחלון למחשב\שווארמה מוקפצת[או ש"מ,איך שהם לא קוראים לזה :P]

10 שקל מגש אישי דיי גדול

סיפק אותי! :jump1:

שתפו איתי פעולה זה יכול להיות אחלה ת'רד ;D

אני מדבר פה על כל דוכן, מסעדה, הומלס שמוכר מלאבי שיש בעולם הזה!

אהה כן יש את עובד שמוכר סביח בגיבעתיים ברחוב כצנלסון.

האיש סנסציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מדבר פה על מסעדות או סתם דוחניי אוכל וקיוסקים כי יש קצת הבדל (יש גם בתי קפה ועוד כל מיני)

אני אוהב את צ'ימיצ'אנגה ויש אחת ליד מגדיי תל אביב ניראה לי וויט הול או משו כזה

דרך אגב בשביל זה יש מדריך מישלן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באבוגוש (בדרך לירושליים) את הפלפל הכי טוב שקיים בארץ! אני יברר את השם היום וישים בפורום.

אני מדבר ברצינות זה פשוט מדהים הוא ממש רך מבפנים אבל פריך כזה בקיצור זה פשוט הכ טוב שיש וגם מסעדה נחמדה דיי קטנה (איזה 6 שולחנות) אז אני יברר את השם ויגיד לכם ואם אתם בדרך לירושליים אז לא לפספס את התענוג הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקס פלייס, ת"א, על חוף הים, ליד השגרירות האמריקאית. עשר של מקום! חיה אחרי 10 בערב, מלצריות פצצות,

אוכל טעייייייייייייים ובכלל בכלל לא יקר שכולל פיצות, המבורגרים שמכינים אותם במקום ולא איזו חרטא סוליית נעל קפואה

שמטכנים, סלטים מכל הסוגים, sloppy Joe sandwiches, כנפיים ממש ממש טעימות על האש, קוקטיילים מכל הסוגים

1+1 עד 9 בערב, בירות איריות, הולנדיות, גרמניות ומקומיות (מומלץ - ויינשטפאנר) ועכשיו הם מגישים גם עוגות בכל הגדלים

והטעמים, ממש כמו ביוטבטה! מחירים מאד סבירים, גם דמי הכיס שלכם יוכלו לכסות ארוחה.

מוליס' (Molly's), פאב אירי, דקה מהשגרירות האמריקאית, עם אירית שקטה, מאכלים איריים בעיקר אבל הם גם

חוטאים עם המבורגרים ממש טעימים והצ'יפס - פשוט להשתגע. מנה שאמליץ עליה - shepherds pie. מעין קערית מרק

עם בשר קצוץ (פארש) שטוגן עם בצל קצוץ, רוטב עגבניות, גזרים ושאר ירקות שמעליו מושטח פירה תפ"א ואת כל האנדרלמוסיה

הזאת הם אופים בתנור. ממש טעים... הבעיה היא ששם לא הכי זול, סביר אבל לא זול, בד"כ נורא עמוס וקשה למצוא מקום לשבת,

אבל שם לא תמצאו ערסים ואנשים שיהרסו לך את הערב, אתם יכולים לשבת ולדמיין שאתם באמת בפאב אירי איפשהו אי שם כי

רוב המבקרים שם הם תיירים או עובדים מהשגרירויות השונות באיזור.

עוד איזו מסעדה בשכונת בת-גלים בחיפה, דקה הליכה מבסיס ההדרכה של חיל הים ששיכת לאיזה בחור ערבי אבל מה, זה ממש לא

מה שתצפו לו. מבפנים הכל מעוצב ומשופץ כ"כ יפה שהזכיר לי מסעדה שהייתי בה בגרמניה, הכל נקי ויפה ככה. עוד לפני שאתה

מזמין מביאים לך מתאבנים מכל מיני סוגים שרק מהם לא ישאר לך מקום לעיקרית ויש להם פיתות חבל על הזמן שהם מכינים במקום.

המסעדה כעקרון מסעדת דגים אבל יש שם גם מבחר עשיר של בשרים שזה גם פרגיות, שיפודים, קבבים וכו'. אני אישית החלטתי ללכת

לשם אחרי טקס סיום קורס ולאכול לובסטר. לובסטר אדמדם ונחמד במשקל של כ-2 קילו. טעים אבל הם הגזימו עם הלימון... ההורים

שלי אכלו שם פרגיות וגד כלשהו, יקר כזה, גנבתי להם ביס והיה ממש טוב.

המחירים מאד סבירים, בשביל מסעדה דוגרי, הם אפילו זולים. השירות חם ואדיב והאוכל נורא טעים ואף פעם לא עמוס שם. מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאפאגיו, ת"א (ליד רחוב קרילבך/מקביל לחשמונאים)

אכול כפי יכולתך של בשר בלבד (80 שקל ~ + 10 שקל להופעת קפואירה שיש מידי פעם).

הבשר פשוט אדיר, כל סוגי הבשר שרק תחשבו עליהם, רק לאכול עד שתתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיצה אנונימית[לא זוכר תשם,נמצאת ברחוב שטמפר בפתח תקווה ליד ליד הזגג המוזר הזה שקניתי ממנו תחלון למחשב\שווארמה מוקפצת[או ש"מ,איך שהם לא קוראים לזה :P]

10 שקל מגש אישי דיי גדול

סיפק אותי! :jump1:

הפיצה הזאת קוראים לה פיצה מלאבס וזה מול מה שהיה פעם הבית שלי. אכלתי שם לא מזמן ובאמת לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באבוגוש (בדרך לירושליים) את הפלפל הכי טוב שקיים בארץ! אני יברר את השם היום וישים בפורום.

אני מדבר ברצינות זה פשוט מדהים הוא ממש רך מבפנים אבל פריך כזה בקיצור זה פשוט הכ טוב שיש וגם מסעדה נחמדה דיי קטנה (איזה 6 שולחנות) אז אני יברר את השם ויגיד לכם ואם אתם בדרך לירושליים אז לא לפספס את התענוג הזה!

טוב אז אני אמשיך :

פלאפל : לכול מי שגר או מכיר את ראשון לציון טוב יודע וסיבר להניח מכיר את הפלאפל בפינה של מוהליבר ורוטשילד ששם יש את הפלאפל והטחינה שאפשר לאכול בלי סוף כי זה כ"כ טעים (12 ש"ח מנה 6 לחצי מנה) זה בבקתה חומה עם דלתות ירוקות והוא לא תמיד פתוחה אבל רוב הזמן כן ובכר"כ היא כבר סוגרת ב 13:30 אז מומלץ להגיע לפני .

ושתדעו שהיא לא כמו שאר המקומות אצלה החומרים מוגבלים כי היא מכינה לפי כמות ואם נגמר -> נבוא מחר!!!!!!

המבורגרים : המסעדות "אגאדיר" שם יש את המבורגרים "קצת" יקרים אבל דיי טובים ויחסים כול המסעדה עצמה יקרה

המקום השני הוא מסעדות "ניו-יורק ניו-יורק" באילת ששם יש המבורגר שלדעתי יפיל אותכם מהכיסא!!!!!

אפרופו אילת מי שאוהב בשרים מאוד שילך למסעדת שקוראים לה "קאזה דו ברזיל" ושם יאכיל בשרים בסגנון ארגנטינאי מטורף!!

לכול אוהבי הקבב והאוכל הבולגרי שיילכו למסעדת "סופיה" ביפו מול מכבי יפו ושיאכל שם את הקבב החריף!!!(תביאו לי !! :D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאפגיו היה נחמד אכלתי שמה פעם.

אני אשים פה מסעדות יקרות כי זה מה שאני ממש זוכר לטובה:

"ין -יאנג" המסעדה של אהרוני מסעדה סינית כלללללללללל כךךךךךךךךך מזדייינת [בצורה הטובה] ברחוב אחד העם בת"א,יקר אני לא אגיד אבל מי שיאכל לא יתאכזב עליי.

[קחו תעוף בערמונים ][אם היה פה סמיילי של תלמה כזה זה היה מתאים]

שמעע משהו מצחיק שקרה לי,הייתה שמה וראיתי מלחיה כזאתי עם חור אחד עכשיו רציתי לבדוק עם זה מלק או סוכר או פלפל

זה היה סוי סואוס

פאקינג רוטב סויה!

מאזטי ברמת החייל בת"א לא קשה למצוא,פאסטות סטייקים כל טוב הארץ

טוקטוק גם כן מילימטר ממאזטי מסעדה תאילנדית מעולה,יש שמה מין מרק בחלב קוקוס כזה משהו ממש ממש טוב!

גלידה מסטיק ברמת גן,ברחוב ז'בוטינסקי.

משהו חזק תטעמו את האפרסק!

וואלה פיצה מלאבס צודקת...

אהה שכחתי לגמרי מצנובר בתל אביב יש שמה כמה דברים טובים וחומוס פול מעולההההההההההההההההההה

יש שמה גם לימונדה מרימון

הייתי שמה לפני כמה ימים ולאכול את זה עם מצה זה כזה ביזבוז :'(

ועכשיו שהזכרתם אכלתי כמה פעמים באגדיר המבורגר עם חביתה

ואני זוכר שהיו גם פטריות פורטבלו ענקיות כאלה גם היה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אולי זה לא רלוונטי, כי המסעדה הבאה נסגרה, אבל לא כל יום

יום (או כל שנה, או כל 15 :P) יוצא לאכול במסעדה שכזו.

מסעדת "קרן" בת"א, מחיר לאדם - 150-200 שקל.

האוכל והאווירה, ברמה שפשוט לא ניתן לתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכרת איפה בדיוק, בת"א, ליד יפו שם, מסעדה שקוראים לה The Brew House, הם עושים בירה משלהם, והיא ממש טובה ואני מדברת מנסיון אחרי סיבוב בכפרים שם בבוואריה וטעמתי בירה מכל כפר וכל יריד. בירה שחורה, אדומה ולבנה. משהו סוף הדרך. חוצמזה יש להם תפריט עשיר של בשרים, דגים, עופות ומאכלי ים. יש שם אפילו בשר יען לפי מה שידוע לי, תפריט דיי אקזוטי. דיי יקר אבל לא עד כדי זעקת שמיים. מה אכלתי שם ואהבתי? מעין מתאבן שהוא מעין מגדל של בייבי קלמרי מטוגנים ובצק עלים כמו של אגרול קריספי ורוטב חמוץ מתוק או טריאקי או מה שזה לא היה. מה עוד, אכלתי שרימפס מטוגנים בחמאה, שום ויין לבן. 8 מתוך 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתם תחום הגילאים או הסגנון אבל יש מסעדה אלגנטית מצויינת ולא כל כך יקרה (חשבון ממוצע כ-160 ש"ח לזוג) באזור התעשיה נס-ציונה, "טוקופיה".

מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...