שיפור המחשב ב-2500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור המחשב ב-2500

David Ell

Recommended Posts

שלום

אקדים ואומר שאני לא כלכך מבין בזה, וההתלבטות שלי היא בין לשפר את המחשב או לקנות , הציעו לי קונסולה 1TB עם שתי שלטים ומשחק שאני בוחר ב2500 ומכאן התקציב.

אני תמיד שיחקתי במחשב, ואשמח לעצה בנוגע להתלבטות. אני לא חושב שנחוץ כאן טופס, אני אתמצת את מה שאני רוצה, במידה ואתם לא מבינים אותי אוסיף טופס.

המחשב שלי ברובו בסדר, רק שבמסך יש לי בעיה מעצבנת של קווים ירוקים על כולו, זה לא בעיה במסך אלא ברכיבים, ואני לא יודע אם זה מהכרטיס, או מהמעבד או לוח האם, לכן אני חושב להחליף את שלושתם וזהו.

לא צריך ספק, לא צריך, מארז, לא צריך כונן, יש לי מאוורר למעבד, והכל בסדר, מה שנשאר זה להחליף כרטיס, מעבד ולוח אם.

ראיתי GTX 970 ב-1660 שח ב-TMS וזה גרם לי להבין שאולי אפשר להכניס מעבד ולוח ב900.

המשחקים יהיו פאר קריי החדש, גי טי איי, קוד, באטלפילד ומשחקים שיצאו.

מפרט בכל זאת:

GTX 560TI

I5 2320

P67X UD3 B3

4 RAM

וונדוס 7 64 ביט

רזולוציה 1920X1080 ולא מתכוון לעלות ממנה

סליחה על החפירה ואשמח לתשובות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הײַתי קונה gtx970 וסטיק של 8gb , במידה ותהיה בעיית תאימות עם הקיים בהתאם לצורך מוסיף עוד סטיק, 8gb גם צפוי להספיק.

ו 250gb לטעינה מהירה של מפות ובכלל, לא משפר fps.

קראתי עוד פעם מה שרשמת, תנסה לחבר את המסך לחיבור הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I3 6100 - עולה 470 שקל

Gigabyte GA-H110M-A - עולה 340 שקל

כרטיס מסך שרצית  1660 שקל

סה"כ 2470 ש"ח

אבל אתה תהיה חייב להחליף גם את הזיכרון. אלא אם יש לך DDR3L

משום שDDR3 רגיל עובד על מתח גבוה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו i5, אולם זה "רק" אבל עדיין מדובר על מרובע ליבות מסוגל, להחליף לi3 חדש לא יעשה לו כלום חוץ מלבזבז כסף, אולי הוא יקבל ביצועים חד ליבתיים גבוהים יותר, אבל בריבוי ליבות הi5 עדיין יוביל קצת, ככה או ככה עם GTX970 לא יהיה לו שום הגבלה בביצועים, יש לו כבר מערכת טובה למשחקים, רק שזקוקה דחוף לכרטיס מסך חדש, ואם כבר יש לו 8GB, אז עוד שני סטיקים של 4 יתנו לו עוד כמה שנים של נחת ביחד עם כרטיס מסך חדש. במקום לזרוק את התקציב על i3 מיותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עליך אתה פשוט גאון David :)

הבנאדם אמר שהוא רוצה להחליף את לוח האם, כרטיס המסך ב1660 שקל ואת המעבד

אז איך אתה מציע שהוא יחליף את כל שלושת אלו עם תקציב של 2500 ש"ח?

ואגב, הI3 6100 יותר חזק בכל פרמטר. על פי בדיקות Benchmarks 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על ההתייחסות קודם כל

דבר שני אני לא מקובע על הכרטיס למרות שאני חושב שהוא הכי טוב למחיר ולביצועים, אבל אני פתוח לכל ההצעות שתציעו

אשמח להצעות נוספות ומה אתם חושבים שצריך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצות שלי (חוזר על מה שנאמר לעיל):

1. כרטיס מסך (GTX 970 יותר ממעולה ל- 1080P). בסביבת 1700 ש"ח

2. למערכת הפעלה ומשחקים עיקריים - 430 ש"ח

3. עוד 4GB של (או 8GB אם לא תהיה תאימות בין הקיים לחדש) עד 230 ש"ח. 

אין ממש טעם להחליף מעבד ולוח אם. אם תחליט בכל זאת להחליפם, תחרוג משמעותית (בכ-1000 ש"ח) מהתקציב או תצטרך להתפשר בעניין של כרטיס מסך. לא שווה בכלל לדעתי.

לגבי הזכרון - האם יש לך שני מודולים של 2GB כ"א או מודול בודד של 4GB? הייתי ממליץ לבדוק את הדגם המדוייק שמותקן כרגע ולהמשיך משם.

ציטוט של Handofgod

הבנת הנקרא זה קשה... o.O

הוא הציע, ובצדק, לא להחליף מעבד ולוח אם כי תוספת הביצועים תהיה זניחה ביחס לגודל ההשקעה הכספית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

המלצות שלי (חוזר על מה שנאמר לעיל):

1. כרטיס מסך (GTX 970 יותר ממעולה ל- 1080P). בסביבת 1700 ש"ח

2. למערכת הפעלה ומשחקים עיקריים - 430 ש"ח

3. עוד 4GB של (או 8GB אם לא תהיה תאימות בין הקיים לחדש) עד 230 ש"ח. 

אין ממש טעם להחליף מעבד ולוח אם. אם תחליט בכל זאת להחליפם, תחרוג משמעותית (בכ-1000 ש"ח) מהתקציב או תצטרך להתפשר בעניין של כרטיס מסך. לא שווה בכלל לדעתי.

לגבי הזכרון - האם יש לך שני מודולים של 2GB כ"א או מודול בודד של 4GB? הייתי ממליץ לבדוק את הדגם המדוייק שמותקן כרגע ולהמשיך משם.

הבנת הנקרא זה קשה... o.O

הוא הציע, ובצדק, לא להחליף מעבד ולוח אם כי תוספת הביצועים תהיה זניחה ביחס לגודל ההשקעה הכספית.

סטיק בודד של 4 גי'גה.

תשמע בתאכלס אני לא חושב שצריך וראם, אם לקנות כרטיס מסך לא עזר לפתור את הבעיה אז צריך להחליף לא? אם אני לא אצטרך בלית ברירה להחליף מעבד ולוח אז אני לא אחליף.. אני פשוט חושב שממש צריך בגלל הבעיה הטכנית שאני לא יודע את מקורה, מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Handofgod

אם לבן אדם יש בעיה של "קוים ירוקים" זה או המסך או כ.המסך ,אם היה לו בעיות בלוח אם הוא היה מקבל מסכים כחולים ולא קוים ירוקים, ולא הi3 לא "חזק בכל פרמטר" , זה i3 , דו ליבתי עם HT, בMulti Threading הi5 עדיין ינצח אפילו שהוא בן 4 כבר. ובכל מקרה לשרוף 1500 שקל על i3 שלא יביא לו תוספת ביצועים אמיתית עם לוח אם בסיסי ואותם שכבר יש לו "רק" 1.35V כמו שהפלפורמה הזאת מבקשת זה כזה בזבוז כסף שעדיף לו כבר לחיות עם הקוים הירוקים. 

שיבדוק קודם אם זה המסך,או כ.המסך ואז יחליט אם שווה לו לזרוק כסף בלי לקבל טיפת שידרוג לאחר 4 שנים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David_K

אם לבן אדם יש בעיה של "קוים ירוקים" זה או המסך או כ.המסך ,אם היה לו בעיות בלוח אם הוא היה מקבל מסכים כחולים ולא קוים ירוקים, ולא הi3 לא "חזק בכל פרמטר" , זה i3 , דו ליבתי עם HT, בMulti Threading הi5 עדיין ינצח אפילו שהוא בן 4 כבר. ובכל מקרה לשרוף 1500 שקל על i3 שלא יביא לו תוספת ביצועים אמיתית עם לוח אם בסיסי ואותם שכבר יש לו "רק" 1.35V כמו שהפלפורמה הזאת מבקשת זה כזה בזבוז כסף שעדיף לו כבר לחיות עם הקוים הירוקים. 

שיבדוק קודם אם זה המסך,או כ.המסך ואז יחליט אם שווה לו לזרוק כסף בלי לקבל טיפת שידרוג לאחר 4 שנים. 

כרטיס מסך לדעתי, בפרינט סקרין זה נתפס?:

m5Wq0DR.png

אני אנסה לחשוב מאיפה לארגן כרטיס מסך כדי לבדוק אבל אני בטוח שזה הכרטיס אם זה או הכרטיס או המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David Ell

סטיק בודד של 4 גי'גה.

תשמע בתאכלס אני לא חושב שצריך וראם, אם לקנות כרטיס מסך לא עזר לפתור את הבעיה אז צריך להחליף לא? אם אני לא אצטרך בלית ברירה להחליף מעבד ולוח אז אני לא אחליף.. אני פשוט חושב שממש צריך בגלל הבעיה הטכנית שאני לא יודע את מקורה, מבין?

אם כל המטרה היא רק לפתור את הבעיה הטכנית ורמת הביצועים מספיקה (הבנתי שאתה מתלבט בין רכישת PS לבין שדרוג ללא קשר לבעיה טכנית) , אז בהחלט קודם כל צריך לבודד את המקור שלה. בגלל שלוח אם שלך לא מכיל יציאות , זה קצת יותר מסובך ממה שזה אמור להיות. אבל לנסות ולשלול את המסך לא אמור להיות קשה מדי הרי שברוב הבתים יש היום יותר מחשב אחד. חוץ ממסך אחר נסה גם כבלים שונים ויציאות שונות גם במסך וגם בכרטיס. אח"כ ניתן יהיה לחפש כרטיס חילופי. 

ציטוט של none77

כבר הצעתי לך לחבר לכרטיס על הלוח, לא צריך כרטיס נוסף.

ללוחות P67 אין יציאות . הוא חייב כרטיס ייעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...