מבקש המלצה למפרט מחשב כללי. ביתי. תקציב: 1000~2000 - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למפרט מחשב כללי. ביתי. תקציב: 1000~2000

NjsaComp

Recommended Posts

שמח שהסתדר לך...

אבל לא, אני לא חושב שהשדרוג ל-8 הוא חינם לבעלי 7. זה לא כמו 10.

נ.ב., לדיסק קשיח לא קורה כלום כשמתקינים עליו שוב . הכל בסדר.

נ.ב. 2, אם הרעש מהמאווררים של המארז מפריע לך אני די בטוח שלא יקרה כלום אם תנתק (פיזית) אחד מהם או אפילו יותר.

אתה יכול לבדוק את הטמפ' של המעבד לפני ואחרי בעזרת תוכנות ספציפיות כדי להיות בטוח שהכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@E71

אני בתקופה  הקרובה לא נוגע בכלל במחשב xD

הכוונה בחומרה שלו. נישאר עם המאווררים ככה, נתרגל אליהם.

מספיק לי שהוא עובד, אחרי כל ההתעסקות איתו. 

עכשיו אני רק רוצה ליהנות ממנו, וזהו. עשיתי יותר מדי בלגן. 

את האמת אם אני יכול לייעץ עצה למי שבמצב שלי, גם חיפש מחשב בתקציב שלי, קרא את הכל, אם יש לכם כסף?

תוסיפו ושהחנות תתקין לכם. 

לא כי אתם לא יודעים. אני מאמין שבימינו די קל ללמוד איך להתקין (אני כבר שנים שיודע להתקין, זה לא כזה סיפור גדול)

אבל כשמערכת הפעלה מגיעה כבר מותקנת בחנות, המחשב מורכב ומגיע אליך במצב של רק הפעל אותו, ותהנה - לדעתי? זה הכי טוב שיש. 

אני לא יכולתי לרכוש פעם נוספת בכמה מאות שקלים. לכן חשבתי שאם מייקרוסופט מאפשרים הורדת דרכם,

שאני אשתמש בזה. רק לא לקחתי בחשבון שיש לי עכשיו, אבל עם חסרון אחד: אין לי אפשרות לעשות עדכונים.

אני אנסה לרכוש מפתח מוצר מאחת המכירות ב , לא לפני שאשאל אם המפתח הוא רק להתקנת המערכת או לעדכונים (שזה מה שחשוב לי).

מצאתי מישהו מאמריקה, שמתחייב שהוא משווק של מייקרוסופט, למערכת שלי (לא Pro), פחות מ 100 שקלים.

אחרי שהוא יענה לי שזה תקף לעדכונים, אני ארכוש. http://www.ebay.com/itm/Windows-8-1-Microsoft-Authorized-FULL-VERSION-32-64-bit-Digital-Key-Only-/222059605807

עריכה: לא רלוונטי כנראה. זה רק ל Pro כתוב בתיאור מכירה. לא מצליח למצוא ל 8.1 הרגיל. 

תודה, ותסלחו לי ששיגעתי אתכם :$ אכן אין כמו HWzone כשמדובר במחשבים ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להגיע לזה על ידי שימוש בתוכנת SpeedFan :)

החלטתי ללמוד להתעלם מהרעש, רק בשביל שהמחשב יתקרר טוב יותר :D

תודה Monsi :)

שיגעתי אתכם והרבה. 

תודה רבה רבה. המחשב עובד ואני מרוצה. 

יותר לא עושה ניסויים, בדיקות, שינויים, משחקים. 

פשוט מפעיל, משתמש ונהנה ^_^

תודה לכולם.

במיוחד לשי הבחור עם עצבי הברזל שהיה סבלני והגיב באריכות ובפירוט בכל תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לדאוג לגבי הקירור, לפי התמונה המעבד דוקא היה שמח לקבל חיבוק חם. :) המעבדים האלה באמת לא מתחממים ובטח לא במצב מנוחה או עבודה מאוד קלילה, מסוג שתבצע. 

נ.ב. @smalul  הוא אכן תופעת טבע במובן הכי חיובי של המילה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...