מערכת אודיו איכותית בתקציב מינימלי, קניה בארה"ב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת אודיו איכותית בתקציב מינימלי, קניה בארה"ב

nachum37

Recommended Posts

מחפש לזוג צעיר מערכת סטיראו קטנה לבית, רצוי בסגנון בר \ עמדת עגינה ברעיון הזה 

http://www.bhphotovideo.com/c/product/985978-REG/sony_cmtsbt100_micro_hi_fi_stereo.html

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1032963-REG/panasonic_sc_hc39_bluetooth_streaming_shelf_system.html

אם יש למחשב שעונים על הדרישות (כמו ה Microlab 6C שכמעט לא נמכרים פה) אז גם בסדר.

השאיפה היא מקסימום איכות במינימום תקציב. 

תקציב של כ 100$, גמיש (150 למשל יהיה בסדר, אם יש משהו שמצדיק אז גם מעט יותר). 

רוב הזמן יהיה מחובר ב Aux, אין צורך בעגינה לאייפון. 

אין גם צורך בהספק גבוה במיוחד.

רצוי שייראה טוב, זה הולך לעמוד בסלון או מקום דומה. (רמקולים מעץ \ דמוי עץ למשל, המערכות של שנראות כמו אקולייזר מהאייטיז קצת פחות). 

הקניה יכולה להתבצע בארה"ב אם היא תשתלם, או שהדגם לא זמין בארץ ומשתלם פה במיוחד. (צריך לסחוב לארץ, אז הפרש המחיר \ זמינו המוצר צריך להצדיק את זה).

כמובן שצריך להתאים מבחינת מתח. 

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב מעט בעייתי מבחינת האפשרויות.

לא הייתי ממליץ על סוני\פנסוניק\אל ג'י\סמסונג אלה מוצרים פח...

מבחינת קניה בארה"ב צריך מאוד להיזהר בגלל שהמתח החשמלי שם הוא 110 וולט ובארץ 220 וולט ולכן צריך שנאי.

ברשת BUG מוכרים תחנות עגינה של B&W שזאת חברה ברמות הגבוהות

יש כאן תחנת עגינה מוחדשת שלא הייתי פוסל.

https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=12014

אני קניתי לפני 3 שנים אחת כזאת לי ואחת להורים והסאונד מדהים (שילמתי הרבה יותר מ-300 שח ליחידה).

מבחינת עיצוב היא ממש תכשיט.

ממליץ לך לקפוץ לשם ולהתרשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהתקציב בעייתי, זה בדיוק העניין, שאני מנסה למנוע את החבר שלי מלקנות את אחת מעמדות העגינה הללו שהוא תכנן לקנות...

בקשר למתח, אכן שמתי עין על CMTSBT100 (למרות שהיא של וכו') שראיתי שמומלצת יחסית,אך היא 110V וביחד עם ממיר טוב תעלה 250$. 

תודה רבה על ההמלצה, אכן נראית מערכת טובה, ותודה גם על הקישור המוזל במיוחד. 

מצאתי אותה חדשה ב 200$, אשאל את החבר האם הוא מעדיף חדש ב 200$ או מחודש ב 300 ש"ח. 

בקשר להמלצה לקפוץ להתרשם, כשאגיע לארץ... כרגע אני בארה"ב ורוצה לנצל את ההזדמנות לקנות משהו טוב בזול.

חשבתי על שילוב של רמקולים כמו Pioneer SP-BS22-LR עם מגבר קטן כמו Dayton Audio DTA-120.

איני מספיק בקיא לדעת האם הם איכותיים ומשתלמים, אשמח להצעות ושינויים, במיוחד ש 200$ הם די מעל התקציב.

חסרונות: 

מערכת עם כבלים נראית פחות טוב מעמדת עגינה. (למרות שהרמקולים די אלגנטיים). 

אין למגבר הזה יכולות מעבר ל Line In (כמקובל בסגנון). איך שהבנתי ממנו הוא בנה על משהו דומה למערכת סטיראו (FM \ CD \ וכדו'). אני מסוגל לשכנע אותו אם ימצא מגבר טוב וזול להיפרד מהרעיון, אם באמת יימצא כזה.

מה דעתך? 

אשמח גם אם למישהו יש דגמים או כיוונים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון לאחר זמן... איני יודע מה עשה החבר לבסוף, לאחרונה גם אני נתקלתי בהתלבטות דומה וקניתי 

Dayton Audio B652 עם Lepai LP-2020A+ ב 68$ כולל משלוח ומסים בארה"ב. 

מקווה שיספקו את הסחורה. אומרים שדייטון הורידו את האיכות אך בתגובות שלהם למתלוננים באמאזון הם טוענים שזה היה לזמן קצר בסדרת ייצור ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...