בקשת מפרט בתקציב של 8000-9000 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט בתקציב של 8000-9000

MzDay

Recommended Posts

אפשר לחשוב כאילו ה-970 עולה 600 דולר, כולה 100 דולר הפרש, אני לא "באמת חושב", אני לא יודע ולא מתיימר לדעת, אבל הגיוני להניח שאם

המחליף של ה-960 יהיה כלול במשפחת פסקל הוא יציע ביצועים דומים בערך למה שמציע ה-970 היום, או מאוד קרובים לכך, או יותר..

אם אתה אומר דברים כמו "פיתרון פלא" כנראה שאתה לא ממש מבין מה עומד בפתח.

גם במצב שהביצועים לא יהיו בדיוק שם אבל קרובים למדי, ובנוסף יהיה מדובר בכרטיס מתקדם וחדיש יותר, ונניח שהוא יהיה זול יותר, הריי

שערכו של ה-970 ירד יותר באופן יחסי מדורות קודמים עקב זה שהקפיצת המדרגה הביצועית\הטכנולוגית גדולה בהרבה מקפיצות המדרגה הקודמות.

בבקשה אל תשלוף כל מיני תיאוריות מהמותן, מתי GTX X60 נמכר ב-1700 שקל?

נכון שה-GTX970 משתלם מאוד ברמת התמחור שלו, אבל הוא גם אחד הכרטיסים הנמכרים ביותר אי פעם אני חושב בעקבות זאת, וקח בחשבון

שנוידיה בניגוד לאינטל למשל לא לבד במגרש, יש לה מתמודדת רעבה במיוחד שמגיעה עם דור חדש משלה שנקרא פולריס ויודעת שהיא חייבת

לתת הפעם פייט רציני כי ספק כמה זמן תוכל להמשיך להתקיים בשוליים.

דבר אחרון זה, שאולי כדאי שתיקח צעד אחורה ותביט בתמונה הגדולה כי אולי אתה מפספס אותה, בעתיד, אולי לא הקרוב אבל גם לא המאוד מאוד רחוק ש- יכנס

יותר למיינסטרים ויחשב רזולוציה די נורמטיבית, כל מאיץ גראפי לפני פסקל יחשב כענתיקה לא רלוונטית כי כמו שאתה יודע הוא לא מסוגל להתמודד עם רזולוציה

הזו, לכן גם המצב יהיה מאוזן יותר, והמאיצים החדשים שעל פי הדיווחים יציעו פי 2 ביצועים לפחות, יישרו קו עם הרזולוציות הגבוהות יותר, וזה

לא שיספקו 200 פריימים בכל משחק, אלא יותר קרוב למה שאנחנו מקבלים עכשיו.

מה שאתה אומר בטח לא הגיוני שתמיד תזדקק "למפלצת" ב-3500 שקלים בשביל רזולוציית , בדיוק כמו שאתה לא זקוק למפלצת היום ל-1080P

שאז המיינסטרים היה רזולוציות כגון 1366X768 או 1280X720 ובשביל FHD היית צריך "מפלצת", נכון, זה לא פי 2 כמו בין 1080P ל-2160P ולכן

נוצר כזה פער בין הרזולוציה לביצועים, אבל העיקרון ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כתבת הרבה ואין לי כרגע את הזמן לענות על הכל, עם חלק מסכים וחלק לא.

אבל לא יהיה לדעתי מיין-סטרים למשחקים בכמה שנים הקרובות, ועל זה אני מבסס את הדעה שלי.

אם זה לא נכון אז כמובן שטעיתי, אבל אם כן, מי שכן ירצה למשחקים - שיתכבד וישלם מעל 2000 ש"ח לביצועים סבירים ו-3500 לטובים (אותו שוק של משתמשי 980 Ti היום).

קח בחשבון ש- QHD נותן תוצאות קרובות במסכים של "27 ומטה ודורש השקעה הרבה פחות מסיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע GTX 980 TI עולה המון כסף ולפי האתר השוואות שרועי פרסם הוא בקושי מגיע ל55 לדוגמה במשחק V ב2K

אם בעתיד יהיה כרטיס שייתן FPS טיפה יותר יפה ל4K ויעלה 3.5 זה כבר הרבה יותר משתלם מהמצב כרגע

אבל זה שוב מי שחשוב לו הרזולוציה הזאת ויהיה מוכן להוציא 3.5 במקום להסתפק כנראה "בפחות" שמין הסתם הפחות של העתיד יהיה 2K עם FPS גבוה מאד (מה בקושי נותן כיום ולכן לא משתלם לקנות אותו עם המחיר היקר)

מה שרועי אומר נשמע מאד הגיוני, לא רואה איפה אתה לא מסכים איתו.

וגם אני לא הבנתי למה החשבת את 960, כבר היום לדעתי מאד לא כדאי לקנות אותו ההפרשים בינו לבין 970 ב1080P ענקיים, לא הייתי קונה אותו בשביל 600 שקל

לשחק עם 960 בימינו זה לא באמת ליהנות מגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...