בקשת מפרט בתקציב של 8000-9000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט בתקציב של 8000-9000

MzDay

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 8000-9000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לא לחסוך.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 300 400 (מעל ה9)

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, קצת עריכה גרפית, , תכנות (אני עובד עם הכרטיס מסך לכן אצטרך כרטיס מסך טוב גם למשחקים וגם לעבודה איתו)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה): Blender כרגע ואולי תוכנות עריכה 3D אחרות, Photoshop, Visual studio וכ'ו

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: V, Witcher 3 בקיצור כל המשחקים החדשים והכבדים :)

הגודל של המסך כרגע, 1920X1080, אך בקרוב אני קונה מסך 2K לכן זה הולך להשתנות.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?  , יש לי כרגע 2, ועוד שאלה, אני חשבתי אולי להזמין את הזכרונות מאמזון במהירות של 3000MHz או יותר (2X8 או 4X4), ראיתי שאני חוסך עם זה 500 שקל, השאלה אם הם טובים,

הנה לינקים:

http://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-3000MHz-PC4-24000-CMK16GX4M4B3000C15/dp/B00QXT5MNM/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1456483420&sr=8-3&keywords=3000Mhz

http://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-3000MHz-PC4-24000-Memory/dp/B0134EW7G8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1456483420&sr=8-1&keywords=3000Mhz

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אני חושב שכן אבל זה מאוד תלוי בכמה זה יעזור לי וכמה זה יפגע במחשב אם בכלל

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, הרכבת מחשב כן.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא, אזור מרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אולי אני אשדרג חלקים בעתיד אבל אני לא רואה בזה משהו שישפיע על המפרט כרגע

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: לא, תודה מראש! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OC לא פוגע בשום דבר, OC עוזר כאשר ישנו צוואר בקבוק מהמעבד או מגבלה כלשהיא מהמעבד ותדר גבוה יותר

יוביל לשחרור המגבלה באופן חלקי, באופן כללי במעבדים מודרניים לא תיהיה בעיה ל-99 אחוז מהאנשים, ואם כן זקוקים לכוח עיבוד נוסף

מעבר למה שמעבד I7 לדוגמה ידע לתת אז סביר שגם שלו לא תהיה אפקטיבית לחלוטין וממילא יהיה כדאי לשקול

אופציה חזקה יותר. 

התוספת לא משתלמת ביחס לתוספת ביצועים, וזה משהו שעושים בהרבה מקרים לטובת הספורט לצד תוספת התדר\ביצועים

שהמעבד יוכל לספק. תיאורטית ככל שהמעבד יעבוד תחת עומס במתח גבוה יותר מה שנדרש בשביל להעלות את התדר למקסימום האפשרי,

אורך חיו התקצרו, בפועל זה לא קורה ומאוד מאוד נדיר. במיוחד מאחר וישנו מצב חיסכון שבו המתח והתדר יורדים משמעותית כשהמעבד במנוחה

(IDLE) ז"א לא תחת עומס כבד.

לא ממליץ לך לקנות מערכת שלמה מחנות וזכרונות מחו"ל, זה די מיותר, וסביר שהחיסכון לא יהיה 500 שקלים כי ישנו מגוון גדול של חברות וסוגים

לא משווים אך ורק דגם מול דגם אלא אם מחפשים משהו מאוד ספציפי.

רשמת "לא לחסוך", אבל חשוב שתקח בחשבון, שבעוד כ-3 חודשים אמורים להתחיל להגיע סוף סוף דור המאיצים הגראפיים החדשים שיהיוו בניגוד

לשנים האחרונות קפיצת מדרגה מהותית, לכן ההמלצה שלי מאחר וממילא כרגע אתה עובד עם רזולוציה סטנדרטית, לקנות מערכת חזקה וטובה

יחד עם כרטיס נוסח GTX 970 שמתאים כמו כפפה לרזולוציה הזו, ובהמשך שתשדרג למסך בעל רזולוציה מתקדמת יותר שדרג גם אותו לדור

החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

OC לא פוגע בשום דבר, באופן כללי OC עוזר כאשר ישנו צוואר בקבוק מהמעבד או מגבלה כלשהיא מהמעבד ותדר גבוה יותר

יוביל לשחרור המגבלה באופן חלקי, באופן כללי במעבדים מודרניים לא תיהיה בעיה ל-99 אחוז מהאנשים, ואם כן זקוקים לכוח עיבוד נוסף

מעבר למה שמעבד I7 לדוגמה ידע לתת אז סביר שגם שלו לא תהיה אפקטיבית לחלוטין וממילא יהיה כדאי לשקול

אופציה חזקה יותר. 

באופן כללי התוספת לא משתלמת ביחס לתוספת ביצועים, וזה משהו שעושים בהרבה מקרים לטובת הספורט לצד תוספת התדר\ביצועים

שהמעבד יוכל לספק. תיאורטית ככל שהמעבד יעבוד תחת עומס במתח גבוה יותר מה שנדרש בשביל להעלות את התדר למקסימום האפשרי,

אורך חיו התקצרו, בפועל זה לא קורה ומאוד מאוד נדיר. במיוחד מאחר וישנו מצב חיסכון שבו המתח והתדר יורדים משמעותית כשהמעבד במנוחה

(IDLE) ז"א לא תחת עומס כבד.

לא ממליץ לך לקנות מערכת שלמה מחנות וזכרונות מחו"ל, זה די מיותר, וסביר שהחיסכון לא יהיה 500 שקלים כי ישנו מגוון גדול של חברות וסוגים

לא משווים אך ורק דגם מול דגם אלא אם מחפשים משהו מאוד ספציפי.

רשמת "לא לחסוך", אבל חשוב שתקח בחשבון, שבעוד כ-3 חודשים אמורים להתחיל להגיע סוף סוף דור המאיצים הגראפיים החדשים שיהיוו בניגוד

לשנים האחרונות קפיצת מדרגה מהותית, לכן ההמלצה שלי מאחר וממילא כרגע אתה עובד עם רזולוציה סטנדרטית, לקנות מערכת חזקה וטובה

יחד עם כרטיס נוסח GTX 970 שמתאים כמו כפפה לרזולוציה הזו, ובהמשך שתשדרג למסך בעל רזולוציה מתקדמת יותר שדרג גם אותו לדור

החדש.

הבעיה שאני קצת נרתע מלחכות 3 חודש עד שיצא הכרטיסים החדשים מכמה סיבות:
1. אני כנראה אקנה את המסך החדש בעוד 3 חודש אולי פחות ואני לא רוצה להגיע למצב ולומר לעצמי שחבל שקניתי את ה970 כי יכלתי לקבל משהו יותר חזק למסך הזה.

2. הכרטיס מסך שלי כרגע נשרף (7970) והמחשב לא מזהה אותו למרות שהמאוורר נדלק מתי שאני מחבר אותו, ואני חייב כרטיס מסך כדי להמשיך לעבוד עם OPENGL ואני מעדיף כבר לשדרג למחשב

חדש (יש לי את זה כבר 5 שנים כמעט) מאשר לקנות כרטיס מסך חדש ואז . (ככה או ככה התכוונתי להחליף אותו בקרוב)

3. אני לא מכיר את מה שאמרת לגבי הכרטיסים החדשים, אבל אני לא יודע כמה הם יעלו זה אחד, אני לא יודע עד כמה באמת יהיו ביצועים משמעותיים לדוגמה מה980TI (שזה אגב, מה שרציתי לקנות עם המערכת החדשה).

מה שאני כן יכול לעשות לדעתי, זה להשקיע במערכת ממש חזקה, לקנות כרטיס מסך בינוני (בשווי של 800~ ש"ח), ובעתיד שיצא הכרטיסים החדשים אני אקנה אם המחירים יהיו נורמאליים.

למרות שאני רואה את זה כסיכון.

אתה אומר שזה שווה ואני דיי סומך עליך אבל אני עדיין קצת מפחד מהמחירים שיצאו איתם. (+ העובדה שזרקתי 800~ שקל על כרטיס מסך)

אני כרגע משרת בצבא ל5 שנים הקרובות, אני מקבל משכורת של 800 בחודש, אני אוכל לארגן את הכסף (ולהשקיע אותו כולו) אחרי כמה חודשים אבל אני לא רוצה להגיע למצב שאני זרקתי כמות כזאת של כסף,

בכל זאת.. חודש זה המון זמן..

תודה מראש!

עריכה:

ועוד משהו שקראתי שדיי נכון, כל הזמן יוצאים דברים חדשים, כל פעם אפשר להגיד ששווה לחכות למשהו חדש שיצא ואז בחיים לא לקנות.

ראיתי את הRelease date שלהם וזה Q2 או Q3 זאת אומרת יש מצב שאני אחכה גם חצי שנה ולא 3 חודש :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אתה לא "זורק" 800 שקל כי אתה תמיד יכול למכור ביד שניה בחצי לכל הפחות אם אתה לחוץ למכור,

שנית אתה יכול לחפש כרטיס משומש עם\בלי אחריות, באיזור ה -+500 שקלים אתה יכול למצוא כרטיס זהה לשלך

או בסביבות ה-800+- משהו נוסח ה-GTX780.

מה שאני אומר זו רק הצעה, כמובן שאם אתה חושב אחרת אז כמובן תעשה מה שלדעתך נכון, זה לא שחור או 

לבן זו החלטה אישית. לי גם יש מערכת חדשה בת חודש וחצי ואני ממתין בין היתר לדור הכרטיסים החדש לאחר שמכרתי

את הכרטיס שהיה ברשותי.

תראה, זה שדברים יוצאים כל הזמן זה נכון, אבל:

1.מדובר יהיה כמו שכבר אמרתי בקפיצת מדרגה לא רגילה משנים קודמות, לא מדובר על הבדל די זניח כמו בין דור האסוול לסקיילייק.

2.כמו שאמרתי אין כרטיס שיכול להתמודד כראוי עם כל קשת המשחקים ב-, אז מה? תשקיע עכשיו ב-GTX980TI

3500 שקלים ותתפשר בהגדרות כבר מעכשיו? לא נעים במיוחד..? גם X שזה כרטיס של 5K מוציא 30~40 פריים במשחקים כמו shadow of mordor

בהגדרות מקסימליות לא כולל פילטרים במקס' ומשחקים כמו וויצ'ר 3 ופאר קריי בקושי מגרדים 50~60 פריים בהגדרות מירביות, שזה יפה מאוד כן, אבל

בכל זאת מדובר בכרטיס שעולה פאקינג 5000 שקל בארץ.

אתה צריך להבין ש- קורע , זה נראה מדהים, זו חוויה כיפית מאוד, אבל עדיין..

ואני מדבר מניסיון, יש לי מסך 40 אינץ' ועם כרטיס כמו R9 390 יכולתי להוציא 50~40 פריים בהגדרות

בינוניות בלבד במשחקים כמו פאר קריי.

כרגע יש פער בין התוכנה לחומרה בגלל שא' - קפיצות המדרגה בגזרת הביצועים הייתה לא גדולה באופן יחסי בשנים

האחרונות, ב' - בגלל כניסת רזולוציית ה- למשחק, עוד כ-3 חודשים הפער הזה אמור להצתמצם משמעותית עם הגעת הדור החדש.

לגבי מחירם של כרטיסי הדור החדש, יש נוסחה ברורה שחוזרת על עצמה, כרטיסים חדשים שיחליפו את קודמיהם לא יעלו פי שתיים

בגלל שהם חדשים. תמיד היה ותמיד יהיה דור כניסה, דור ביניים, ודור היי אנד, והמחירים בהתאם.

בלי קשר תקציב של -9000 שקל למערכת גיימינג זה תקציב מוגזם ומיותר, עדיף לפצל את התקציב לשתיים ולקנות מערכת מודרנית

חדשה עוד 3~4 שנים שסביר תיהיה חזקה בהרבה ממערכת שתקנה כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה!

אשמח לקבל מפרט למחשב בלי כרטיס מסך לפחות כנראה עם מעבד של i7 6700k גם בגלל המהירות שלו וגם בגלל שיש לו כרטיס גראפי מובנה עם הגרסא העדכנית של OpenGL.

אני כנראה אלך על תקציב על 5 עד 6 בלי כרטיס מסך, יש המלצות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שלפי הדרישות שלך בתחום ה-3D, אין ספק שתצטרך לבצע קומפוזיציה באפטר,

לכן אני מציע לך לרכוש כרטיס של NV תומך .

אפטר אפקט מרנדרת מהר רק על כרטיסים תומכים ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

קח בחשבון שלפי הדרישות שלך בתחום ה-3D, אין ספק שתצטרך לבצע קומפוזיציה באפטר,

לכן אני מציע לך לרכוש כרטיס של NV תומך .

אפטר אפקט מרנדרת מהר רק על כרטיסים תומכים ב-.

אני לא מתכוון להשתמש באפטר אפקט (לפחות לא בזמן הקרוב) אז אין צורך בCUDA.

למרות שנחמד שיהיה זה לא הדבר שחשוב לי כרגע.

תודה בכל מקרה על ההצעה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

ראשית אתה לא "זורק" 800 שקל כי אתה תמיד יכול למכור ביד שניה בחצי לכל הפחות אם אתה לחוץ למכור,

שנית אתה יכול לחפש כרטיס משומש עם\בלי אחריות, באיזור ה -+500 שקלים אתה יכול למצוא כרטיס זהה לשלך

או בסביבות ה-800+- משהו נוסח ה-GTX780.

מה שאני אומר זו רק הצעה, כמובן שאם אתה חושב אחרת אז כמובן תעשה מה שלדעתך נכון, זה לא שחור או 

לבן זו החלטה אישית. לי גם יש מערכת חדשה בת חודש וחצי ואני ממתין בין היתר לדור הכרטיסים החדש לאחר שמכרתי

את הכרטיס שהיה ברשותי.

תראה, זה שדברים יוצאים כל הזמן זה נכון, אבל:

1.מדובר יהיה כמו שכבר אמרתי בקפיצת מדרגה לא רגילה משנים קודמות, לא מדובר על הבדל די זניח כמו בין דור האסוול לסקיילייק.

2.כמו שאמרתי אין כרטיס שיכול להתמודד כראוי עם כל קשת המשחקים ב-, אז מה? תשקיע עכשיו ב-GTX980TI

3500 שקלים ותתפשר בהגדרות כבר מעכשיו? לא נעים במיוחד..? גם X שזה כרטיס של 5K מוציא 30~40 פריים במשחקים כמו shadow of mordor

בהגדרות מקסימליות לא כולל פילטרים במקס' ומשחקים כמו וויצ'ר 3 ופאר קריי בקושי מגרדים 50~60 פריים בהגדרות מירביות, שזה יפה מאוד כן, אבל

בכל זאת מדובר בכרטיס שעולה פאקינג 5000 שקל בארץ.

אתה צריך להבין ש- קורע , זה נראה מדהים, זו חוויה כיפית מאוד, אבל עדיין..

ואני מדבר מניסיון, יש לי מסך 40 אינץ' ועם כרטיס כמו R9 390 יכולתי להוציא 50~40 פריים בהגדרות

בינוניות בלבד במשחקים כמו פאר קריי.

כרגע יש פער בין התוכנה לחומרה בגלל שא' - קפיצות המדרגה בגזרת הביצועים הייתה לא גדולה באופן יחסי בשנים

האחרונות, ב' - בגלל כניסת רזולוציית ה- למשחק, עוד כ-3 חודשים הפער הזה אמור להצתמצם משמעותית עם הגעת הדור החדש.

לגבי מחירם של כרטיסי הדור החדש, יש נוסחה ברורה שחוזרת על עצמה, כרטיסים חדשים שיחליפו את קודמיהם לא יעלו פי שתיים

בגלל שהם חדשים. תמיד היה ותמיד יהיה דור כניסה, דור ביניים, ודור היי אנד, והמחירים בהתאם.

בלי קשר תקציב של -9000 שקל למערכת גיימינג זה תקציב מוגזם ומיותר, עדיף לפצל את התקציב לשתיים ולקנות מערכת מודרנית

חדשה עוד 3~4 שנים שסביר תיהיה חזקה בהרבה ממערכת שתקנה כיום.

היי, רציתי לשאול אותך, אני לוקח את העצה שלך בלחכות לכרטיסים החדשים אבל אני כרגע רוצה לקנות מחשב ללא כרטיס מסך וללא , כרגע זה המפרט שיש לי:

PCPartPicker part list: http://pcpartpicker.com/p/LryL6h

Price breakdown by merchant: http://pcpartpicker.com/p/LryL6h/by_merchant/

CPU: Intel i7-6700K 4.0GHz Quad- Processor  ($369.99 @ B&H) 

CPU Cooler: NH-D15 82.5 CFM CPU Cooler  ($88.98 @ OutletPC) 

Thermal Compound: Silver 5 High-Density Polysynthetic Silver 3.5g Thermal Paste  ($6.89 @ OutletPC) 

Motherboard: Z170A GAMING M5 ATX LGA1151 Motherboard  ($173.99 @ SuperBiiz) 

Memory: G.Skill Ripjaws V Series 16GB (2 x 8GB) -2400 Memory  ($72.99 @ Newegg) 

Storage: Barracuda 2TB 3.5" 7200RPM Internal Hard Drive  ($65.99 @ SuperBiiz) 

Video Card: MSI Ti 6GB Video Card  ($649.99 @ B&H) 

Power Supply: 750W 80+ Gold Certified Fully-Modular ATX Power Supply  ($89.99 @ Newegg) 

Total: $1518.81

Prices include shipping, taxes, and discounts when available

Generated by PCPartPicker 2016-03-02 02:17 EST-0500

(להתעלם מהכרטיס מסך, רק רציתי לבדוק עם הספק מספיק)

עכשיו העניין זה שאני לא סגור על הלוח אם, הספק, הזכרונות והמארז (שזה רוב הדברים אני יודע חח).

הלוח אם אני לא סגור כי יש הרבה אפשרויות וחלק המליצו חלק ועוד..

ספק אני לא יודע כמה W צריך כי אני מחכה לכרטיסים החדשים כרגע, אני לא יודע כמה הם יצטרכו.

זכרונות יש המון ואני רוצה בגדול לקנות במהירות 2400+ השאלה איזה.

אחרון זה המארז, אין לי מושג איזה לקנות.. יש כל כך הרבה שהבחירה פשוט קשה.

בכל מקרה, הכל אני כנראה אקנה בארץ בחלקים בכל מיני חנויות (איפה שיש זמין).

אשמח לקבל עזרה כי בגדול רציתי היום ללכת לקנות כבר את המחשב.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמפרט היי אנד זה מפרט טוב,  כמובן שאם אין שימוש תדיר וכבד בתוכנות עריכה אפשר בשקט ללכת על I5 במקום I7,  מעבר לך הלוח מצויין אבל מעט יקר מידי לטעמי,  סביר שגם לוח כמו האסוס z170-a או הmsi krait z170-a gaming,  או הmsi m3 או הטומהוק שעולים עד 200 שקל פחות יעשו את העבודה מבחינת oc מכובד. 

זכרונות - +2400 cl12 13 14 מכל חברה יעשו את העבודה,  אין פה מה להתעקב יותר מידי לגבי העניין.

הספק לא רלוונטי כי אין כזה בארץ,  והזמנה מחול תקפיץ את מחירו פי 3 ככה שזה לא יהיה משתלם,  דור הכרטיסים הבא ייוצר בתהליך 14 ננומטר מה שאומר צריכת חשמל נמוכה ואפקטיבית יותר ביחס לביצועים,  לכן אפשר לומר שעם ספק 650w פלוס מינוס אתה תיהיה מכוסה מכל הכיוונים עם מרווח ביטחון נאה. 

לגבי מארז,  זה מאוד תלוי בטעם שלך, אתה לא מחפש משהו ספציפי כמו שקטים במיוחד שממילא לא הכי מומלצים לoc רציני,  לכן בעיקרון כל מארז atx איכותי עם שלושה מאווררים בממוצע יעשה את העבודה. אני אישית מאוד אוהב את מארזי השני תאים כמו ה-air 540,  כמובן שיש לבדוק מידות התאמה לקירור הענק הזה ולקחת בחשבון מקום לכרטיסים ארוכים נאמר עד לאורך 31 ס"מ שסביר שלא תיתקל בכרטיס ארוך מזה. 

בכל מקרה שתגבש מפרט סופי עם חלקים מהארץ,  (שנדע גם מה המחירים בפועל)  תעדכן פה,  ואז במידה ויהיו מחירים זולים יותר לאותו פריט\או משהו עדיף באותו המחיר יהיה אפשר ליידע אותך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לוח טוב אם כי אפשר לרדת במחיר ולקבל אותו דבר. תבדוק כל לוח 170 של ותכריע בהתאם לפיצ'רים שאתה צריך (למשל, אין צורך לשלם על לוח עם תמיכה בשני כרטיסים גרפיים אם לא תשים כאלה). זכרונות בסדר, באופן כללי כל 2400 יהיה בסדר. יותר מהירים זה לזרוק כסף - כמעט בכלל לא משפר ביצועים, בטח לא בהתאמה לקפיצה במחיר.

הקירור - במידה ומספיקה לך רמת שקט 5/8 - מוגזם בטירוף (ואני דווקא מאוד אוהב את Noctua). הוא גם ענק, עד שלא רואים לא מבינים, וזה שבחרת הכי גדול שלהם - יותר מ-D-14, ואתה עוד לא יודע איזה מארז יהיה לך ואם זה בכלל יכנס. אם אתה לא צריך משהו שקט או מתכוון לעשות OC יוצא דופן - קח משהו ב-150 ש"ח, זה מספיק ויותר מזה. אגב, אם בסוף תלך על בכל זאת, משחה טרמית אתה מקבל בתוך הקופסה.

ספק כח יספיק לך לדעתי גם לכרטיסים העתידיים (בלי לבדוק ממש אני אומר לך שממה שתכננת עד עכשיו יש לך איזה 300W "לבטחון", ודרישות ההספק בד"כ יורדות בדורות חדשים).

מארז? אם השקט לא מאוד חשוב לך מה שנשאר זה לבחור לפי הגודל והטעם. אם בא לך משהו שקט וסולידי עם דלת קח Fractal Design 5 או S, או שתנסה את 230T למשל... אם אתה צריך מקום לצורב ו... אוהב אותם כתומים :)

וכמו שרוי כתב, תבנה מפרט עם חלקים מהחנות שמעניינת אותך ונדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל המפרט דיי פרווה לתחום...

מחשב לתחום ה-CG צריך לפחות 16GB זיכרון לא תוכל להוסיף בעתיד.

לוח אם מאוד פשוט ותקציבי, קח בחשבון שהלוח יגביל אותך בעתיד, כלומר Future Proof אין לו.

ספק כוח מיותר ויקר! למה אתה צריך הספק כזה, אתה לא צריך גנרטור.

אם אתה מתכוון לבצע למחשב בעתיד אז אתה צריך מעבד במכפלה פתוחה, כלומר 6700K (רק במידה ואתה תעשה OC)

אגב, בתקופתנו הייתי מוותר על CD/DVD.

אני מבין שיש לך כבר כרטיס מסך וגם ...?

המארז ממש לא מצדיק את המחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

מחשב לתחום ה-CG צריך לפחות 16GB זיכרון לא תוכל להוסיף בעתיד.

לוח אם מאוד פשוט ותקציבי, קח בחשבון שהלוח יגביל אותך בעתיד, כלומר Future Proof אין לו.

ספק כוח מיותר ויקר! למה אתה צריך הספק כזה, אתה לא צריך גנרטור.

אם אתה מתכוון לבצע למחשב בעתיד אז אתה צריך מעבד במכפלה פתוחה, כלומר 6700K (רק במידה ואתה תעשה OC)

אגב, בתקופתנו הייתי מוותר על CD/DVD.

המארז ממש לא מצדיק את המחיר שלו.

...אבל כן יש שם 16GB (שים לב לכמות - 2, עכשיו סכם את המחיר ותראה שחסר מחיר של אחד...). ולמה "לא תוכל להוסיף בעתיד"?

לוח אם בסדר גמור, יש לו את הפיצ'רים הרגילים והוא לא יקר. רק שהוא אכן לא מתאים ל-OC, כנ"ל המעבד.

ספק כח אכן Overkill. ספק של 550W זה מספיק.

ולטעמי צורב הוא עדיין בגדר חובה למרות שכבר לא מציעים. למה? כי *תמיד* בא היום שאתה מקבל איזה מחבר או עם משהו שקנית, עכשיו - מה תעשה, תלך לחפש מישהו שיש לו צורב? למה, כדי לחסוך 90 ש"ח מצחיקים בקניה?

אגב, מה יש לך נגד המארז? מארז מצויין, כולל משתיקי קול. הרבה ממליצים עליו.

מצד שני, הוא לא ביקש משתיקי קול (רמת רעש 5), אז אפשר ללכת גם על משהו זול יותר.

עכשיו... דווקא החלק החשוב חסר - רצית QHD, מה עם כרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אסביר, היום הוא קונה מחשב עם שני מודלים של 8X2, מה יהיה שיירצה לשדרג את הזיכרון...?

יש לו רק שני סלוטים בלוח.

כתבתי שהמארז לא מצדיק את המחיר, לא כתבתי שאני נגד המארז. פשוט יש טובים יותר בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בהכרח יותר טובים בפחות כסף, יש אחרים בפחות כסף.

ה-R5 שם דגש מיוחד על השתקת רעשים ו-וויברציות, יחד עם איכות בניה וחומרים ברמה מאוד גבוהה. מספר המארזים

הקיימים שיכולים להתחרות בו יחסית קטנים. בנוסף, הספק שבמפרט הוא ספק סופר איכותי ושקט גם כן.

אבל, מרבית האנשים לא צריכים באנדל כזה משודרג, ויסתדרו טוב מאוד עם משהו בינוני יותר, הבחירה של המארז והספק הנ"ל

צריכה להיות מכוונת, למשל שהוא ירצה ספציפית את המארז הזה והספק הזה, מכוון שזה לא המצב, ואין דרישה מיוחדת כלשהיא

אני מסכים שזה באנדל מוגזם ומאוד יקר, איכותי ככל שיהיה, ולא נדרש.

לגבי הלוח אין ספק בכלל, עד כמה וכמה שבעוד כמה עשרות שקלים יש את דגם עם 4 סלוטים לזכרונות, ויותר מפוצ'ר בשלל

החיבורים בשונים.

אם לוקחים את הבחירה הלא מבריקה (או חסכונית) של הלוח, המארז והספק, מדובר במפרט לא גאוני. אפשר להישאר עם

הרבה עודף בבחירת באנדל תקציבי יותר שיעשה את העבודה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...