חיבור ראוטר משני לראוטר ראשי באופן אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ראוטר משני לראוטר ראשי באופן אלחוטי

matu89

Recommended Posts

שלום יש לי ראוטר ראשי בבית ואליו מתחבר בכבל של 15 מטר ראוטר משני ( שמתפקד כנקודת גישה לשדר לחדרים).

ואני מעוניין לבטל את האפשרות שהראוטר המשני יתחבר באמצעות הכבל הארוך .. ולקרב את הראוטר לנק' קצת יותר קרובה לחדרים ...

האם זה אפשרי ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבסוף התקנתי על הראוטר המשני את הקושחה DD-wrt הגדרתי לפי כל מה שצריך לפי ההוראות בwiki שלהם אך הרפיטר מתחבר ואומר קישוריות מוגבלת וגם כשאני מחבר את הלינקסיס בכבל למחשב הנייד הוא רושם לא מזוהה ואי אפשר להכנס אל הראוטר אלא רק אם אני מכניס כתובת IP ידנית .

אולי זה לא עובד בגלל שהראוטר הראשי לא מותקן באותה קושחה ?

אגב הרוטר הראשי זה הסמארט בוקס של אורנג'

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזו תצורה אתה מנסה לעבוד בראוטר המשני?

כל ההגדרות תקינות? (אני מבין שאם אתה לא יכול לגשת אליו ביטלת DHCP), ערוץ השידור זהה?

אם יש אפשרות ל-Universal repeater תנסה (אמור לעבוד כשמנסים שני מכשירים שונים לגמרי).

בטוח שלא מיקמת אותו רחוק מידי? נסה קודם כששניהם קרובים אחד לשני ורק אח"כ להרחיק.

ציטוט של etal

אפשרי להפעיל את הראוטר השני בתור repeater, קח בחשבון שאתה תאבד חצי מהמהירות של ה-WIFI בצורת העבודה הזו 

וזה עוד במצב התיאורטי, איפה איבודי מידע שקשורים במרחק\קירות והפרעות על ה-2.4GHZ יש סיכוי גם שתקבל אחרי הריפיטר 1-2MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזו תצורה אתה מנסה לעבוד בראוטר המשני?

כל ההגדרות תקינות? (אני מבין שאם אתה לא יכול לגשת אליו ביטלת DHCP), ערוץ השידור זהה?

אם יש אפשרות ל-Universal repeater תנסה (אמור לעבוד כשמנסים שני מכשירים שונים לגמרי).

בטוח שלא מיקמת אותו רחוק מידי? נסה קודם כששניהם קרובים אחד לשני ורק אח"כ להרחיק.

אפשרי להפעיל את הראוטר השני בתור repeater, קח בחשבון שאתה תאבד חצי מהמהירות של ה-WIFI בצורת העבודה הזו 

וזה עוד במצב התיאורטי, איפה איבודי מידע שקשורים במרחק\קירות והפרעות על ה-2.4GHZ יש סיכוי גם שתקבל אחרי הריפיטר 1-2MB.

ליותם , תודה על תגובתך.

ואתה צודק , לרגע קט הלפטופ אכן התחבר לרפיטר אחר זמן רב ואחרי בדיקת מהירות הוא עמד על 3 מגה הורדה ( כאשר רוחב הפס הוא 12).

מעבר לכך , אענה על שאלותיך :

לא ככ הבנתי מה הכוונה תצורה של הראוטר המשני אבל הגדרתי אותו על רפיטר ברידג' מוד באפשרויות.

אינני יודע אם ערוץ השידור זהה כי אין לי גישה לראוטר הראשי של אורנג הם לא נותנים שם משתמש וסיסמא.

Dhcp במצב של disable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שלא מספיק שהריפיטר רחוק מהראוטר הראשי אתה עוד מתרחק מהריפיטר עם הלפטופ. 

תצורת הריפיטר אומרת באיזו אפשרות בחרת על מנת להפוך אותו לכזה? 

המדריך הוא לא המלצה וזה אומר שגם ערוצי התקשורת חייבים להיות זהים בכל מקרה עכשיו שאתה אומר שאין לך גישה לנתב של אורנג' (אישית היה עף אצלי מהחלון) אתה לא חושב שזאת קצת חוצפה שאינך יכול לנהל את הרשת האלחוטית הפרטית שלך?

בכל מקרה אתה מוגבל מאוד בשינויים שאתה יכול לעשות כמו החלפת ערות תקשורת או הגדרת Wds בגלל זה המלצתי על universal repeater שאותו מגדירים בראוטר המשני כמובן.

ברור שאתה לא יכול לגשת אליו כרגע אתה יכול לאפס אותו ולהגדיר מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...