סביבת עבודה לפיתוח משחקים לאנדרואיד - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סביבת עבודה לפיתוח משחקים לאנדרואיד

maimon_y

Recommended Posts

מתכנת טוב הוא מתכנת טוב בלי קשר לשפה שהוא עובד איתה. יש שפות שיותר קל לתכנת בהן ויש שפות שיותר קשה לתכנת בהן. אם אני צריך מתכנת ג'אווה והוא מעולה בג'אווה והוא לא יודע C, אין לו חור בהשכלה. אם הוא טוב אז הוא יכול ללמוד C בקלות ומהר, אבל זה שהוא יודע או לא יודע C כרגע זה בטח לא חור. ואם אני צריך שהוא יתכנת ג'אווה זה בוודאי לא רלוונטי.

אתה טוען שג'אווה לא עובדת טוב בכל סביבה, ואז אתה מדבר על זה שעם C# למדו מהטעויות? ניסית לתכנת משהו רציני עם C# למערכת הפעלה שהיא לא ...? גם עם mono החיים לא בדיוק פשוטים. 

אתה גם לא מדייק במינוחים - אנדרויד היא לא סביבה שתומכת או לא תומכת בג'אווה. אנדרויד היא מערכת הפעלה שכתובה בג'אווה. ואני לא חושב שאתה מבין עד הסוף את מה שאמרת על בעיות ומימוש GC... אם אתה רוצה להכנס לזה אתה מוזמן לפתוח דיון נפרד, זה נושא מעניין אבל לא רלוונטי לדיון. 

לגבי האנליזת שוק שלך (אנדרויד תתחיל לדעוך), אני חושב שאתה מפספס בענק אבל זה רלוונטי לפה, רק נקודה למחשבה - גם אם רק יכול להיות באמת פרימיום (בגלל בעיות GC בג'אווה, לא פחות...), בשוק גדול ומשוכלל, סגמנט הפרימיום אחראי לחלק קטן מהרווחים בכל מקרה. ומי שמוכר מאסות שולט בשוק. המוצרים החלשים והמגוונים יחזיקו את השוק. טויוטה תמיד תמכור יותר מב.מ.וו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...