הדור הבא הוכרז - שאלה על התרסקות מחירי GTX970 ו GTX960 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדור הבא הוכרז - שאלה על התרסקות מחירי GTX970 ו GTX960

VGFreak

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של IDOnoach

למסכי 1440 אין ממש מקום בשוק.

בשביל מסך "27 ומרחק ישיבה של שבעים / שמונים ס"מ רזולוציה של 1440 היא רזולוציה מצוינת. 

בנוסף, הScaling של ווינדוס שווה לת$ת ולעבוד היום על מסך בווינדווס, לא משנה עם איזה כרטיס, זה זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IDOnoach

למסכי 1440 אין ממש מקום בשוק.

עבדת עם מסך כזה שאתה כותב את זה?

אני יושב במרחק של יד ישרה מהמסך והתצוגה לא פחות מפנטסטית. וזה עם מסך 25 שעלה 1700 ש"ח (היום זול יותר) ועם 970...

אכן אין לי 60 FPS בכל מקום ומצב, אבל... אז מה?

אם ה-1070 יתן 60 על 1440 זה יהיה שילוב מנצח. לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלרוב, מי שהוא בעלים של 970 כנראה מחזיק מסך 1080P (כמוני).

על מנת לשדרג יש צורך לקפוץ לכרטיס מסך יקר ומסך לא פחות יקר ברזולוציית 4K. למיטב הבנתי אין טעם ממש בקניית כרטיס מסך מהדור החדש למסך 1080P מכיוון שהם חזקים.

לא זכור לי שראיתי קריסה במחיר של שום מוצר פיזי שנמכר אי פעם במדינה. מוצרים מתחלפים אבל המחיר כמעט ולא יורד, אם כבר הוא עולה מדור לדור.

למען הסר ספק, קריסה במחיר פירושה ירידה של 30 אחוז ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב מסך ל4k.לנוידיה יש Dsr ולAmd נראה לי Vsr.

אצלי הרזולוציה גם בוינדוז היא Dsr.בהגדרות גבוהות אני מקבל 20-30 במשחקים כבדים כמו ויצר 3 וGta v ובמשחקים כמו Csgo משהו כמו 120.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי, אז אנשים מנסים להיפטר מה 970 שלהם לקראת רכישה של 1070 חדש.

המחירים המבוקשים הם כ 1,000 ש"ח (מפרסמים לפעמים בקצת יותר אבל לדעתי הם מכוונים לקבל אלפייה ולא יותר) לכרטיס בן שנה-שנתיים. לדעתי זה עדיין קצת יקר לכרטיס יד שניה מהדור הקודם.

אני כנראה אשאר ברזולוציה של 1080P לשנה-שנתיים הקרובות, אז נראה לי ש 1070 יהיה אוברקיל.

כמה לדעתכם שווה לשלם על 970 היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה תלוי בתאריך הקנייה והזמן שנשאר לאחריות.

כמו כן, יש גרסאות עם BOOST MHZ וקירור יותר טוב מהשני שגם משנות את המחיר.

לדעתי מחיר של 1,300 שח לכרטיס עם אחריות של לפחות שנתיים זה מחיר מעולה.

גילוי נאות - אני בעל כרטיס Gigabyte GTX970 G1 SOC שקניתי לפני 7 חודשים.

יש לכרטיס אחריות של שנתיים וכמה חודשים,בנוסף עד עכשיו לא עבר OC (אין צורך בינתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן גילוי נאות :)

העניין הוא שעוד 200 שח ואני קונה אותו חדש דנדש באילת.

נראה לי שהרבה מוכרי כרטיסים יד שניה נוטים להיות מעט לא ריאליים עם צפיות המחיר שלהם.

אני אישית מכרתי לפני חודשיים 7950 ב 400 ש"ח, כרטיס במצב מצויין בן קצת יותר משלוש שנים שעלה בזמנו 1,700 ש"ח.

ולמרות המחיר הבאמת נמוך לקח לי איזה 10 ימים למכור אותו, עם המון נודניקים שניסו להוריד את המחיר אפילו עוד.

בקיצור, אלפייה זה המקסימום שאני אוציא על 970 היום, פשוט כי זה המחיר הנמוך ביותר שמפורסם בלוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי שם שקל מעל 1000 וגם זה יותר מדי.
יש יותר מאדם אחד שמוכר ב1000, אני מבין שdimrah יש סנטימנטים לכרטיס, אבל ריאלית הוא לא שווה מעל 1000 ואני דיי בטוח שתוך מספר שבועות אפילו לא 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותך, אל תשים.

זכותי למכור בכמה שאני רוצה, כאשר אבחר לעשות זאת.

את ה-570 שלי מכרתי ב-400 כשלרוב יקנו אותו ב-300, אם בכלל.

המלך, ה-970, עשה את שלו בעולם מאיצים הגרפיים, אני חושב שהמחיר שלו עדיין יתנוסס למעלה באיזור האלף שח, אחרי ירידת המחירים של דור ה-1000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...