מסך מחשב עד 600 שקל... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב עד 600 שקל...

ישראל ישראל

Recommended Posts

מה יקרה אם לא תקנה אותם? תגלוש עם המסך יש לך עכשיו, או שאין לך בכלל מסך?

אם כבר יש לך מסך ואתה שוקל להחליף, תכתוב מה יש לך ונראה אם כדאי.

אם אין בכלל אז קצת קשה לגלוש באינטרנט ואז בטוח שכדאי. למשל זה...

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12321

ואם עדיין אין לך מסך אבל אתה יכול לחכות טיפה ולחסוך עוד קצת כסף (עוד 200 שקל), אולי זה יהיה הכי טוב.  למשל:

https://www.pc365.co.il/product.aspx?id=2585

היתרונות - 23 אינצ', והוא IPS, ובנוסף יש לו כניסת . מסך זה משהו שנשאר איתך 5-10 שנים והמסך הזה לגמרי עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלך ישנם כמה מסכים מבוססי VA (של AOU?) שיכולים להתאים: P222va שיצא לא רע יחסית במגה-סקירה פה:

http://us.hardware.info/reviews/6370/21x-22-inch-monitors-review-smaller-does-not-equal-worse

או E2250SWDNK שיותר זול ממנו אבל לא מצאתי עליו סקירה.

לדעתי הם יהיו עדיפים על הדל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שקניתי ב4 אלף שקל והתפוצץ לי המסך...

כרגע אני גולש עם 15.6 שמחולק ל-2 חחחח

ואני מחפש מסך מחשב לגלישה באינטרנט אני גולש הרבה משחקים פחות

מצאתי ביד 2 מסך מחשב TN ב-100 שקל 18.5 של חברת מדבקה אבל ניראה טוב...

או שיש לי אפשרות להוציא 600 שקל למסך מחשב...

האבסורד שמסך מחשב איכותי עולה כמו 32 אינץ...ולכן זה קצת מציק לי ההוצאה הזאת עכשיו כי לתקן את המחשב כבר ירד לי החשק ואני רוצה להפוך אותו לעמדה נייחת חחח

השאלה הנשאלת אם שווה להוציא 600-800 שקל מסך מחשב איכותי או ללכת על יד 2 ב-100 שקל של סתם חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכסף לוחץ לך קח עכשיו את המסך ב-100 ש"ח, מה השאלה. לא יתאים לך, תמכור אותו ב-200... :D

אח"כ, לאט לאט תחסוך עוד 400 ש"ח ותקנה מסך "24 טוב, , שיעביר איתך כמה שנים.

והאבסורד הוא לא שמסך מחשב איכותי עולה כמו 32 אינץ. האבסורד הוא שהסינים מוכרים מסכי בכלום כסף (ה-32 הזה ב-900 ש"ח זה לא או פיליפס או משהו, נכון?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר.. יש ב-600 ש"ח ויש ב-60000, זה מה שיפה בזה.

קיצר, אני לא רואה סיבה אמיתית לקנות מסך ב-600 ש' כשיש דברים כל כך הרבה יותר טובים ב-900. עדיף כבר לקנות באמת משהו ב-100 ש' לבינתיים ולמצוא עוד קצת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

בסדר.. יש ב-600 ש"ח ויש ב-60000, זה מה שיפה בזה.

קיצר, אני לא רואה סיבה אמיתית לקנות מסך ב-600 ש' כשיש דברים כל כך הרבה יותר טובים ב-900. עדיף כבר לקנות באמת משהו ב-100 ש' לבינתיים ולמצוא עוד קצת כסף.

כשאתה מבלה מול מחשב שעות רבות - שום דבר לא חשוב יותר חוץ ממסך איכותי. מה יעזור אם תהרוס את העיניים ואז בכלל לא תוכל לצפות במסך?
הייתי כמוך יושב מול מסך ב400 שקל עד שהגיע יום אחד שלא יכולתי לבהות במסך יותר מרבע שעה. כמובן שאז גם אני הייתי במחשבה של למה לבזבז הרבה כסף על מסך ולא הייתה לי מודעות לעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oren417

כסף לא טועה ככל שהמסך איכותי

יותר הוא עולה גם יותר.

זה לא תמיד נכון. לפעמים המחיר מוצדק, ולפעמים יש עקיצה.

בדרך כלל, רמות האיכות בין מסך יקר למסך שעולה חצי ממנו הן לא כל כך רחוקות אחת מהשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של meir_l

בדרך כלל, רמות האיכות בין מסך יקר למסך שעולה חצי ממנו הן לא כל כך רחוקות אחת מהשניה.

בדיוק הפוך - "בדרך כלל", כשמסך עולה כפול הוא גם שווה כפול.

לפעמים אכן יש עקיצות, אבל אם אתה רואה את המסך ב-10 חנויות בזאפ לא הגיוני שתהיה "עקיצה", כי אם המסך לא היה טוב לא היו מביאים אותו, ואם המחיר היה גבוה מדי מישהו כבר היה מנסה למכור יותר בזול. טעויות קורות, אבל בדרך כלל זה במסכים שאנשים לא מעדיפים ביומיום. ברמה של פחות מ-1000 ש"ח השוק מוצף בדגמים, לא נראה לי שזה יקרה.

ואגב, ההבדל בין מסך למסך TN הוא דווקא מאוד בולט לעין. וזה לא כפול, זה עוד 200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...