כרטיס מסך חדש למחשב - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש למחשב

KeepOuT

Recommended Posts

ציטוט של E71

אני דווא חושב שהם כן "יעיפו את הגג", כי כבר היום 970 מספיק טוב לכל מה שתרצה עד 1080 ומספיק טוב בד"כ גם ל-1440p, ומעליו יש 980Ti שמספיק טוב לכל מה שתרצה ב-1440p ולפעמים עובד גם ב- (בהגדרות בינוניות הוא מסתדר). תסתכל על הגרף שלך ותראה מה עושה כל דור חדש - לדעתי יש מקום עכשיו לדור חדש רק אם הוא יתמודד בהצלחה עם . רק שהתמחור יהיה לדעתי יותר גבוה מהיום - 980Ti (או המקביל החדש שלו) ירד דרגה למקום של 980 כיום (1000 ש' הוזלה), 980 ירד למקום של 970, ו-970 יוזל ב-400-500 ש"ח. 960 יעלם. את המקום שהתפנה ברמת המחירים של 3600-4500 ש"ח יתפוס הכרטיס החדש. וכמובן שיכול להיות שהכרטיסים הזולים יותר בדורו יחליפות את דור ה-9xx (כמו שהיה בדורות הקודמים).

נראה. אולי בהתחלה באמת תשוחחר איזו מפלצת במיליון ש"ח וכרטיסי המיינסטרים יידחו לעוד שנה ואף יותר. הוזלה כה קיצונית של ה-MONEYMAKER העיקרי לא ממש משתלמת לאור הביקוש הכה גבוה. ואני לא רואה את 970 ממשיך להיחטף בשביל SLI בלי קשר למחליפו מהדור החדש. מצד שני, רדיפת בצע... אתה יודע.  אני לא אופתע אם NVIDIA וגם ירצו לחלוב את ה-HYPE שנוצר ולא יחכו עוד חודשים ארוכים ואף שנה ויכוונו הישר אל המיינסטרים עם כרטיסי... "פרווה" (יחסית לציפיות הגבוהות, כמובן) שיציגו שיפור דומה או משמעותי רק טיפה יותר ממה שהיה בין GTX 7XX ל-9XX. ובכך יבטיחו מעבר חלק בין הדורות ומינימום הפסדים. נחיה ונראה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...