ת'רד המלצת מסעדות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המלצת מסעדות

אורח G.I.JO

Recommended Posts

אם הולכים לרמות של המסעדות של אור אז , רפאל במלון דן זה חזק!

תמוז בסוף אחד העם

בוקצ'יו גם בתל אבאב עם זכרוני אינו מהטל בי

מסעדות רגילו במחיר

הסוכה הלבנה שאני לא יודע אם זה עוד פתוח ביפו

בר- ים בת"א

יש כל כך הרבה מסעדות שאני לא זוכר

אני אשתדל לשים רק את מה שממש זכור לי לטובה

אה יש את אבו סאלח[איזו צפון] שזה גם נחמד אבל זה מסעדה סטנדרטית ככה גם פרגיות בת"א,אבו אל עבד ביפו ואין סוף אחרות...

מסעדת הבוקרים שפעם הלכתי לשמה אבל לא היה מקום אבל זה טוב שמעתי מאנשים..[גם בצפון]

אהה ויש גם מסעדה קטנה ופלצנית בשם ננוצ'קה שלדעתי ממש גרועה ביחס למחיר אבל אני לא חובב גדול של אוכל גרוזיני.

מה שכן בכניסה למסעדה יש מלא של אנשים גרוזינים,נראה כמו פוטו רצח :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככה:

החומוס הכי טוב בארץ (וכן יהיו כאן ויקוחים, היה לי סיפור על התערבות עם חבר מירושליים שהיה בטוח שזה של אבו גוש לוקח וידידה מגבעתיים שהתעקשה שהיא מכירה את החומוס הכי טוב בארץ דווקא מיפו אבל אני ניצחתי בנוקאאוט כשלקחתי אותם לשם) - חומוס סעיד בעקו העתיקה!!! מומלץ מומלץ מומלץ. (בעיקר עם גרגרים חמים). אלוהי. חמצמץ במידה הנכונה: 10/10

ואיך זה שעובד קיבל אזכור כלכך קצר. המנה הטובה ביקום. נקודה! לא רציתי לשמוע על לאכול את הדבר הזה (פיתה עם חומוס, חצילים, ביצה, סלט, פטרוזיליה ובצל, עמבה וחריף? מה אני השתגעתי?) - אפילו לא אכלתי חצילים עד אז. זה אלוהי גם כן. תור ענק בצהריים - פתוח עד אמצע הלילה, וההופעה כלולה במחיר (שהוא לא זול למנה בלי בשר...). רק תגידו שהמשוגע ממוצקין שלח אתכם - סביח עובד - גיבעתיים - כצנלסון פינת סירקין - 10/10. כל נסיעה שלי נסיעה שלי למרכז תמיד מסתיימת שם....

והמלצה של מסעדה שהייתי בא רק פעם אחת - שוב ידידה גררה אותי. בקפה של מקס ברנר בהרצליה (אם הוא היה יודע שאני קורא לזה קפה הוא היה תולה אותי :) ). בית קפה עם עיקרון אחד - זה רק לשוקולד לא לקפה. שוקוצינו, שוקו, שוקומוקה, מרק שוקולד (!!! חובה לנסות !!!) וכו'. יש גם סלטים ובשרים. ולהפתעתי - המחירים בכלל לא הרצליה . דיי זול לבית קפה אפילו.... אבל קחו בחשבון המתנה של בין 20 דקות לשעה וחצי בחוץ... 9/10

ורק דבר אחד לממינסטרים - נאפיס. זול, זמין (מי רוצה סטייק ב3 בבוקר או קורנפלקס ב9 בערב?) וטעים - מומלץ באלי בולגרית.... 8.5/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה תרד לטעמי :D

אני מצטרף להמלצה של צ'ימצנגה אחלה מסעדה אבל יקרה נורא ,זה בסגנון סנטה פה ,כלומר סגנון אמריקאי מקסיקני מתפלצן .

מנות טובות שם זה הקינוחים והמנות הראשונות כל המנות מעוצבות סוף הדרך וטעים לאללה.

עוד מסעדה סוף זה מול ים בנמל תל-אביב מסעדת דגים ופירות ים הכי טובה בארץ יש שם אויסטרים ולובסטארים מיובאים טריים.

לסיום מסעדת פסטה מיה מסעדה לא יקרה יש לה שני סניפים אחד ברמת החייל ואחד לי ליד שינקיין ,פסטה עבודת יד ,רטבים טעימים,המלצה שלי ניוקי מומלא בגבינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני יכול להמצליץ על המסעדה "אינדירה", וזאת בגלל שהיא שייכת לאבא שלי :P

אבל בכלל, מסעדה טובה, מסעדה הודית כמובן, בתל-אביב

אבל אני לא אספר על מה יש במסעדה, כי יש לה אתר:

http://www.rest.co.il/RestsSites/MainPage.asp?RID=20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוכל מהיר ואיכותי:

סביח: הסביח של עובד, כיכר נוח, גבעתיים.

פלאפל: מלכות הפלאפל, רשת שמפוזרת בכל העיר.

שווארמה: שאול, רח' אחד-העם.

חומוס: אבו-אדם, רח' קרליבך. חומוס אסף, רח' ירמיהו.

פיצות: עגבניה, רח' שינקין. ביג-מאמא, מפוזרת בכל העיר. Slice, מפוזרת בכל העיר.

המבורגר: אגאדיר, הרצליה ונחלת-בנימין.

חוץ מאלו יש עוד הרבה מסעדות "רציניות" יותר שאני יכול להמליץ עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני יכול להמצליץ על המסעדה "אינדירה", וזאת בגלל שהיא שייכת לאבא שלי :P

אבל בכלל, מסעדה טובה, מסעדה הודית כמובן, בתל-אביב

אבל אני לא אספר על מה יש במסעדה, כי יש לה אתר:

http://www.rest.co.il/RestsSites/MainPage.asp?RID=20

אינדירה מסעדה טובה מאוד הזכירה לי את הודו ונפאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינדירה הייתה פעם אחת מהמסעדות האהובות עליי

לא יודע מה קרה להם,פעם אחרונה שהייתי [עניין של כמה חודשים ככה]

השירות היה איטטטטטייייי מאוד והאוכל היה סטנדרטי

הם ירדו ברמה.

תגיד לאבא שלך נו נו נו

וג'קו זה אחלה מקום

ז'קו עצמו בחור סימפטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר למי שכותב שיפודי התקווה ואווזי - נו באמת.... :P

זה כמו שאני אמליץ פה על מקדונלדס..

לדעתי האוכל בנאפיס ממש על הפנים.. הוא פשוט זול ובכמויות.. (מתאים לישראלים..) אבל הוא ממש לא איכותי. הוא מתאים סתם לקבוצה של חברים אם צרכים באמצע הלילה.

בקשר ל-Mike's Place, מסכים כנפיים מעולות.. מלצריות חמודות ותיירים שזה גם נחמד.

ההמבורגר דווקא לא היה מדהים כמה שזכור לי.

מסעדה מעולה שכל החברים שלי אוהבים ופתוחה 24-7, היא Dixie. באיזור עזראילי בת"א.

מומלץ שם ביפבורגר עם הום-פרייז, פשוט מעולה. הבנתי שגם הכנפיים טובות. יש גם מגדל פנקייק! לא זול במיוחד ובד"כ בסופי שבוע יש תור עצבני (אפשר גם לחכות שעה וחצי..)

שירות לא משהו.. אבל האוכל פשוט טוב (לא כשר בעליל! :D)

הייתי שם ביום שבת ב-5:30 בבוקר ועדיין הייתי צריך לחכות כמה דקות.. תמיד מלא.. לא המקום לארוחה מהירה מזדמנת.

מומלץ למי שרעב בשעות הלילה המאוחרות..

בהרצליה פיתוח:

מסעדה טובה לבשר היא "עד העצם", ממליץ על כנפי עוף לאוזינה בראשונות, לחם שום מעולה.. אחלה סטייקים וריבס.

יש את אגאדיר שיש להם אחלה המבורגרים, בשר אמיתי, לא הזבל של ה-Fast food.

קרוב באיזור יש את Tavola שהיא מסעדה איטלקית ממש נחמדה עם אווירה טובה.

סיני-יפני יש את קיוטו שהיא ממש מעולה, אבל לא זולה.

לאוהבי המאכלי ים יש את חסילון, ויש בה גם בשרים למקרה הצורך, מסעדה יוקרתית קצת אבל נחמדה.

ברמה"ש יש מסעדה משפחתית עם אוכל ממש טוב, ודיי זול, וקוראים לה עדנה (ליד תחנת המשטרה).

לאלו בני ה-22+ שכאן, ה-Irish Pub בסינמה סיטי ממש נחמד, ונקרא Temple Bar.. למרות שהקהל קצת בוגר בד"כ.. אווירה טובה ואוהב אירית.. ;)

ואני תמיד יהיה משוגע על Ice-Blend של Coffee-Bean לקינוח.. אפילו שאני לא אוהב קפה.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכלתי בכ"כ הרבה מקומות, אך בדיקסי, שהיא במרחק של דקה וחצי הליכה לא הייתי :-X

זו המסקנה, שתמיד מחפשים משהו ולא מוצאים, עד שקולטים שהוא נמצא ממש מתחת לאף שלך

(אני וחברים שתמיד מחפשים מקום ב-3-4 בבוקר ככה לאכול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו:

Brewhouse ברח' רוטשילד: מישהו פה אמר שהתפריט אקזוטי ... לא ממש. הבירה שם באמת טובה, המנות מאוד נחמדות.

עדנה ברמה"ש: די קל לפספס את המסעדה כי היא נראית כמו משתלה מבחוץ. מסעדה פרסית (אני חושב).. האוכל משפחתי וטעים. אכלתי שם כמה פעמים בצהרים ותמיד נהנתי.

רפאל, רח' הירקון: טובה אבל לא מדהימה

דיקסי: הייתי פעם אחת ולא הבנתי על מה המהומה. בסה"כ נחמד, אבל לא יותר מזה.

לבנונית באבו גוש: חומוס מעולה (לא כ"כ מתלהב מהבשר)

ג'קו באיזור מגדל שלום: שרימפס בשום וחמאה... מממ...

לא אמרו:

תמרה ברח' החשמונאים. מקום חשוך, קטן ונחמד. מאוד זול ומאוד טעים. אני זוכר לטובה את הסטייק ברוטב בלסמי והשרימפס ברוטב כתום (לא זוכר מה זה היה)

החגיגה של בבט (במרכז ירושלים): מקום קטנטן וחמוד שעושה וופל בלגי בכל מיני טעמים. מעולה בערבי חורף קרים.

רוטשילד'ס ז"ל: ארוחת הטעימות האגדית שלהם... הוצאתי שם בערך 1400 ש"ח על הארוחה הנ"ל אחרי שהזמנתי כמה חברים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...