Xeron x5470 מקום E8400 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeron x5470 מקום E8400

BenSmall Brown

Recommended Posts

ציטוט של BenSmall Brown

לא יודע איך אתה יכול לעשות את זה?

המחשב שלי, נכון לעכשו, הוא בעל מעבד Xeon E5450 (מעבד בעל 4 ליבות שיועד במקור לתושבת 771 אך עבר מוד בכדי להתאימו לתושבת 775) וכרטיס מסך Radeon 7870XT. עדיין יש לי 7GB של זיכרון וכמוכן כונן (ה MX100 של Crucial) שעליו מותקנת מערכת ההפעלה. אני דיי מרוצה ממנו והוא מתפקד בצורה דיי טובה לדעתי.

ציטוט של BenSmall Brown

אני בקושי יכול להכנס לפורום, הדפדפן נתקע ולא פעם אחת רק בפורום כל שניה נותן דוחות קריסה, כיאילו הפורום יותר דורשני מפייסבוק שאולי אחרי 18 שעות יתקע לי, לאומת בפורום הזה רק 4 שעות וכבר הוא נתקע.

א. אתרי כיום אכן מצפים שצד הלקוח יבצע חלק מפעולות העיבוד הנדרשות. זה נובע מכך שמחשבים כיום הם בעלי כח עיבוד מספיק גדול בכדי לעמוד בכך.

ב. לא כל אתרי האינטרנט כתובים בצורה טובה וזה יכול להסביר מדוע חלקם הם איטיים.

ג. פרסומות הם דבר שדיי מכביד על המעבד, במיוחד אם יש הרבה כאלו בכל דף ואתה פותח הרבה דפים. אני בד"כ משתמש בחוסם פירסומות בכדי להקל את העומס על מעבד. אני חייב לציין שמאז שהחלפתי את המעבד שלי מ E6750 ל E5450 המצב השתפר באופן משמעותי וכיום ישנם אתרים, כמו האתר הזה, שבהם אני לא מפעיל את חוסמי הפרסומות.

ד. אני לא משתמש בפייסבוק, אז אני לא יודע עד כמה האתר שלהם כבד.

ציטוט של BenSmall Brown

האם לוח אם XFX 790i Ultra מתאים ל XFX Pro Dou והכרטיס מסך שלי אם הוא עובד SLI אז הוא לא תומך CF?

א. אני לא יודע מה זה XFX Pro Dou.

ב. אין קשר בין לוח האם וכרטיס המסך - כל עוד נעשה שימוש בחיבור PCI Express X16 לא צריכה להיות בעיה להפעיל כל כרטיס מסך על כל .

ג. היות והתמיכה ב CrossFire היא בחינם, בד"כ לוחות אם מודרניים בעלי לפחות 2 חריצי הרחבה מסוג PCI Express X16 שמסוגלים לעבוד ב X4 לפחות מאפשרים תמיכה ב CrossFire. התמיכה ב עולה כסף, מה גם שהיא דורשת שכל חריץ הרחבה יעבוד ב X8 לפחות, אז היא פחות נפוצה בלוחות אם.

ד. לוח האם nForce 790i Ultra SLI הוא לוח אם יחסית ישן המיועד לתושבת 775 והוא אכן תומך ב . אני לא רואה שהוא תומך ב CrossFire.

ה. אני מקווה שברור לך שבכדי לעבוד ב או ב CrossFire יש צורך ב-2 זהים.

ציטוט של BenSmall Brown

זה בעיברית? כי לא ראיתי

א. הכתבה/מאמר (למעשה דיון בפורום) היא באנגלית. 

ב. הקישור:

http://www.overclock.net/t/1431723/mod-lga775-support-for-lga771-xeon-cpus

ציטוט של BenSmall Brown

איך אתה מתייג ניסיתי כמה פעמים בדיון ושמתי כרוכית פרג לפני השם אך זה לא תייג, איך עושים את זה?

א. אני לא יודע למה התכוונת ב"פרג".

ב. בזמן כתיבת ההודעה שלך, שנה את השפה לאנגלית, כתוב את הסימן @ (כרוכית, שטרודל, at או איך שלא תרצה לקרוא לזה) ותתחיל להזין את שם המשתמש. בהנחה שהדפדפן שלך לא חוסם את זה (אני מניח שנעשה שימוש ב JavaScript) יפתח לך תפריט עם רשימת שמות שיילך ויצטמצם ככל שתכתוב יותר אותיות מהשם. לדוגמא @BenSmall Brown. לא ממש מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של smalul

א. אני לא יודע מה זה XFX Pro Dou.

ד. לוח האם nForce 790i Ultra SLI הוא לוח אם יחסית ישן המיועד לתושבת 775 והוא אכן תומך ב . אני לא רואה שהוא תומך ב CrossFire.

ה. אני מקווה שברור לך שבכדי לעבוד ב או ב CrossFire יש צורך ב-2 זהים".

@BenSmall Brown

א. שתי הם שעובדים ב CF:

1. שתי מעבדי R9 290X (הוואי)

2. שתי מעבדיAMD ATI Rsdron  R9 Fury

ב. לוח האם של NV אז הוא יכול לא לתמוך ב AMD

ציטוט של smalul

א. הכתבה/מאמר (למעשה דיון בפורום) היא באנגלית. 

ב. הקישור:

א. אני לא יודע למה התכוונת ב"פרג".

ב. בזמן כתיבת ההודעה שלך, שנה את השפה לאנגלית, כתוב את הסימן @ (כרוכית, שטרודל, at או איך שלא תרצה לקרוא לזה) ותתחיל להזין את שם המשתמש. בהנחה שהדפדפן שלך לא חוסם את זה (אני מניח שנעשה שימוש ב JavaScript) יפתח לך תפריט עם רשימת שמות שיילך ויצטמצם ככל שתכתוב יותר אותיות מהשם. לדוגמא @BenSmall Brown. לא ממש מסובך.

אז זאת אנגלית גבוהה מידי בשבילי, לכן שאלתי

הינה אני מנסה פעם ראשונה 

@samlul

@sma

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenSmall Brown

לוח האם של NV אז הוא יכול לא לתמוך ב AMD

למיטב ידיעתי, NVIDIA כבר מזמן לא מייצרת ערכות שבבים ללוחות אם. כאמור, לוח האם המדובר הוא דיי ישן וכנראה מבוסס על אחת מערכות השבבים האחרונות ללוחות אם ביתיים ש NVIDIA ייצרה. וכן, לוח האם הזה כנראה שלא תמוך ב CrossFire. כמובן שאם אתה יכול להרשות לעצמך לקנות 2 כרטיסי מסך חזקים של אין שום סיבה שלא תוכל לקנות מחשב שלא יגביל אותם.

ציטוט של BenSmall Brown

@samlul

@sma

אתה צריך לדעת את שם המשתמש לפני שאתה כותב אותו... @smalul

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיקון האוטומטי מחק "אם" אחד זה היה אמור להיות שאלה:

האם של NV לא יכול לא לתמוך ב AMD?

וזה לא שאלה:

הכרטיס  ARES III  הוא עובד ב CF של שתי:

x2 ATI R9 290X (hawaii AX)

הכרטיס Pro Duo הוא עובד ב CF של שתי:

ATI R9 FURY X (Fiji XT CA x2)

ציטוט

א. הכתבה\מדריך (למעשה הדיון בפורום) הוא באנגלית.

ב. הקישור:

א. יש משהו בעברית כל עברית, אידיש בכתב עברית, ארמית בכתב עברית... רק עברית, אני לא מבין מה הדיון הזה הוא לא לרמת האנגלית שלי שהיא בור לא רמה.

ב. יש סרטון שמסביר, צעד-צעד?

ג. איך ציטתי בסדר לחצתי על המרכאות והקלדתי את מה שכתבת?

ד. אני מנסה שוב @smalul

עריכה: משום מה יותר מהר לי ב Mate 8 גם בכרום מאשר במחשב בכרום:

E8400 CPU

4GB RAM

HD6790

HDD 148GB 5400RPM

Windows 7 העדכון ל 10 קורס כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים שציינת לא עובדים בCF, זה פשוט כרטיס אחד עם שתי ליבות, לא שתי כרטיסים במערך CF.

הלוח שציינת כן תומך בכרטיסי פשוט לא במערך של מספר כרטיסים.

אני לא מבין למה הכרטיסים הכל כך יקרים האלו מדברים אלייך בזמן שאתה מנסה להרכיב מחשב בתקציב כל כך נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שני כרטיסים, שתי ליבות - לא שתי כרטיסים.

ציטוט של shapin

הכרטיסים שציינת לא עובדים בCF, זה פשוט כרטיס אחד עם שתי ליבות, לא שתי כרטיסים במערך CF.

אם מדובר בכרטיס מסך אחד בעל שתי ליבות עיבוד אז לא אמורה להיות בעיה להתקינו בכל מחשב - לוח אם המבוסס על ערכת שבבים של NVIDIA לא ימנע ממך להפעיל כרטיס מסך המבוסס על ליבה גרפית של ולוח אם המבוסס על ערכת שבבים של לא יימנע ממך להפעיל כרטיס מסך המבוסס על ליבה גרפית של .

ציטוט של BenSmall Brown

יש משהו בעברית כל עברית, אידיש בכתב עברית, ארמית בכתב עברית... רק עברית, אני לא מבין מה הדיון הזה הוא לא לרמת האנגלית שלי שהיא בור לא רמה.

אף אחד לא נולד כשהוא יודע אנגלית - כל מי שמסוגל לקרוא אנגלית למד את זה עם הזמן ואין סיבה שגם אתה לא תלמד.

ציטוט של BenSmall Brown

יש סרטון שמסביר, צעד-צעד?

סביר להניח שיש, אבל צריך לחפש. כמובן שדיי סביר להניח שגם סרטון כזה, אם קיים, יהיה באנגלית.

ציטוט של BenSmall Brown

איך ציטתי בסדר לחצתי על המרכאות והקלדתי את מה שכתבת?

לא בסדר - פשוט תסמן עם העכבר את הטקסט בהודעה ואז תופיע מעליו האפשרות "צטט את הבחירה". לחיצה עליה תעתיק את הטקסט עם הציטוט.

ציטוט של BenSmall Brown

אני מנסה שוב @smalul

ושוב לא הצלחת... תבדוק בהגדרות הדפדפן שלך ש Javascript מופעל.

ציטוט של shapin

אני לא מבין למה הכרטיסים הכל כך יקרים האלו מדברים אלייך בזמן שאתה מנסה להרכיב מחשב בתקציב כל כך נמוך.

זה מה שאני כתבתי - אם יש לך כסף לכרטיסי מסך כאלו אז דיי בטוח שיש לך כסף גם למחשב מעודכן טכנולוגית ולא כזה המבוסס על בת 10 שנים. בנוסף דיי בטוח שמחשב כזה, המבוסס על תושבת 775, יגביל את כרטיס המסך מבחינת הביצועים, גם אם יותקן בו המעבד הכי חזק שניתן להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה בכלל לא צריך להשקיע במעבד... יש לי E8400 בבית, והוא נהיה די עגלה.

הדרך הקלילה להפוך אותו למשהו טוב היתה פשוט לדחוף לו כונן (אפשר גם עם SATA2) או לקנות מתאם SATA3 מ PCI-X אם יש לך אחד להקריב...

המחשב עובד מהר וחלק, שמתי גם כרטיס מסך סביר - מפעיל הכל וסבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@אור כהן

צחוק צחוק... יש לי גם בבית (המחשב שלי הנוכחי) Q9550 עם לוח EP45, גם הוא עם ועובד סבבה לגמרי.

אבל זהו, מצאתי לוח אם 1150 שקיבלתי בחינם מחבר טוב, ואני מחבר עליו i5 4460 שמצאתי בזול,

זה יבוא טוב עם ה 480 שהבאתי מחו"ל...

אין סיכוי להגיע לרמה הזו עם ה ... בזבוז זמן לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Idanh

חבל, ראיתי פוטנציאל בך :P

אני אישית לא חושב שזה בזבוז זמן. מדובר על 100 ש"ח, צריבת ביוס וזהו בערך. כמו לקנות מעבד רגיל. כמובן שניתן גם לעשות OC.

השיפור בביצועים הוא עצום, במיוחד למי שהיה עם E8400/E5200 וטעמיו השונים.

השיפור הזה למעשה מאפשר לי למשוך את המחשב עד סוף חייו, כשהוא נושק ל10, עם כרטיס GTX670.

לצערי, לא התמזלתי בחברים שמחלקים את החומרה, ואני בטוח שככה זה המצב אצל רוב חברי הפורום, ולכן לדעתי השדרוג לXEON אינו "בזבוז זמן לגמריי"

אולי עבורך :)

אז מה תעשה עם המחשב של הE8400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^את המחשב אני אעביר קדימה.. נשים אותו אצל סבתא (אגב זה E8600 שכחתי כבר מה שמתי שם חחח)

את ה Q9550 נהפוך להיות המחשב של הבית (בשביל , ושאר שטויות...)

את הנוכחי אצל סבתא (שמתי שם איזה E6300 שמצאתי) אזרוק לאמא של חברה שלי... יש שם פאקינג @_@ את הפנטיום נזרוק לפח - אתה מוזמן לאסוף אותו.

ונהפוך את ה i5 לחיית הגיימינג הנוכחית שלי.

כשאפשר להשיג כבר את החומרה החדשה ביחסית מעט כסף, להתעסק בחומרה עתיקה זה בזבוז..

העובדה שהצלחתי לדחוק את ה Q9550 (שגם כן הצלחתי איכשהו להשיג בחינם מחבר ששדרג מעבד+לוח)

לכל כך הרבה זמן, זה תכלס רק בזכות תחזוקה נכונה שלי וה שנתן לו חיים חדשים..

הכי ברור בעולם שברגע שאני אחבר אליו את ה RX480 הצוואר בקבוק יהיה המעבד.

וכך גם יהיה אצלך בקרוב.. מקווה שכבר לפני זה תוכל למצוא חלקים מחברים טובים ותשתדרג, כמו שקורה פעמים רבות אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Idanh

גם אצלי זה עבד ככה -

המחשב הישן (PENTIUM 4) עבר לאבא, ואני קיבלתי את מחשב הQ9300 (ששודרג לE5450)

לאחר מכן נרכש לאבא מחשב חדש (I5 4590) והPENTIUM 4 כרגע נמצא בבית כמחשב גיבוי - מורכב ומוכן בחוסר מעש עם 7600GT

לאמא הרכבתי מחשב מחלקים שמצאתי - E5200 בOC, 4GB ודיסק קשיח מכני - עושה עבודה מצויינת

לסבתא יש מחשב E2200 (ששודרג מE2140) בOC ל3GHZ

מבחינתי קיים הבדל גדול בין 100 ש"ח (עלות מעבד חדש, לא כולל מכירת המעבד הנוכחי ויציאה ברווח - כך עשיתי) לבין 700-800 ש"ח - עלות חומרת I5 2500 כולל לוח פשוט וזכרונות

אל דאגה ידידי, אין לי כוונה לשדרג עוד את המחשב הזה. אני מאוד מרוצה כאשר בBF4 אני מקבל 100% ניצול מעבד, ו100% ניצול כרטיס מסך.

מבחינתי, המחשב כרגע בשיאו. אין טעם עוד לשדרגו. זוהי שירת הברבור האחרונה שלו.

מן הסתם הRX480 או אוברקיל במערכת שלי. ה7950/GTX670 זה המקסימום עבור מעבד כמו שלי.

אני חושב שאני אסחוב את המחשב הזה לפחות עוד שנתיים. באמת שאין לי מושג מה אעשה איתו אחר כך. אולי פשוט אשדרג את השילוש במחשב של אמא, והשילוש השני אמכור בפרוטות, או ארכיב במערכת הPENTIUM 4.

כרגע אני נמצא במצב של תחזוקה שוטפת. כל מיני רכיבים נהרסים מזקנה, ואני מתחזק - 

1. פורטים של אודיו הפסיקו לעבוד - רכישת כרטיס של קריאטיב ב20 דולר פתרה את הבעיה

2. ללוח לא הייתה תמיכה בUSB 3 - רכישת כרטיס ב30 ש"ח פתרה את הבעיה

3. זכרון אחד במערכת עשה קמיקזי - נשלח ליצרן - שם תוקן ונשלח חזרה לארץ (למרות שהוא בן 9!!!)

אני גאה במערכת הזאת. הצלחתי להביא אותה למצב של שקט מוחלט (תודות לNANOXIA DP2) - כך שאתה לא שומע אותה עובדת, גם במאמץ.

מבחינתי זה כל מה שאצטרך. אני לא יודע כמה אשחק ב4 שנים הקרובות (הולך ללמוד משפטים - בר אילן) אז אני חושב שהיא החזיקה בדיוק כמה שהיא הייתה צריכה להחזיק.

בינתיים אשתמש בלפטופ שלי ללימודים (נרכש ב2000 ש"ח בבאג - מוזמן לבדוק את המפרט)

החלפתי לו את המעבד גם כן (לA10-4600M), הוספתי לו SSD+דיסק קשיח, ושדרגתי את הזכרונות. לא לדבר על הOC שעשיתי לו.

אולי אקנה לו עוד (שלישית במספר) רק כדי להיות בטוח.

הוא למען האמת חיית ביצועים אמיתית כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו בחור כלבבי.. :beerchug:

אין כמו לדעת שניצלת את האמא של האמא של החומרה הזו ולהוכיח לעולם שוואלה, גם בלי להשקיע אלפי שקלים אתה מצליח לתת בראש.

זו גם הגישה שלי בגדול, עד שאני מצליח לאסוף מספיק חלקים בשביל השדרוג הבא - והנה זה קורה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

אתה נשמע כמו בחור כלבבי.. :beerchug:

אין כמו לדעת שניצלת את האמא של האמא של החומרה הזו ולהוכיח לעולם שוואלה, גם בלי להשקיע אלפי שקלים אתה מצליח לתת בראש.

זו גם הגישה שלי בגדול, עד שאני מצליח לאסוף מספיק חלקים בשביל השדרוג הבא - והנה זה קורה :)

ואני מברך אותך על השדרוג:)

אנשים כמונו, שהחזיקו עם פלטפורמת הLGA 775 כמעט 10 שנים, הכי ראויים לעבור את השדרוג.

מצחיק אותי לקרוא פוסטים כמו - יש לי מעבד 2600K - האם הגיע הזמן לשדרג?

חכה שיעברו 10 שנים, נצל את החומרה שלך עד הסוף, ואז שדרג :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...