הדור הבא הוכרז - שאלה על התרסקות מחירי GTX970 ו GTX960 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדור הבא הוכרז - שאלה על התרסקות מחירי GTX970 ו GTX960

VGFreak

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של leahd3

כמה כבר מזמינים בסכומים כאלה??
20% מהצרכנים??
יש המון שלא מוכנים להזמין מחול.

המחיר מהווה פיתוי.

אם יהיה הפרש גדול במחיר אנשים יזמינו בחו"ל.

זה לא נכון שרק 20% מזמינים בחו"ל נושא הקניות ברשת רק הולך וגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל עלות מול תועלת...

בעולם המחשבים לרוב החיסכון הוא פחות מ-10% כולל משלוח ומיסים... לפי דעתי זה לא מצדיק הזמנה מחו"ל.

קחו לדוגמא את ה 850 EVO... מחיר כמו חול אולי יקר יותר ב-50 ש"ח..לא מדבר על SALES...
אני עדיין חושב שהיבואנים יתנו מחיר גבוה או אפילו ימתינו עם הייבוא עד מכירת המלאי הקיים..

אני מקווה להיות מופתע לטובה, אני פשוט חושב ברמת ההגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו עשיתם כאן חתכת סלט.

קודם כל הבנת הנקרא חברה, אני הבנתי מעולה את הכותרת בייחוד שהוא כתב שם שאלה.

דבר שני הוא שאין קשר למדינת בכל הקשור להתרסקות במחיר, מלבד מיסים המדינה לא מתערבת והחומרה כאן לא יקרה כל כך.

לא תהיה התרסקות אלא ירידה קלה כמצופה, גם בגלל שרוצים להכניס את הדור החדש לשוק וגם בגלל שקהל גדול מאוד רכש את ה970, הוא לא ירכוש את הדור הזה אלא אולי את הדור הבא. אם נוידיה יראו התרסקות רצינית הם יראו שעוד שנתיים יחליפו את ה970 בכרטיס שיתרסק ולא בכרטיס החדש יותר שיצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של ה-EVO 850 ספציפית הוא ב-90 אחוז מהזמן לא משתלם לקניה בחו"ל, ההפרש במחיר לא שווה את איבוד האחריות\חוסר נוחות במימוש.

בדילים של כוננים אחרים דווקא היו ויש דילים מאוד אטרקטיביים, או בדברים אחרים כמו , לדוגמה ההפרש בין ה-TI הזול

ביותר באמאזון לזול ביותר בארץ בזמנו היה עצום, כ-600 שקלים חיסכון(אחרי מיסים עד הבית) במקרים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

שמעו עשיתם כאן חתכת סלט.

קודם כל הבנת הנקרא חברה, אני הבנתי מעולה את הכותרת בייחוד שהוא כתב שם שאלה.

חשבת אולי ששינו את הכותרת?

אם זה ממש מעניין אותך, הכותרת המקורית לא הייתה עם שאלה אלא הייתה יותר כמו קביעת עובדה.

אתה יודע מי קופץ בראש? חיה חמודה כזאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרסקות ? נו. זה לא שהיצרנים לא יודעים מה יוצא ולא מתכננים את פסי היצור שלהם בהתאם

המחירים ירדו לאט לאט אבל היצור שלהם הופסק לדעתי. אין מצב שהיצרנים עוד טורחים לייצר כרטיסי 980 למינייהם.

ובעוד כמה חודשים ישארו פה ושם כרטיסי 970 במחיר טוב יותר מהיום אבל זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הירידה תהיה מורגשת יותר ב 980 /980ti  מאשר בקודמיהם 970  960. אני מחכה כבר הרבה זמן להרכיב מחשב חדש והסיבה היחידה שעוד לא עשיתי זאת זה בגלל החידושים בכרטיסי מסך ובמעבדים. 

כנראה שארכוש את ה ti אם תהיה ירידה רצינית . אחרת רק את החדשים .

אם אתה חושב לשדרג גם מעבד אז תחכה קצת לדור השביעי של . כנראה גם הוא יוריד את ה 6700 קצת במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה לדעתי לא רלוונטית למרות שהם היורשים. 

למי שעדיין מוכן להסתפק במסך 1080, עדיף יהיה לו לקנות 970 בהנחה, כי לשלם עוד כסף בשביל 1070 לא יתן לו כלום מבחינת ביצועים, לדעתי גם במשחקים בשנים הקרובות ה970 יחזיק אותם יפה ברזולוציית FHD

מי שמחפש כרטיס ל4K אין לו מה לחפש בכל מקרה בגזרת ה970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, יורידו קצת את המחיר ל970/960 - אבל ממש בקטנה.

כשמצד יביאו פיתרונות תקציביים יותר, נוידיה תוריד עוד את ה970/960 עוד על מנת לתת מענה במיידי - ותוציא את ה1060 כש960/950 יתחילו להתרוקן את הספקיות.

לגבי 980/TITAN X  - אין לי מושג מה יהיה איתם.  אבל לא חושב שנראה כרטיסים אלה במחיר נגיש EVER.

צריך לזכור שלא רבים קונים כרטיסים במחיר הזה, ולא חושב שספקיות יצטרכו מאמצים מיוחדים על מנת להעיף את הסטוק בדרך כזו או אחרת(מכירת מחשבי גיימינג קומפלקט/באנדלים/מבצעים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IDOnoach

מי שמחפש כרטיס ל4K אין לו מה לחפש בכל מקרה בגזרת ה970

יש גם 1440p באמצע, אתה יודע...

או דברים כמו משחקים על 2xFHD שאולי יצוצו בעתיד הקרוב.

גם 970 יכול להספיק לזה (אני משחק עם 970 על 1440) אבל אני מניח שהחדשים יתנו לזה פתרון טוב יותר, ואולי יהיה אפשר להגיע ל-144hz - כרגע יש מסכים לרזטלוציה הזו אבל לא כרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

יש גם 1440p באמצע, אתה יודע...

או דברים כמו משחקים על 2xFHD שאולי יצוצו בעתיד הקרוב.

גם 970 יכול להספיק לזה (אני משחק עם 970 על 1440) אבל אני מניח שהחדשים יתנו לזה פתרון טוב יותר, ואולי יהיה אפשר להגיע ל-144hz - כרגע יש מסכים לרזטלוציה הזו אבל לא כרטיסים...

למסכי 1440 אין ממש מקום בשוק.

אם קנית כבר מסך כזה, אז 970 עדיין מחזיק רזולוציה כזו יפה, ואין באמת צורך ב1070.

אבל לדעתי אין מקום לקנות היום מסך כזה.... או FHD, או כבר להמתין ולקנות שנראה שהכרטיסים החדשים יחזיקו את הרזולוציה הזו יפה ובמחיר סביר מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...