Xeron x5470 מקום E8400 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeron x5470 מקום E8400

BenSmall Brown

Recommended Posts

ציטוט של אור כהן

הלוחות שאנו מתעסקים המקסימום שתראה הוא PCI-E 2.0 X16.

ברוב המוחלט של הלוחות לתושבת 775 נעשה שימוש בתקן 1.1 בלבד. מעטים הם הלוחות שתומכים ב 2.0.

ציטוט של אור כהן

הייתי ממליץ לרכוש לוח כמו הP45/790I אשר תומכים בתקן זה.

ציטוט של אור כהן

הייתי רוכש את הלוח של Gigabyte רק כאשר מחירו נמצא מתחת ל75 דולר, כדי שיהיה פטור ממכס.

אני אישית לא הייתי ממליץ לרכוש כיום לוח לתושבת 775 אלא אם כן מחירו ממש ממש נמוך (ורצוי בחינם).

ציטוט של אור כהן

המעבד X5492 צפוי להגביל כרטיס זה רבות, והמקסימום שהייתי שם עליו זה 280X ולא 295X, לכן הבחירה בכרטיס נראת לי מעט תמוהה

עצם השימוש בכרטיס מסך כזה עם מעבד מיושן נראית לי תמוה. אולי בכלל יהיה עדיף למכור את כרטיס המסך ולקנות שילוש (לוח אם, מעבד וזיכרון) וכרטיס מסך שיותר "מתאימים" אחד לשני מבחינת היכולות שלהם.

ציטוט של BenSmall Brown

אני כמעת בטוח שאפשר עם עדכון ביוס (או שינוי קוד של הביוס כמו שעשית לי) בלוח של ג'יגה בייט GA-EP35C-DSR3 לשים 8GB + 8GB DDR3 כמו ששמתי בלוח האם GA-P55-US3L עם עדכון ביוס

הלוח GA-EP35C-DS3R תומך ב-2 מודולי זיכרון מסוג וב-2 מודולי זיכרון מסוג . ב התמיכה היא בנפח זיכרון כולל של עד 4GB. לא נראה לי סביר שתצליח להתקין עליו 2 מודולי זיכרון של 8GB כל אחד, כלומר בנפח כולל של 16GB, אבל אם אתה מתכנן לנסות בכל זאת אני אשמח לראות את התוצאות.

ציטוט של BenSmall Brown

תראה זה מה שיצא:

http://outervision.com/b/vUo4YG

א. אני לא מבין את הקישור הזה. מה בדיוק המטרה שלו? זה בסה"כ רשימה כללית של החומרה במחשב - אין פה הוכחה לדבר.

ב. אם המטרה של הקישור היא לחשב את ההספק הדרוש למחשב שלך, אז נניח שכרטיס המסך שלך דורש 500W, המעבד (בהמהרה) דורש 200W ונוסיף עוד 200W לשאר המערכת. זה יוצא לכל היותר 900W. איך בדיוק הגיעו למסקנה שאתה צריך ספק כח של כמעט 1300W?

ציטוט של BenSmall Brown

למה כמה רמת הביצועים של המעבד הזה? 

הוא חלש?

כי לפי מה שהבנתי הוא הכי חזק שיש ללוחות האם עם שקע 775 כלומר 771

ציטוט של אור כהן

הX5470 יהיה החזק ביותר (מבחינת פוטנציאל המהרה). הX5492 - בסטוק נחשב לטוב מביניהם. הביצועים שלו לאחר המהרה משתווים לI7 920, או I3 4130.

לא היית שם 295X על I3 4130 אני מניח :P בסופו של דבר, עדיין מדובר על מעבד כמעט לפני עשור.

אני מסכים עם @אור כהן - מדובר כאן על מעבד בן כ-10 שנים, ולמרות שמדובר באחד המעבדים החזקים ביותר בדורו בסופו של דבר מעבדים מודרניים בינוניים ייתנו ביצועים עדיפים.

ציטוט של BenSmall Brown

אתה מבין שאם לא הייתי מוגבל כספית, הייתי כבר הולך על לשקע 2066

א. תושבת 2066 עדיין לא שוחררה.

ב. מה בדיוק אתה עושה עם המחשב שלך שאתה צריך מעבד כזה חזק?

ג. אם אתה מוגבל כספית, למה אתה מחפש לקנות חלקים מיושנים בני 8-10 שנים? תשקיע את הכסף במערכת מודרנית שתאפשר לך לשדרג אותה בהמשך (להוסיף ולהחליף מעבד) ותחזיק לך עוד מספר שנים ולא בחומרה הכי טובה מלפני 10 שנים שלא יהיה ניתן לשדרגה עוד.

ד. שוב - אולי כדאי לשקול למכור את כרטיס המסך שלך ולהשקיע את הכסף במערכת מודרנית מאוזנת יותר. יותר מזה - הניסיונות שלך להמהיר את כרטיס המסך הם כנראה לא רק חסרי טעם (סביר מאד שמה שמגביל את הביצועים הוא המעבד ולא כרטיס המסך) אלא גם מסוכנים, שכן אתה עלול לגרום לו נזק ולהישאר ללא כרטיס מסך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום

ציטוט

ברוב המוחלט של הלוחות לתושבת 775 נעשה שימוש בתקן 1.1 בלבד. מעטים הם הלוחות שתומכים ב 2.0.

מה אתה חושב זה ממש יעזור לביצועים אם זה 1.1 או 2.0?

ציטוט

אני אישית לא הייתי ממליץ לרכוש כיום לוח לתושבת 775 אלא אם כן מחירו ממש ממש נמוך (ורצוי בחינם)

זאת המטרה לקחת בחינם.

ציטוט

הלוח GA-EP35C-DS3R תומך ב-2 מודולי זיכרון מסוג DDR2 וב-2 מודולי זיכרון מסוג DDR3. ב DDR3 התמיכה היא בנפח זיכרון כולל של עד 4GB. לא נראה לי סביר שתצליח להתקין עליו 2 מודולי זיכרון DDR3 של 8GB כל אחד, כלומר זיכרון בנפח כולל של 16GB, אבל אם אתה מתכנן לנסות בכל זאת אני אשמח לראות את התוצאות.

אשמח לנסות הלוח בהשקה עלה 569₪ אז יש סיכוי גדול למצוא אותו בחינם כיום.

למרות שהומלץ לי על P45 או 790i.

ציטוט

א. אני לא מבין את הקישור הזה. מה בדיוק המטרה שלו? זה בסה"כ רשימה כללית של החומרה במחשב - אין פה הוכחה לדבר.

ב. אם המטרה של הקישור היא לחשב את ההספק הדרוש למחשב שלך, אז נניח שכרטיס המסך שלך דורש 500W, המעבד (בהמהרה) דורש 200W ונוסיף עוד 200W לשאר המערכת. זה יוצא לכל היותר 900W. איך בדיוק הגיעו למסקנה שאתה צריך ספק כח של כמעט 1300W?

זה מה שזה חישב לי. אתה יודע לחשב יותר טוב ממחשבון. סבבה. 

רק תפתור לי בשיטת פרוק לגורמים את התרגיל הזה: בכלביה יש 100 רגליים ו 30 ראשים מה היחס בין הכלבים למאלפים בתשובת שבר?

ציטוט של smalul

עצם השימוש בכרטיס מסך כזה עם מעבד מיושן נראית לי תמוה. אולי בכלל יהיה עדיף למכור את כרטיס המסך ולקנות שילוש (לוח אם, מעבד וזיכרון) וכרטיס מסך שיותר "מתאימים" אחד לשני מבחינת היכולות שלהם.

אני מסכים עם @אור כהן - מדובר כאן על מעבד בן כ-10 שנים, ולמרות שמדובר באחד המעבדים החזקים ביותר בדורו בסופו של דבר מעבדים מודרניים בינוניים ייתנו ביצועים עדיפים.

א. תושבת 2066 עדיין לא שוחררה.

ב. מה בדיוק אתה עושה עם המחשב שלך שאתה צריך מעבד כזה חזק?

ג. אם אתה מוגבל כספית, למה אתה מחפש לקנות חלקים מיושנים בני 8-10 שנים? תשקיע את הכסף במערכת מודרנית שתאפשר לך לשדרג אותה בהמשך (להוסיף זיכרון ולהחליף מעבד) ותחזיק לך עוד מספר שנים ולא בחומרה הכי טובה מלפני 10 שנים שלא יהיה ניתן לשדרגה עוד.

ד. שוב - אולי כדאי לשקול למכור את כרטיס המסך שלך ולהשקיע את הכסף במערכת מודרנית מאוזנת יותר.

את האמת שקלתי לכתוב בפרטי לאור כהן על המצב שכרגע אני נמצא בו. אבל בנו להנות ולא

"נשמע לי כמו אוי אוי אוי" מתוך התוכנית "קצרים".

ציטוט

יותר מזה - הניסיונות שלך להמהיר את כרטיס המסך הם כנראה לא רק חסר טעם (סביר מאד שמה שמגביל את הביצועים הוא המעבד ולא כרטיס המסך) אלא גם מסוכנים, שכן אתה עלול לגרום לו נזק ולהישאר ללא כרטיס מסך כלל.

למה זה מה שראיתי שאנשים עשו, נראה לי הגיוני מאוד. אולי בגלל ההבדל הביצועים בין הכרטיס מסך למעבד אני אוותר על התענוג הזה. אבל זה עדיין משאיר אותנו על 1250W כמו שכתבתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

@BenSmall Brown

א. כל החברות. צ'יפסט P45 או 790I זה מה שאתה צריך לחפש אם אתה מעוניין.

דוגמאות ללוחות P45: קישור א',     קישור ב'

שים לב שאלו לוחות P45 עם תמיכה בזכרון 1333 DDR3 עד 16GB - כלומר בסטיקים של 4GB.

הייתי רוכש את הלוח של Gigabyte רק כאשר מחירו נמצא מתחת ל75 דולר, כדי שיהיה פטור ממכס.

אפשר גם לנסות להתקין 16GB על לוח 790I, אבל לפי מה שהבנתי זה לא נתמך רשמית, ויכול להיות שיהיה צריך לשחק עם המתחים על מנת שזה יפעל קישור ג'

אני מצטער אם אתה מרוויח מהמחירה הזאת?

אבל את הלוח GA-EP45T-UD3LR או GA-EP45T-USB3 ודומיו אני מתכונן לקחת חינם בגלל שנגנב לי ממקום העבודה שלי המחשב GA-P55-US3L שעלה בסביבות 10,000₪ סך הכל השקעה.

ציטוט

ד. הX5470 יהיה החזק ביותר (מבחינת פוטנציאל המהרה). הX5492 - בסטוק נחשב לטוב מביניהם. הביצועים שלו לאחר המהרה משתווים לI7 920, או I3 4130.

לא היית שם 295X על I3 4130 אני מניח :P בסופו של דבר, עדיין מדובר על מעבד כמעט לפני עשור.

אז אתה @אור כהן אומר שיש יותר זכרון מטמון במעבד X5470 ובגלל זה כדי לי לקחת אותו יותר?

כי כבר אותו חבר הביא לי את המעבד X5492. חבל לא כתבתם לי קודם.

לכמה הביצועים של X5470 לאחר המרה משתווים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@BenSmall Brownלי אין רווח כלל :)

פשוט אמרת שאתה מחפש לוחות P45 ומחיר נמוך - אז פשוט קישרתי.

אם אתה מצליח למצוא  GA-EP45T-UD3LR בחינם - תפאדל. לוח מעולה.

בנוגע למעבד - הדיון נקרא X5470 במקום E8400. מתחילת הדיון זה המעבד שהומלץ.

זה לא שלא תהנה מהX5492. פשוט התדר הסופי שתגיע אליו יהיה נמוך יותר ממה שהיית יכול להגיע עם הX5470. לא בגלל המטמון, אלא בגלל הFSB ההתחלתי הנמוך שקיים בX5470, אשר מסיר את מגבלת לוח האם בOC.

בנוגע לכל העסק - @smalul כתב את מה שאני מנסה להסביר - יכול להיות שיהיה כדאי למכור את החומרה הקיימת ולרכוש שילוש חדש.

כן. הכרטיס מסך יהיה חלש יותר, אבל לפחות תוכל לנצל אותו עם מעבד חדיש יותר. ככה שגם אם אין לך כסף כרגע לשדרוג, תוכל להרוויח אותו ממכירת החומרה הנוכחית שלך (כרטיס מסך, בעיקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenSmall Brown

רק תפתור לי בשיטת פרוק לגורמים את התרגיל הזה: בכלביה יש 100 רגליים ו 30 ראשים מה היחס בין הכלבים למאלפים בתשובת שבר?

היות והדיון הזה הופך להיות הזוי, אני אפתור לך את הבעיה הפשוטה הזו:

נסמן ב-X את מספר הכלבים וב-Y את מספר האנשים/המאלפים.

ההנחה היא שלכלב יש 4 רגליים ולאדם יש 2 רגליים. לפיכך מספר הרגליים הכולל הוא 4X+2Y.

מכאן שקיבלנו מערכת של 2 משוואות ב-2 נעלמים:

4X+2Y=100

X+Y=30

כל אדם שלמד מתמטיקה בסיסית בחטיבת הביניים אמור להיות מסוגל לפתור את זה. הפתרון הוא X=20 ו Y=10.

מכאן שהיחס בין בין מספר הכלבים X ומספר המאלפים Y הוא X/Y=20/10=2.

אחרי שפתרנו לך את שיעורי הבית, נעבור לחלק הרלוונטי לפורום

ציטוט של BenSmall Brown

מה אתה חושב זה ממש יעזור לביצועים אם זה 1.1 או 2.0?

במקרה שלך דיי סביר שהמעבד מגביל את כרטיס המסך, אבל בסופו של דבר מדובר כאן על רוחב פס כפול לטובת ה PCI Express 2.0 - רוחב הפס של ערוץ PCI Express 1.1 אחד הוא 2.5Gb/s או באופן מעשי 250GB/s בעוד שרוחב הפס של ערוץ PCI Express 2.0 אחד הוא 5Gb/s או באופן מעשי 500MB/s. לאור העובדה שכרטיס המסך שלך הוא כל כך חזק, גם אם במקרים מסויימים הוא לא מוגבל ע"י המעבד ייתכן שרוחב הפס בינו ובין לוח האם כן מגביל אותו. לשם השוואה - רוחב הפס של ערוץ PCI Express 3.0 אחד הוא 8Gb/s או באופן מעשי כ 985MB/s, שזה בערך פי 4 מאשר רוחב הפס שאתה מקבל מ PCI Express 1.1.

ציטוט של BenSmall Brown

זאת המטרה לקחת בחינם.

ציטוט של BenSmall Brown

אבל את הלוח GA-EP45T-UD3LR או GA-EP45T-USB3 ודומיו אני מתכונן לקחת חינם בגלל שנגנב לי ממקום העבודה שלי המחשב GA-P55-US3L שעלה בסביבות 10,000₪ סך הכל השקעה.

יש לך חברים שמוכנים לתת לך לוחות אם כאלו בחינם או שאתה חושב שאם גנבו את המחשב שלך זה בסדר פשוט לקחת ממישהו לוח כזה בלי לשאול?

ציטוט של BenSmall Brown

כי כבר אותו חבר הביא לי את המעבד X5492. חבל לא כתבתם לי קודם.

לכמה הביצועים של X5470 לאחר המרה משתווים?

רגע, יש לך כבר מעבד X5492? אז למה כותרת הדיון היא "Xeron x5470 מקום E8400"? אתה מתכנן להוציא עוד כסף על מחשב מיושן טכנולוגית שאת רובו (מעבד ולוח אם) קיבלת בחינם ולקנות לו מעבד אחר? אם זה המצב אני מציע לך פשוט "לחתוך" ולקנות מחשב חדש. אתה סתם מוציא כסף על מחשב מיושן במקום לקנות מחשב חדש שאותו תוכל לשדרג בעתיד ושכנראה ייתן לך ביצועים עדיפים.

בפעם האחרונה - אם אתה רוצה מחשב טוב, פשוט תמכור את כרטיס המסך שלך ותקנה מחשב שקול יותר. נכון, הוא לא יהיה המחשב הכי טוב, אבל סביר להניח שהוא יהיה עדיף על המחשב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

יש לך חברים שמוכנים לתת לך לוחות אם כאלו בחינם או שאתה חושב שאם גנבו את המחשב שלך זה בסדר פשוט לקחת ממישהו לוח כזה בלי לשאול?

מה אתה רציני? עשיתה ממני גנב?

ממני גנבו מחשב במקום העבודה פניתי לאחראי על מנהל המעבדה ופיתרו אותו. אני אישית כבר לא בא לשם לעבוד. אני בקשר תמידי עם האחד שמעליו שהתחייב לתת לי מחשב חדש.

אותו חבר שלי (אחד הכי טובים) ידע על המקרה אישית בגלל שהוא היה שותף שלי באותו הזמן.

וכאשר הוא קנה מחשב חדש הוא נתן לי את הישן שלו בחינם. כולל מעבד E8400 אחר כך הוא נתן לי בגלל שהמחשב איתי את הכרטיס מסך  HD 6770 ועכשיו הוא נתן לי את המעבד 5492 אחרי פתיחת הדיון. .O.K?

ציטוט

רגע, יש לך כבר מעבד X5492? אז למה כותרת הדיון היא "Xeron x5470 מקום E8400"? אתה מתכנן להוציא עוד כסף על מחשב מיושן טכנולוגית שאת רובו (מעבד ולוח אם) קיבלת בחינם ולקנות לו מעבד אחר? אם זה המצב אני מציע לך פשוט "לחתוך" ולקנות מחשב חדש. אתה סתם מוציא כסף על מחשב מיושן במקום לקנות מחשב חדש שאותו תוכל לשדרג בעתיד ושכנראה ייתן לך ביצועים עדיפים.

אז לפני שפתחתי את הדיון לא היה לי ואחריו היה לי מעבד 5492 אני חשבתי שהמעבד 5470 הוא הכי חזק בסדרה לשקע שלי (כנראה בגלל ש 5492 יש 2 וזה לא עגול).

ציטוט של smalul

בפעם האחרונה - אם אתה רוצה מחשב טוב, פשוט תמכור את כרטיס המסך שלך ותקנה מחשב שקול יותר. נכון, הוא לא יהיה המחשב הכי טוב, אבל סביר להניח שהוא יהיה עדיף על המחשב הנוכחי.

לא איזה מחשב אני אקנה בכסף הזה ובכמה אני אצליח למכור אותו.

אין סיכוי. אני לא יודע להתמכח על מחיר. אין אני לא טוב בזה. ניסיתי למכור תכולת בית והבאתי גם את אימא שלי. בסוף יצאתי עם 500₪ לכל הבית, וזה בית שהיה בוא רהיטים כמו בבית של יצחק תשובה באותה רמה, (שכונת רחביה בירושלים).

file_0_original.jpg

234.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenSmall Brown

מה אתה רציני? עשיתה ממני גנב?

זאת לא הייתה הכוונה, אבל תקרא את מה שכתבת בעצמך:

ציטוט של BenSmall Brown

כתבת שאת הלוח תיקח בחינם בגלל שגנבו לך מחשב. לקחו לי-> אני אקח בחינם. זה מה שאתה כתבת. אתה קישרת בין הדברים. תסיק מזה לבד את המסקנות.

ציטוט של BenSmall Brown

כאשר הוא קנה מחשב חדש הוא נתן לי את הישן שלו בחינם. כולל מעבד E8400 אחר כך הוא נתן לי בגלל שהמחשב איתי את הכרטיס מסך  HD 6770 ועכשיו הוא נתן לי את המעבד 5492 אחרי פתיחת הדיון. .O.K?

בקיצור, כל הדיון הזה אנחנו "טוחנים מים"? יש לך כבר , מעבד וכרטיס מסך, איזו עזרה בדיוק אתה צריך? האם אתה לא מצליח להרכיב את הרכיבים? האם משהו לא עובד?

ציטוט של BenSmall Brown

ממני גנבו מחשב במקום העבודה פניתי לאחראי על מנהל המעבדה ופיתרו אותו. אני אישית כבר לא בא לשם לעבוד. אני בקשר תמידי עם האחד שמעליו שהתחייב לתת לי מחשב חדש.

א. למה המחשב האישי שלך היה במקום העבודה?

ב. פיטרו את מנהל המעבדה שאולי היה אחראי לגניבה.  למה אתה לא ממשיך לעבוד שם?

ג. מה עוזר לך ה"קשר התמידי" עם האדם שהיה אחראי על מנהל המעבדה? כבר עברו כמה חודשים טובים ומחשב חדש עדיין לא קיבלת... אולי יהיה עדיף לך להגיש תביעה נגד מקום העבודה וזהו.

ציטוט של BenSmall Brown

ניסיתי למכור תכולת בית והבאתי גם את אימא שלי. בסוף יצאתי עם 500₪ לכל הבית, וזה בית שהיה בוא רהיטים כמו בבית של יצחק תשובה באותה רמה, (שכונת רחביה בירושלים).

א. מה הקשר של זה לדיון?

ב. אני כבר מצטער שאני שואל, אבל איך לעזאזל הצלחת למכור תכולת בית ב-500 ש"ח בלבד, במיוחד כאשר אתה טוען שהיו בו רהיטים ברמה גבוהה?

ג. אתה מכיר את יצחק תשובה? היית אצלו בבית? האם זה אתה בתמונה? אם כן, אולי תבקש ממנו עזרה בקניית מחשב חדש. אני בטוח שכסף לא חסר לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

ציטוט

בקיצור, כל הדיון הזה אנחנו "טוחנים מים"? יש לך כבר לוח אם, מעבד וכרטיס מסך, איזו עזרה בדיוק אתה צריך? האם אתה לא מצליח להרכיב את הרכיבים? האם משהו לא עובד

@smalul כרגע אני מחכה שהספק של סיסוניק (לפני שידעתי שיש בעיה בכל הארץ איתם) יחזור מבדיקה וכנראה שיביאו לי חדש באותו כח לא צריך יותר "1250W גולד 80+" שיביאו אותו הדבר של חברה אחרת.

הייתה לי בעיה ביום חמישי ללכת למעבדה. אני אבוא ביום שני רק אני צריך לוודה שהאחראי יהיה שם כי הוא מכיר את הנושא אישית.

ציטוט

א. למה המחשב האישי שלך היה במקום העבודה?

ב. פיטרו את מנהל המעבדה שאולי היה אחראי לגניבה.  למה אתה לא ממשיך לעבוד שם?

ג. מה עוזר לך ה"קשר התמידי" עם האדם שהיה אחראי על מנהל המעבדה? כבר עברו כמה חודשים טובים ומחשב חדש עדיין לא קיבלת... אולי יהיה עדיף לך להגיש תביעה נגד מקום העבודה וזהו.

א. כי מנהל המעבדה רצה לעזור לי בבעיה של המקום הפנוי שהעמסתי 3 הרדיסקים ולתת לי בנוסף מקום לגיבוי שאני אביא את המחשב להחליף את החלקים מהמחשב שלי שיעברו איליו אישית בחלקים מהמעבדה שלא שלו אבל הוא אחראי עלייהם מטעם עבודתו.

ב. למה שאני ימשיך לעבוד במקום שגנבו ממני?

גנבו ממני זה דבר טוב או רע?

למה לי לעבוד במקום שעשה לי רע?

ג. הוא עדיין אחראי באותו מקום

ציטוט

זאת לא הייתה הכוונה, אבל תקרא את מה שכתבת בעצמך:

כתבת שאת הלוח תיקח בחינם בגלל שגנבו לך מחשב. לקחו לי-> אני אקח בחינם. זה מה שאתה כתבת. אתה קישרת בין הדברים. תסיק מזה לבד את המסקנות.

לקחו לי ואני איקח בחינם. להחזיר לך את הגנבה או שווה ביצועים לגנבה או אם הגנבה הייתה בזמן אחר אז שווה ביצועים יחסיים לזמן שבו הייתה הגנבה לזמן הזה. זה רק תיקון אבל שנגרם לי. אני עושה הכל בהסכמה של ההנהלה בעניין הזה במקום העבודה הזה ספציפית. 

כן. לקחת דבר שלא שלך בכוח פיזי זה שוד, ולקחת דבר שלא שלך בהסתר זאת גנבה. ולקחת דבר שלא שלך בשם החוק זה גזל. לקחת דבר שלא שלך באמצעות פיטוי זה לחמוס. לקחת דבר שלא ששנוי במחלוקת זאת חטיפה...

אני מספיק עשיתי משפטים וכך גם אמר אותו חבר,

שהמליץ לי לחדול מזה.

החינם פה זה בגלל שאין לי כסף. OK?

זה לא גנבה במקרה הזה.

ציטוט

א. מה הקשר של זה לדיון?

ב. אני כבר מצטער שאני שואל, אבל איך לעזאזל הצלחת למכור תכולת בית ב-500 ש"ח בלבד, במיוחד כאשר אתה טוען שהיו בו רהיטים ברמה גבוהה?

ג. אתה מכיר את יצחק תשובה? היית אצלו בבית? האם זה אתה בתמונה? אם כן, אולי תבקש ממנו עזרה בקניית מחשב חדש. אני בטוח שכסף לא חסר לו.

אתה באמת רוצה לדעת?

ב. היה תמחור לכל דבר, אבל כל דבר שנייהם הורידו והורידו במחיר: נגיד ארון ב 500₪ יצא 250₪ בגלל טענות שלהם ואז הם באו לאימא שלי ואמרו לה תראי כך וכך ואז אמרו לי שאימא שלי הסכימה למחיר הזה אבל הם צריכים גם לשלם משלוח... ואני כאסתי על אימא שלי "למה הסכמת למחיר הזה?"  עד שכל פריט יצא באירך 50₪.

ג. לא. 

תמונה 158.jpg

תמונה 095.jpg

תמונה 092.jpg

תמונה 001.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...