כרטיס מסך חדש למחשב - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש למחשב

KeepOuT

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות כרטיס מסך שיתאים לשימושים שלי, אני לא מתלהב מלהריץ את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות וגם לא רוצה, אפילו הגדרות בינוניות,+ יספיקו לי.

חשבתי על 960.. מה אתם אומרים?

המחשב שברשותי:

מעבד i5 4590 3.3GHz

לוח אם H97M-D3H

זיכרון 8gb DDR3

ספק SeaSonic 620W 80+ Bronze

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס שציינת עונה לדרישה.

מאחר ויש לך ספק כוח נהדר, הוא מאפשר לך לפזול גם לכיוון הכרטיסים של , שלפעמים ניתן למצוא אותם במחירים מצויינים, לדוגמא את ה290 או 280X על שלל גרסאותיהם השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

לא ציינת תקציב ורזולוציה.

אתה צודק.

משתמש במסך 22 אינץ', ורוזלוציה: 1680x1050 וגם 1920x1080.

תקציב.. אני אף פעם לא ידוע איזה תקציב צריך, אולי 1000+-.. ואני גם חושב שמחיר כזה לכרטיס מסך זה יקר מידי. המחירים בארץ מוגזמים-אני לא אוהב את זה.

ציטוט של OvO

הכרטיס שציינת עונה לדרישה.

מאחר ויש לך ספק כוח נהדר, הוא מאפשר לך לפזול גם לכיוון הכרטיסים של , שלפעמים ניתן למצוא אותם במחירים מצויינים, לדוגמא את ה290 או 280X על שלל גרסאותיהם השונות.

אם 960, איך אני אדע כמה GB לקחת, 2 או 4?

וגם איזה חברה מומלץ? EVGA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עוד אומר ש-960 ללא משתלם???  :P

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GV-N960WF2OC-2GD

וברצינות, 4GB סתם מוסיף למחיר, כי על 1080P צוואר הבקבוק זה לא VRAM. המשחק היחיד שעד כה הרוויח מכך בצורה משמעותית זה ASSASSIN'S CREED. אין זה אומר שלא יהיו משחקים כאלה בעתיד, אבל כל עוד אתה לא מחפש למקסם את ההגדרות בהכל כולל הכל, 2GB ישרתו אותך נאמנה. 

יחד עם זאת כרגע ב-STARTPC ישנו מבצע על GV-N960D5-4GD - כרטיס עם קירור של (אמנם WINDFORCE X2 ולא X3 אבל עדיין לא REFERENCE) ויכולת מרשימה. 1020 ש"ח לכרטיס עם 4GB. לא חרשתי יותר מדי, אבל במבט חטוף זה נראה הדיל הכי טוב נכון לעכשיו במסגרת התקציב. אם תמצא GTX960/R9 380 עם 4GB (גרסה מלאה, לא מוטציה מקוצרת כלשהי), בהחלט שווה ללכת על זה, לדעתי. או גרסת 2GB במחיר הרבה יותר טוב (נניח 900 ש"ח ופחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לפני שנתיים הייתי מסכים אתך, אבל בימינו גם לFHD כמות של 2GB vram לא מספיקה כמעט בשום משחק מודרני עם רמת פירוט גבוהה..

אני עם 3gb vram מוצא את עצמי מתפשר עוד ועוד על רמת הטקסטורות עקב חוסר בזיכרון .

אם אתה יכול לקחת 4gb אז לדעתי לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כן.. רוצה תאמין לא רוצה אל תאמין.

הדוגמה הכי עדכנית היא rise of the דרך אגב..

ובלי שום קשר, כמעט כל משחק בימינו זורק לך את העובדה הזאת בפרצוף כשאתה מרים הגדרות מסוימות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמיתי? ולא שמת לב במקרה שכל הכרטיסים ברמת הפירוט very high הם מעל 3gb? זה לא במקרה..

כי כאשר אני מרים את הטקסטורה לרמה הגבוהה ביותר המשחק נהיה בלתי שחיק עקב spikes מטורפים..  (ובלי קשר בכלל למרבית שאר ההגדרות)

אה כן... וזה קורה גם בstreet figher V.. 

לדעתי לא רק שה960 בגרסתו הבכירה הוא הכי כדאי, הוא היחיד שכדאי, כי במקום הנחות יותר יש את ה280X שכבר עדיף עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור VERY HIGH? רוב הכרטיסים ללא קשר ל-VRAM (גם כאלה עם 4GB כמו 290) לא יכולים להתמודד עם הגדרות האלה. אולי נשווה גם 980TI עם 390 וה-8GB ההזויים שלו. לטעון ש-2GB VRAM לא מספיק עבור הגדרות שגם עם 100GB אותו הכרטיס לא מסוגל להסתדר זה קצת לא הגיוני בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת מה כתבתי, או שהחלטת להתעלם!

כשאני מרים את רמת הטקסטורה!!!!! בלבד!!!!! הspikes מתחילים . והמשחק מציין זאת במפורש שצריך הרבה VRAM! ובמקרה הוא גם צודק.

ומה שאמרת הוא לא נכון, הכרטיס שלי אוכל את ההגדרות הגבוהות כמו גדול ומאפשר FPS שחיק (נמוך אך שחיק), אלה שלא קשורות בזיכרון הVram (חוץ מAA מוגזם ואולי גם הרמה הכי גבוהה של הצללים).

אתה ממשיך להתווכח , וסתם.. אם ההמלצה שלך היא לקנות כרטיס עם 2GB ולא 4 כי 2 זה מספיק, אז כדאי שתפסיק לייעץ כי אתה טועה ומטעה..

ו8gb זה ממש לא הזוי.. הלוואי והיו לי עוד כמה gb's ספייר..

אני בכל מקרה סיימתי להתווכח אתך כי הוויכוח אתך לא מוביל לשום דבר, ומעבר לכך גם לא ממש אכפת לי מה אתה חושב..

דבר אחד בטוח, הכרטיס הבא שלי יהיה עם הרבה יותר מ2gb .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אם המטרה שלך למקסם את הטקסטורות בלבד ולא אכפת לך מהתפשרות על שאר ההגדרות (אחרת זה בכלל לא טווח המחירים שלך ולא רמת הכרטיסים שלך) אז כן, בודאי כל מה שמעניין אותך זה ה-VRAM. אבל סבירות יותר גבוהה היא שמי שמחפש כרטיס MID RANGE לא מחפש למקסם שום דבר - כמו פותח הדיון. ולא, אני לא ממליץ על כרטיס 2GB. אני ממליץ לתת את כל המידע ולהסביר בדיוק מה התמורה שתתקבל עבור תוספת עלות. זה שבטווח המחירים הנ"ל היא קטנה - לא אשמתי. ואכן, אתה לא חייב להסכים. גם אני לא מסכים אתך. מי מאתנו צודק? כנראה שהאמת היא באמצע. 

ד"א, אם לא שמת לב, הבאתי דוקא כרטיס של 4GB בתור המלצה, כיוון שמחירו מצדיק את זה. הכל עניין של עלות/תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

מישהו עוד אומר ש-960 ללא משתלם???  :P

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GV-N960WF2OC-2GD

וברצינות, 4GB סתם מוסיף למחיר, כי על 1080P צוואר הבקבוק זה לא VRAM. המשחק היחיד שעד כה הרוויח מכך בצורה משמעותית זה ASSASSIN'S CREED. אין זה אומר שלא יהיו משחקים כאלה בעתיד, אבל כל עוד אתה לא מחפש למקסם את ההגדרות בהכל כולל הכל, 2GB ישרתו אותך נאמנה. 

יחד עם זאת כרגע ב-STARTPC ישנו מבצע על GV-N960D5-4GD - כרטיס עם קירור של (אמנם WINDFORCE X2 ולא X3 אבל עדיין לא REFERENCE) ויכולת מרשימה. 1020 ש"ח לכרטיס עם 4GB. לא חרשתי יותר מדי, אבל במבט חטוף זה נראה הדיל הכי טוב נכון לעכשיו במסגרת התקציב. אם תמצא GTX960/R9 380 עם 4GB (גרסה מלאה, לא מוטציה מקוצרת כלשהי), בהחלט שווה ללכת על זה, לדעתי. או גרסת 2GB במחיר הרבה יותר טוב (נניח 900 ש"ח ופחות).

רוב הסיכויים שאני אלך על ה-2GB.. אני לא איזה שמשחק רוב הזמן במשחקים.(עדיין לא פוסל את ה-4GB)

ודבר נוסף ששחכתי לציין, זה שהרכישה של הכרטיס מסך תתבצע באילת, ובאילת יש שני חנויות מוכרות KSP ואייבורי.

יש לכרטיס שמות נוספים שאין לי מושג מה הם אומרים, כמו: "SuperSC" "ACX 2.0+" "FTW"...

ודבר נוסף, איזה חברה מומלצת לGTX960 2GB? - לבינתיים בחרתי את .

בIVORY יש לי בחירה של שלושה כרטיסים:

GTX960 SSC GAMING ACX 2.0+ 4GB - שעולה 1,150 ש"ח.

GTX960 SuperSC ACX 2.0+ 2GB - שעולה 983 ש"ח.

GTX960 Superclocked 2GB - שעולה 940 ש"ח.

בKSP יש שני דגמים(זכור לי שפעם היה יותר..):

EVGA GTX960 SSC ACX 2.0+ 4GB - שעולה 1,150 ש"ח.

EVGA GTX960 Superclocked 2GB - שעולה 940 ש"ח.

בשורה התחתונה הבחירה היא ה-1150 או 983.. המחיר שווה את מה שהם נותנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן. אני עומד על כך ומתעקש ש2gb של vram פשוט לא מספק את הסחורה בימינו.

מעבר לכך הבחירה היא שלך... זה לא שגרסת ה2gb היא זבל, אבל כרטיס קונים אחת ל.. 

אני לא מתיימר להיכנס לכיס שלך אבל אני חושב ש170 שקלים בסכומים כאלה זה לא deal breaker.

אגב ההבדלים בין הדגמים הם בסוגי הקירור (שינויים קלים לדעתי) ובמהירויות השעון המואצות יותר או פחות מהיצרן - לא פער שאי אפשר לסגור עם OC קליל בגרסאות הנחותות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...