מה המאפיין הכי חשוב לתמונה חדה? (מי מכיר) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המאפיין הכי חשוב לתמונה חדה? (מי מכיר)

1stcowgirl

Recommended Posts

ערב טוב לכולם.

בכל פעם שאני נמצאת אצל המשפחה באשדוד, אני יושבת וצפה בטלוויזיה בסלון, ובכל פעם אני פעורת פה מהאיכות!

אז דגם הטלוויזיה הוא : ES6200 _ .

-

מעולם לא ראיתי תמונה כזו חדה!

זה כאילו אין שום פילטר, אין שום .....כלום בייני לבין הדמויות בסרט, כאילו אני צופה בזה בתוך לוקיישן הצילום על הSET!

רזולוציה רגילה של FHD.

המאפיין שתפס את עיני ואולי הוא חשוב זה ה 400MHZ.

-

קודם כל, מישהו מכיר א מה שאני מדברת עליו? תמונה כזו חדה כאילו אתה בסרט!

יש לנו מסכי LED בכל מיני גדלים ומעולם לא ראיתי כזו חדות!

לחברים ולמכרים יש מסכי LED יקרים וגם אצלם לא ראיתי תמונה כזו חדה.

-

אז מישהו יודע במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל400 הרץ אין קשר, זה הפך להיות המונח השיווקי הלוהט החדש. הHz קשורים לקצב הרענון של הפנל וזה בתורו קשור לכמה התנועה "חלקה". זה לא הצבעים.

מבחינת הטלוויזיה עצמה היא לא נחשבת סופר יוקרתית אלא דגם ביניים לא רע. מה שכן, רוב הטלוויזיות מגיעות מהמפעל על מצב תמונה שמיועד לחדרי הדגמה ולwow כשרואים אותה. התאורה האחורית שלה מכוונת להיות חזקה, הצבעים רווים מאוד ובעיקרון זה נורא מגניב במבט ראשון אבל לאורך זמן זה די מעייף את העיניים.

עכשיו יש שתי אפשרויות. או שמישהו שמבין התעסק להם קצת והוציא את הטלוויזיה מהמצב הזה לאיזשהו מצב אחר, נגיד Standard או Cinema ועכשיו רואים בה הרבה יותר טוב (למרות שלמי שלא רגיל זה נראה בהתחלה הרבה פחות טוב. הצבעים פחות חיים והתמונה פחות "קופצת החוצה מהמסך"). האפשרות השניה היא שהטלווזיה עדיין במצב Demo כזה או אחר ולך זה נראה טוב כי יש הפסקות ארוכות יחסית בין הפעמים שאת רואה את המסך.

אז פעם הבאה שאת שם, כנסי לתפריטים של הטלוויזיה ותראי על איזה Mode הטלוויזיה נמצאת :)

ובנוגע לשאלה מה הכי חשוב לתמונה, בדרך כלל הקונטרסט (ניגודיות) בין השחור השחור ביותר שהמסך מסוגל להפיק לבין הלבן הבוהק ביותר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרדף אחרי ההרצים די הפסיק, הלהיט החדש זה . (גם כבר לא כ"כ חדש), לא מכיר את הדגם, סביר שמעבר לזה שיש לו פאנל טוב מישהו כייל אותו לא סתם העביר מצב. כיום רוב הפאנלים מרנדרים 50/60-100/120 בשנייה, ה200/240 400 800 וכו' זה שילוב של התדר של הפאנל עצמו, תוספת מלאכותיות, הבהובים, תוספת שחורים, חצאי וכו' (לא הכל ביחד יש כמה שיטות) ביחד זה תדר משוכלל כל חברה קוראת לזה בשם אחר, זה מנגנון שמשפיע על החלקת התמונה ועל הimage retention

למשחקים זה מגדיל input lag לכן רבים מכבים את המנגנון. כיום רוב הטלוויזיות גם אם הפאנל מעל 60HZ לא מקבלות קלט של מעל 60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביב גפן

(למרות שלמי שלא רגיל זה נראה בהתחלה הרבה פחות טוב. הצבעים פחות חיים והתמונה פחות "קופצת החוצה מהמסך")

קודם כל תרשה לי לומר שאתה גיבור על!

שים לב למה שציטטתי למעלה.

אתה צודק!

אני לא רגילה! לי זה נראה חד מידי, ובהרגשה הראשונה שלי (בכל פעם שאני שם), זה נראה פחות טוב, או יותר מידי ... השתמשתי במושג כגון "ללא פילטרים" , ולמרות זאת זה הרגיש לי לא כמו שמסך אמור להיות. מה חידד את זה היה סרט של ג'ק והאפונים, שזה ברובו גראפיק מחשב, ואני כן הרגשתי את ההפרדה בין הדמות האמיתית לבין הCHAR הממוחשבת, הרגשתי זאת בכמה מיל השניה _ וכשעברתי לחדר השינה לצפות באותו הסרט, על מסך אחר, אז ראיתי שכל הסרט הוא במרקם אחד, טקסטורה אחת של פיניש, סרט אחיד.

-

טוב בלי לחפור הרבה.

אתה אומר לבדוק את מצב הMODE?

דרך אגב, חשבתי ש STANDART או CINEM>A זה רק קשור לגודל התמונה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בסמסונג יש מסך הגדרה בפעם הראשונה שמפעילים את המסך בין demo למצב רגיל.

אבל , יש גם כל מיני מצבים אחרים שמדגישים צבעים בצורה לא מציאותית.

למשל מצב דינמי , שמושך את העין אבל הצבעים רחוקים ממה שהם אמורים להיות.

מעבר לזה , זה גם עניין של הרגל ואיכות הסרט.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...