לפטופ 13 סטודנטיאלי\פנאי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ 13 סטודנטיאלי\פנאי

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

אהלן, אני מחפש לפטופ לקצת לימודים. אני מעדיף 13" למטרת ניידות בלימוד. 8GB .

ראיתי שיש הרבה פתרונות באיזוור ה3000 ש"ח. שאני לא מחפש יוקרתיות מבחינת עיצוב ופיצ'רים (מסכי מגע וסיבובים 180), האם המוצרים הללו מספיק טובים ואמינים לכמה שנים?

* מטרות המחשב? סימולציות MATLAB,  אינטרנט, ואופיס, צפיה בסרטים.

מנסיון העבר, אני מריץ MATLAB גם במחשבים בני כמה שנים ולכן לא חושב שצריך מחשב OVERKILL בשביל קצת מתמטיקות. אני לא מרנדר שעות וידאו

* גודל המסך?  13 לשם ניידות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? אני חובב של כמות על איכות, אבל אם יש שילוב עם במחיר סביר אפשר

* כונן אופטי? לא נראה לי שיש ב13"

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) - ללא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כרגע דיל נאה מאוד בחנות של מייקרוסופט US על נייד של ACER שעפ"י המפרט נראה פשוט מציאה:

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Acer-Aspire-V-13-V3-372T-5051-Signature-Edition-Laptop/productID.328881700

עונה על כל הדרישות שלך, למעט הזכרון- אבל אני אישית לא רואה איך ההבדל בין 6GB ל-8GB זכרון בא לידי ביטוי לשימושים שציינת. יוצא כמעט בדיוק 3K ש"ח אחרי משלוח (דרך חברה מתווכת, ממליץ על DEALTAS) ומע"מ ועוד איזה עמלת אשראי כלשהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או http://www.amazon.com/gp/product/B013KKANTE ב 160$ יותר, אבל נחשב ליותר טוב.

יותר קל, דק, מסך מט (מעלה גדולה). מקלדת יותר עמוקה (1.5 מ"מ לעומת 1.1 באייסר). 8GB (אם כי כפי שאמר אילן לאו דווקא שה 2GB הפרש קריטיים). 

לאייסר שקישרת אליו מעבד חדש יותר, USB Type C, שזה נחמד, וזמן סוללה מוצהר של כחצי שעה יותר, כנראה בגלל ה

כמדומני שהאסוס ממתכת והאייסר מפלסטיק, לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע. כנראה סובייקטיבי, אם אנשים מסתדרים עם המקלדות של Ideapad...

אני לא חושב שהמחשב שקישרת אליו גרוע או לא משתלם. רק ציינתי שישנו מחשב שנחשב "פרימיום" במחיר לא הרבה יותר גבוה ואם מתיחת התקציב אפשרית כדאי לקחת אותו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...