שאלה לגבי ווינדוס 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי ווינדוס 7

Alex122

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מחשב נייד ואני מתעניין אם אפשר להתקין עליו 7

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=17946

יצא לי לראות מחשב של חבר שהיה חסום לווינדוס 7, פשוט בעת ההתקנה/בחירת מחיצה להתקנה, הדיסק הקשיח לא זוהה בכלל.

כאשר ניסיתי להתקין 8, הכל פעל כרגיל

האם זה יהיה כך גם בלנובו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא חסום. מה שאתה מתאר נשמע כמו זה שבהתקנה של Win7 כנראה אין דרייבר מתאים לבקר הSATA שבמחשב זה. אפשר לשתול דרייבר כזה למדיה קיימת, ולרוב אפשר גם להעביר את הבקר למצב IDE/Compatible.

בסופו של דבר, על כל מחשב שקיים או יוצא לשוק כיום תוכל להתקין Win7. פשוט במקרים מסוימים זה ידרוש יותר התעסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא בעיה של , זו בעיה של אינטל שעשתה יד אחת עם מייקרוסופט והחליטה לא לאפשר התקנת מע' הפעלה WIN7 וקודמותיה על SKYLAKE מכונני USB. במחשבים שולחניים זה בעייתי כפליים, כיוון שכתוצאה מכך גם במהלך התקנה מ- אין אפשרות להשתמש במקלדת ועכבר מבוססי USB, אז אם אין יציאה וציוד של PS/2 צפויה לך התעסקות די מעצבנת. אבל הפתרונות קיימים בכל זאת. בנייד זה לא אמור להיות רלוונטי מאחר וניתן להשתמש במשטח מגע והתקנה מ- צריכה לעבור ללא צרות. 

@Alex122, מקסימום אם תהיה לך בעייה, שלח לי הודעה בפרטי או פתח שרשור חדש בפורום. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחשבתי על זה עוד קצת, יתכן ובאמת שתי התקנות שונות התערבבו לי בזכרון. לא אוכל להתחייב שלא. התעסקתי בזה לא מעט בחודשים אחרונים.

בלי קשר לבעיית דרייבר AHCI, בעיית ה-EHCI קיימת ב- ולא הולכת לשום מקום. אבל שתיהן פתירות ושתיהן לא מהוות סיבה מספקת להמנע מרכישת המחשב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזאת אני מסכים איתך לחלוטין (רק תיקנתי לך קצת את האיות). :)

כפי שאמרתי בהתחלה, כשמתקינים על חומרה שהיא לא תוכננה לעבוד איתה / לא נבדקה עליה במקור - יכולות להיות כמה וכמה בעיות. לרוב, ניתן לעקוף אותן עם התעסקות מסוימת, וכך זה גם במקרה זה. הכל פונקציה של כמה אתה רוצה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...