מחשב נייד לסטודנט עד 3500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט עד 3500 ש"ח

lifeofpai

Recommended Posts

אתה באמת צודק. בכלל E הם לא משהו (יחסית ל"אמתיים").

המלצתי הראשונה היתה על זה http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=906356 (בחנויות שמוכרות עם FHD), שגם הוא לא מהקלים בקטגוריה אבל לפחות לא 2.3 ק"ג. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסובייקטיבית, בימינו שילוב של מעבד סביר + SSD נותן ביצועים מספקים ל 80% מהאנשים, ולכן הפרמטר העיקרי שלפיו יש לבחור מחשב הוא סוג המסך, משום שבפועל הוא קובע במידה רבה את החוויה מהמחשב. אין חולק ש FHD מט הוא האולטימטיבי.

היות והוא ביקש מסך טוב, זה מה שמצאתי בתקציב. אם יש לך הצעות טובות יותר מצויין, או לחילופין שיהיה מוכן להתפשר על מסך תמורת משקל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לפנות אלינו אנחנו בטוחים שנמצא עבורך פתרון מושלם, 

אנחנו עובדים הרבה עם סטודנטים.

תגיע לחנות המחשבים שלנו ונדאג לך, או שתתקשר 03-5447174 טרה טק.

אנחנו נמצאים בתל אביב אבן גבירול 149

@lifeofpai תבוא! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספאמר. 

תציע פה מה שיש לך להציע ונראה אם שווה לו להגיע להסתבן אצלך בחנות (שמשום מה אין לה אתר בו אפשר להשוות מחירים ומפרטים). 

ושאלה נוספת. אתה יבואן רשמי? של אלו חברות? מי נותן אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ מאוד על COMPCELL 

הם מביאים עודפים של מחשבים חדשים ומחודשים (הם מצהירים מראש איזה דגם מה). יש להם גם קטגוריה שנקרה FACTORY RESTRICTED שזה יותר בתקן עודף מלאי.

הזמנתי אצלהם מחשב חדש (לא מחודש)- 

HP 840 G2 14

I 5 4310U

8GB RAM

180 SSD

ב2890 ש"ח כולל אחריות מלאה. מחשב דומה עולה בזאפ 5700

דווקא, ככל שמדובר בנייד, לדעתי הרבה יותר חשוב מלבחור רכיבים, זה לבחור את הכייסינג- חשוב שיהיה קל, נח להלקדה ועמיד.

מבחינתי אני תמיד מתחיל משם, בוחר את הסדרה שהכי מתאימה לי מהבחינה הזו, ולפי זה בוחר בתוכה מפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוציה פאנל וגימור?

התכוונת כנראה ל G1 כי כתבת מעבד 4xxx.

מן הסתם לדגם הספציפי הזה?

HP EliteBook 840 G1 Core™ i5-4310U 2.0GHz 180GB 8GB 14" (1600x900) BT WIN7/8 Pro Webcam FP Reader

מרגיז אותי שהמחירים באתר שלהם מוצגים לרשומים בלבד. מגלם את ארכאיות השיטה הקמעונאית בישראל.

אני צריך לספק את כל פרטי האישיים בשביל לראות מחיר של מוצר? 

אגב, אישית אני לא סובל משום סוג בגלל הנדסת אנוש ואיכות בניה גרועה, בעיקר Pavilion. אומרים שהעסקיים טובים יותר, אני עדיין מעדיף לעצמי חברות  אחרות, אבל זה סובייקטיבי לחלוטין. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק. כי הם לא קמעונאים.

אתה גם לא תוכל להרשם- ההרשמה היא לחנויות\סוחרים. הם לא עובדים עם לקוחות פרטיים בד"כ ובגלל זה יש להם מחירים מעולים.

יש שם גם 840 G2 עם מסך מגע ומעבד 5200 באותו מחיר- אבל אני משתדל להמנע ממסכי מגע. הG1 זהה לחלוטין לG2\G3 מלבד המעבד

דווקא הניסיון שלי עם HP מעולה ביחס למחשבים אחרים שהיו לי בדגש על ו DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...